Jump to content
Dogomania

DZIKA Lusia - u SWAN na oswajaniu - trzymac kciuki aby sie udalo!!


missieek

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Patia']Dzwoniłam, nie wiedziałam ile waży , powiedziałam , ze ok. 10 kg
Avimarin- ćwiartka , najwyżej połówka tabletki
Sedalin- 3,4 małe tabletki
Relanium- 2 miligaran najwyżej

oczywiście nie wszystko na raz;)[/quote]

hmmm a relanium w zastrzyku mozna podac
bo obawiam sie ze tabletki nie wcisniemy

Link to comment
Share on other sites

no nie wiem, kombinuję, bo to chodzi i o zdrowie niuni i o pieniądze.

Można kaganiec jej założyć, smycz z obrożą i sobie z nią ludzie poradzą, ale dla niej to byłby straszny stres przez całą drogę.

W kuferku przynajmniej by się czuła bezpiecznie.

Ile takie coś kosztuje tej wielkości? 50 zł? więcej?

Link to comment
Share on other sites

No właśnie to jest bez sensu, żebym ja tutaj kupowała, ja jestem na drugim końcu Polski, transporterek jest potrzebny u Was.

Ja tutaj mam - wożę w nim 2 dorosłe koty. wys i szer 38 cm, długość 53 cm (tak mniej więcej, bo one pozaakrąglane są itp)

Mówiłam, że go mogę podesłać, ale się bałam, że na czas nie dojdzie, więc szukałyśmy czego ś w Krakowie.

A teraz to nijak nie zdążę dosłać do Was.

To któraś z Was musiałaby kupić kontenerek na miejscu, ja się mogę dołożyć. U Was takie prężne środowisko dogomaniackie i eksortujecie zwierzaczki hurtem na całą Polskę, to myślę, że ten kontenerek nie raz by się przydał;)

Link to comment
Share on other sites

Ojej ale jak ja dostarczę transporterek Malawaszce?
Malawaszka zgłoś się!
Malawaszko to może tobie przekazac pieniądze na transporter , moze tak będzie prościej?

To wszystko dlatego , że ja nie nadążam i cały czas myślałam ,że Lusia przyjedzie do Krakowa i stąd z Polcią pojedzie do Mosii, przepraszam ale ja się dziś dwa razy na prostej drodze wywaliłam , mam jakieś opóźnienia:oops: :huh:

Link to comment
Share on other sites

kurcze ale kiszka noo - ja mogę pożyczyć od siostry koszyk koci - w nim mieszczą się dwa koty - jest wiklinowy, ale ma metalowe okrągłe drzwiczki - myślicie że takie coś wystarczyłoby??? kurcze ja bym kupiła, ale mam kape z kasą bo mi sie samochód sypie :-( - może ten wiklinowy wystarczy jak myślicie?

Link to comment
Share on other sites

super by było!

a jeśli się nie nada i trzeba będzie kupić, to się przypominam, że się dorzucę

jutro będę w trasie z Hossą do Poznania, ale późnym wieczorem i w niedzielę rano będę na necie, to można mnie złapać

Link to comment
Share on other sites

Już się maleńkiej doczekać nie mogę:loveu:

dostanie przytulną budkę-legowisko, którą ustawię w najbardziej zacisznym kącie naszej sali. Zaraz tam idę włączyć grzejniki, żeby się nagrzało . I ryż już się gotuje:lol:

Będzie dobrze, takiej małej jak ja nie można się długo bać;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...