Jump to content
Dogomania

Stary dobek Chojrak odszedł za TM


Dada M

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jasne, wyróżnione, pogrubione, podświetlone itd. Za pełen zestaw płaci się 20,50 zł, tak ?
Podaj nr konta, przeleję pieniądze.

Dotarły wpłaty za marzec: od Marudy666 - 20 zł, od malibo57 - 50 zł oraz wpłata za styczeń i luty od olgi7 - 10 zł. Dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dada M']Jasne, wyróżnione, pogrubione, podświetlone itd. Za pełen zestaw płaci się 20,50 zł, tak ?
Podaj nr konta, przeleję pieniądze.

Dotarły wpłaty za marzec: od Marudy666 - 20 zł, od malibo57 - 50 zł oraz wpłata za styczeń i luty od olgi7 - 10 zł. Dziękuję :)[/QUOTE]

Tak ;)

Oki, prześlę Ci nr konta.

Link to comment
Share on other sites

Zajrzycie proszę na wątek Azy - suni grozi powrót na wieś na łańcuch ! została stamtąd zabrana ponad miesiąc temu w stanie skrajnego wycieńczenia !

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/181071-A-aA-cuch-beczka-wycieA-czenie-prawie-A-mierAE-czy-Aza-bAE-dzie-musiaA-a-wrA-ciAE-na-wieA[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dada M']Zajrzycie proszę na wątek Azy - suni grozi powrót na wieś na łańcuch ! została stamtąd zabrana ponad miesiąc temu w stanie skrajnego wycieńczenia !

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/181071-A-aA-cuch-beczka-wycieA-czenie-prawie-A-mierAE-czy-Aza-bAE-dzie-musiaA-a-wrA-ciAE-na-wieA[/URL][/QUOTE]

[B]Dada M[/B], wyczyść sobie skrzynkę, bo nie mogę Ci wysłać Pw ;)

Link to comment
Share on other sites

To wspanialy psiak i bardzo bym mu zyczyla domu ... wspanialego i naprawde szybko ....
Szkoda mi go zawsze, kiedy go wprowadzam po spacerach do kojca ....
Smutek w jego oczkach jest taki wtedy ..... Chojraczek uwielbia towarzystwo czlowieka.
I jest niesamowicie lagodnym psiakiem .... jego nikt i nic nie jest w stanie wyprowadzic z rownowagi....
Nawet taka mala pchla .... sznaucerkowaty maluch, ktory na glowe nawet Chojraczkowi skacze, tak sie chce z nim zapoznac .... A Chojrak ze spokojem tylko sie odwraca ..... Nie chce sie z takimi maluchami zadawac .....

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny ...... prosze .... szukajcie domku dla Chojraka !!!!!
Ten psiak zaczyna byc nieszczesliwy ! On tak bardzo potrzebuje bliskosci czlowieka !!!!!
Zebyscie widzialy ta radosc, kiedy wychodzi z kojca.... skacze i bryka jak zrebaczek.... pedzi zaraz do swoich kolezanek i do zabaw je zacheca.
I zebyscie widzialy ten smutek, kiedy wraca do kojca .... te smutne oczy, ta opuszczona glowke ......
Serce mi sie kroi ....
Mam kilkanascie psiakow w kojcach, ale zaden tak emocjonalnie nie reaguje na to, co sie dzieje w jego zyciu .....

ON BLAGA O DOM !!!!!!!!! I JA ROWNIEZ !!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Serce mi zamarło, gdy przeczytałam pierwsze zdanie ... już myślałam, że coś się stało, jakieś pogryzienie, nie wiem, uff ....

ZuziaM - to samo było w schronisku niestety. Na początku radość ze spacerów, stopniowe otwieranie się na człowieka, a potem zaczęły się dramatyczne sceny: Chojrak za nic nie chciał wejść z powrotem na teren schroniska, trzeba było go nieść na rękach do boksu. Pamiętam to spojrzenie.

To delikatny psiak, powienien mieszkać w domu u boku człowieka.

Właśnie piszę tekst do jego allegro i ogłoszeń. Nowy tekst, nowe zdjęcia - oby zadziałały.
Gdyby ktoś mógłby mi pomóc w ogłoszeniach, byłabym bardzo wdzięczna - sama nie daję rady czasowo, zbyt dużo jest tych psiaków.

Link to comment
Share on other sites

Trzeba do majgi napisac.... ona fantastyczne teksty pisze.... a ten psiak blaga o pomoc ......
Ja staram sie byc u niego jauz naprawde tak czesto na ile mi czas pozwala. zabieram go na dodatkowe spacery...... Ale to wszystko nie to ......
On potrzebuje swojego tylko czlowieka....... a potrafi tak mocno pokochac, ze az strach !!!!

Link to comment
Share on other sites

tak mi zle ze nie moge chojraka miec u siebie,albo u ciotki :( i wszystkich ludzi ktorych znam nie chca starszych pieskow:( to smutne ze czlowiek zapomina kkim dla niego jest pies-przyjacielem, czlonkiem rodziny, i potrafi na starosc wykrecic sie plecami od zwierzaka i szukac mlodszego :(

ech, jak tylko cos wynajme w koncu,to chyba z powrotem sciagne do wawy chojraka....

Link to comment
Share on other sites

podajcie go dziewczynom od dobermanów, teraz strona isę zmieniła i można samemu psy dodawać. Może ktoś go wypatrzy, tzreba wszędzie próbować, a pisak ma ładne zdjęcia. Koniecznie napiszcie, ze jest czysty w mieszkaniu, bo to wbrew pozorom wazne. Ja niestety z ogłoszeniami nie pomogę, bo sama obrabiam Dłuzynę i nasze hotelowce i już nie wiem za co się zabrać z tego wszystkiego...

Link to comment
Share on other sites

Chojrak moze i nie jest mlody, ale jego zachowanie to jakby sie na 2-letniego psiaka patrzylo.
Poza tym jest bardzo zdrowy, nie ma i nie bedzie z nim zadnych problemow.
To wspanialy psiak !
Idealny !!!!
Dzisiaj juz jestesmy po 3 soacerach, w tym jednym dluuuugim. Bedzie jeszcze jak zwykle jeden przed snem ok. 20-tej.
Poswiecam Chojrackowi jak najwiecej czasu. Na ile tylko moge sobie pozwolic.

Link to comment
Share on other sites

jestem ci ZuziaM bardzo wdzieczna za Chojraka:)

Chojrak bardzo lubil Junlg'a, ktory niestety znow ejst w schronisku. i zawsze ten maly pierdek biegal kolo niego,a Chojrak niewzruszony posag Boga :D hehe

oby bylo cieplej i pomysle o odwiedzinach :D

Link to comment
Share on other sites

Dzis piekne slonce u nas i wszystkie psiaki przed albo na budkach....
Chojraczek do tej pory zwykle w budzie wypoczywal, ale dzisiaj mu polozylam obok na podescie koc .....
No i Chojrak na boczku na kocyku sie rozciagnal......
Zaraz z nim pojde na dluzszy spacer.
Chlopak jakby po tych spacerach troche juz sie uspokoil..... weselszy jest znow.
Ale niestety, nie moge go juz puszczac samego po ogrodzie, jak do tej pory .....
W piatek mi wywalil z plotu jedna sztachete i .... zwial ......
Na szczescie zauwazylam to natychmiast i pognalam za nim..... Nie slucha niestety zadnych nawolywan ....
Musialam wrocic po samochod i go po wsi samochodem szukac ...... Znalazlam go wreszcie po ponad godzinie .......
Szedl juz sobie w kierunku domu .....
Teraz jest w ogrodzie tylko wtedy, kiedy ja jestem i cos mam do zrobienia. Kiedy wracam do domu, to Chojrak musi wracac do kojca....

Wczoraj mi z kojca uciekl ....... Rozplatal sobie stalowa siatke na dole , zaraz nad ziemia ....... i wyczolgal sie .....
Zobaczylam go z domu, jak sobie po ogrodzie biega ......
Oczywiscie nie chcial przyjsc na wolanie .... biegalam za nim kilkanascie minut, az go zapedzilam w kąt i tam udalo mi sie go zlapac .......
Chojrak juz zakosztowal swobody .... spacery, na ktore chodzimy od pierwszego dnia u nas ..... polubil tak bardzo, ze siedzenie w kojcu jest dla niego tragrdia .....
Chojrak potrzebuje domu ......

Link to comment
Share on other sites

on by wrocil, on zawsze wraca:) Zuzce-opiekunce z boksu tez uciekal i hasal na ulicy jak szczeniak, po czym znudzony do niej podchodzil, i dawal sie zapiac na smycz, wiec pewnie u ciebie byloby to samo :D heheheh

no ale najwyrazniej musisz mu linke zalozyc np. 20 metrowa, jezlei ma po ogrodzie chdozic, bo linki raczej nie przegryzie, bo nie ma ostrych zebow, a to przynajmniej uspokoi sumienie,ze biedajk jest zamkniety :)

Link to comment
Share on other sites

Sumienie moje uspokoi to, ze Chojrak znajdzie dom .... i to jak najszybciej.

Dzisiaj zadzwonilam do Kasi zajmujacej sie adopcjami dobermanow.
Jak powiedzialam jej jak dlugo Chojrak juiz u mnie jest, to sie przerazila ! To nie sa psy przywykle do siedzenia w zamknieciu. Obojetne czy na krotko, czy na stale .

Dzisiaj po porannym spacerze Chojrak wpadl w szal niszczenia ....... Szarpal siatke kojca, wyl i szczekal jak opetany.
Ma w kojcu duzy korzen, zeby mial na co siusiac .... to tak nim rzucal, ze balam sie nawet wejsc do niego.
Jak nie mogl dosiegnac siatki to zaczal szarpac zebami bude ........

Niestety musze zaczekac, az sie uspokoi. Na spacer w zadnym wypadku nie moge go teraz zabrac ....
Takie zachowanie nie moze byc nagradzane spacerem .....

Poswiecam mu naprawde bardzo duzo czasu. Najwiecej ze wszystkich psow od jakiegos czasu, kiedy zauwazylam , ze Chojrak bardzo posmutnial i powoli tracil apetyt.
Po 4 spacerach, a w tym jednym naprawde bardzo dlugim, humor mu wrocil ......
Ale nie ma nic za darmo ..... Juz sie tak przyzwyczail do tej wolnosci, ze teraz jest mu i tego malo ......

Chce wiec was zapytac, czy oglaszalyscie Chojraka na watku dobermanow w potrzebie ????
Jesli nie, to ja to zrobilam dzisiaj. Stamtad dobermany najczesciej znajduja domy ... najpierw tymczasowe, a potem zaraz i bardzo szybko stale , bardzo czesto w Niemczech.
Wiem, ze sa tego zwolennicy i przeciwnicy, ale dlatego to pisze i pytam, co Wy o tym myslicie.

Ja jestem jak najbardziej za, bo juz wysylalam przez ta organizacje kilka psiakow i wiem, ze wszystkie trafily do wspanialych domow. Sa o nich stale aktualnie informacje.

Chojrak nie ma juz czasu.
On jest wspanialym psem i potrzebuje domu najbardziej na swiecie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...