Jump to content
Dogomania

Cierpiąca Dejla chora na dysplazję przegrała... Odeszła za TĘCZOWY MOST 20.02.2010r.


Dejla

Recommended Posts

Witam no wlasnie wydaje mi sie ze nie wszystko zostalo tu precyzyjnie wyjasnione.Ja mam takie pytanie bo czegos tu nie rozumiem jaki jest wkład wlasny pani Deili????bo nie ma tu zadnej wzmianki o tym.Osobiscie mam 2 psy i jesli ktorys z moich psow by zachorowal to najpierw szuka sie pieniążków u siebie tzn.jesli się nie ma kasy na koncie to sie coś sprzedaje lub nawet zastawia w lombardzie by ratować swojego przyjaciela a dopiero pozniej jesli sie nie daje rady to czlowiek zwraca sie do innych ludzi z prosba o pomoc lub do wszelkich organizacji ktore nam moga pomóc.Tylko mi tu nie mówcie,że dorosła osoba bo przecież pani Dejli jest osoba dorosłą nie ma żadnej rzeczy wartosciowej ktorą można spieniezyć lub zastawić??Bo w to nie uwierzę a jak narazie to wygląda to tak,że to my ludzie mamy zaplacić za całą ta bardzo drogą operację więc coś tu jest nie tak!!!Jeśli jest taka sytuacja,ze p.Dejli nie ma pieniędzy co też biorę pod uwagę to powinna tu o tym jaśniej napisać i przedstawić nam swoja sytuację jak ona wyglada,to zaden wstyd.Bo w tej chwili to wiecie co zrobiliście?Podsuneliscie świetny pomysł oszustom,dzis jest Dejla jutro bedzie jakaś np.Tina a pojutrze Maks itd.bo mało czytelna fakturę przedstawić to nie jest żaden problem!Ja nie kwestionuje choroby Dejli wiec prosze mnie tu nie atakowac i obrażac tylko proszę mi odp dlaczego nie ma zadnego wkladu finansowego od p.Dejli??Dlaczego to my ludzie mamy spieniężyć całą ta operację?O odp.prosiłbym Fiodora,poniewaz z tego co czytam jesteś najbardziej kompetentną tu osobą. Po drugie to przestańcie zaśmiecać już nk,tak dobrze (pani,pan)czyta)zaśmiecać!!!Bo w obecnej chwili to juz bardziej zniechęcacie ludzi niz zachecacie by pomoć.Jeśli ktos ma ochotę to niech na swoim profilu dokladnie wypisze wszystko o Dejli,powkleja u siebie jej zdjęcia a nie dzień w dzień wklajacie nam ciągle jeden i ten sam spawony tekst.Czy wy nie widzicie,ze to juz stało się męczące,że ludzie juz wcale nie zwracają na to uwagi a dlaczego?Bo przereklamowaliście Dejlę,jest tego już za dużo a ludzie nie lubią być ciągle nachodzeni i nękani tymi samymi prosbami.Więcej dla niej zrobił ten ktos kto nie rozsyłał tej wiadomości niż wy,ktorzy codziennie wklejacie te prosby one juz tak się ludziom opatrzyły,ze mało kto na to reaguje!Mało tego,ze wklejacie te same teksty codziennie to jeszcze prześcigacie się w przeróbkach zdjęć,co też juz zaczyna ludzi drażnić. Zaznaczam żeby bylo jasne,to nie jest tylko moje zdanie lecz wielu juz osób!!!!!! Przystopujcie troche ta akcję bo ona zaczyna przynosić odwrotne skutki niż oczekujecie.Pomimo usilnych starań Fiodora zabraklo wam poprostu dobrego menagera do tej akcji,każda reklama się znudzi szybko gdy jest za często nadawana,pamietajcie o tym! Jeden profil z obecnych i tutaj napisał u siebie na sledziu,że nie przyjmuje już wiecej nowych znajomych chyba,że przeslą mu dowod wplaty na Dejlę więc ja sie pytam to jest pomoc czy szantaż???To było bardzo glupie posuniecie z jego strony. Na koniec oswiadczam,ze nie jestem żadnym wrogiem tej akcji ale jesli my obcy ludzie mamy wyłozyć tak dużą kasę na psa,który ma właścicela a właścicel nie wykazał żadnej tu wlasnej inicjatywy finansowej to ja sie pytam kto pomoze psom w schroniskach,psom bezdomnnym,psom które nie maja nikogo oprócz ludzi dobrej woli i dobrego serca??!!! Z poważaniem-Blażej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fiodor2008'][SIZE=2][COLOR=Purple][B][FONT=Comic Sans MS]……..`, | /
….-..-.,-***-,.-[/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=Purple][B][FONT=Comic Sans MS]
….-..-.( °_° ),~*`+-
…......_,-+~* *~+-,_..`*`)
….(_.-~`+~-,__,~[/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=Purple][B][FONT=Comic Sans MS]´`*´* [/FONT][/B][/COLOR][/SIZE]

[IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon7.gif[/IMG][COLOR=Red][B][FONT=Comic Sans MS]Witajcie Przyjaciele !!!

[/FONT][/B][/COLOR][IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon14.gif[/IMG][COLOR=Red][B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=DarkOrange]Są pierwsze zapytania mailowe...[/COLOR]
[COLOR=Purple]Cyt. Co zamierza zrobić Opiekunka "Dejli", gdy nie uzbiera wymaganej kwoty 5000 Euro, i co się stanie z pieniędzmi zebranymi w akcji "Pomoc dla Dejli" jeżeli operacja się nie odbędzie z powodu braku funduszy...?
Podobne pytanie kierujemy do Fundacji For Animals.[/COLOR]

[/FONT][/B][/COLOR][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG][COLOR=Red][B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=Blue]Czekamy na kolejne pytania na wątku oraz maile w sprawie - Pomoc dla "Dejli"[/COLOR]

[/FONT][/B][/COLOR][IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon10.gif[/IMG][COLOR=Red][B][FONT=Comic Sans MS][I]LB-Fiodor...[/I]
[/FONT][/B][/COLOR][/QUOTE]



Witam Kochani!

U nas sprawa wyglada tak:
My ustalilismy ze Fundacja zaplaci tyle ile uzbiera. Nie zgodzilismy sie na 5 tys euro ze pokryjemy całośc poniewaz zdajemy sobie sprawe ze nie uzbieramy takich pieniadzy.
Powiedzmy jezeli nazbieramy 1000 euro zaplacimy tyle w klinice.

Wieczorem wysle wpłaty i ile jest na koncie. Musze jeszcze raz wszystko dokładnie sprawdzic i policzyc.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#ff0000][B]WPŁATY:[/B][/COLOR]

[COLOR=#ff0000][B]21,70zł[/B][/COLOR] -[COLOR=#000000][B]Allegro[/B][/COLOR] [COLOR=#008000][B]Tinulek2[/B][/COLOR][B][COLOR=#ff0000]20zł[/COLOR][/B][B] -Allegro [/B][B][COLOR=#008000][B]SZYMOLKA2006
[/B][/COLOR][/B][B][COLOR=#ff0000][B]6,70zł-[/B][/COLOR][/B][B][COLOR=#000000][B]Allegro[/B][/COLOR][/B][B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B][B][COLOR=#008000]aneta67p
[/COLOR][/B][B][COLOR=#ff0000]10zł-[/COLOR][/B][B][COLOR=#008000] [/COLOR][/B][B][COLOR=#000000]nk od [/COLOR][/B][B][COLOR=#008000]Alfy owczarka Niemieckiego[/COLOR][/B][B][COLOR=#000000]
[/COLOR][/B][B][COLOR=#ff0000]11,70zł-[/COLOR][/B][B][COLOR=#000000]Allegro [/COLOR][/B][B][COLOR=#008000]ANNAMARIANNA55[/COLOR][/B][B][COLOR=#000000]
[/COLOR][/B][B][COLOR=#ff0000]20zł- [/COLOR][/B][B][COLOR=#000000] Allegro [/COLOR][/B][B][COLOR=#008000]loreen80
[/COLOR][/B][B][COLOR=#ff0000]50zł-[/COLOR][/B][B][COLOR=#000000]nk Pan [/COLOR][/B][B][COLOR=#008000]Paweł W. Wrocław


[/COLOR][/B][B][COLOR=#ff0000]RAZEM:140,10zł
[/COLOR][/B]










[COLOR=Navy]Sprawdzam jeszcze wpłaty -wieczorem dopisze.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#ff0000][B]WPŁATY:[/B][/COLOR]

[COLOR=#ff0000][B]21,70zł[/B][/COLOR] -[COLOR=#000000][B]Allegro[/B][/COLOR] [COLOR=#008000][B]Tinulek2[/B][/COLOR][B][COLOR=#ff0000]20zł[/COLOR][/B][B] -Allegro [/B][B][COLOR=#008000][B]SZYMOLKA2006
[/B][/COLOR][/B][B][COLOR=#ff0000][B]6,70zł-[/B][/COLOR][/B][B][COLOR=#000000][B]Allegro[/B][/COLOR][/B][B][COLOR=#008000]aneta67p
[/COLOR][/B][B][COLOR=#ff0000]10zł-[/COLOR][/B][B][COLOR=#000000]nk od [/COLOR][/B][B][COLOR=#008000]Alfy owczarka Niemieckiego[/COLOR][/B][B][COLOR=#000000]
[/COLOR][/B][B][COLOR=#ff0000]11,70zł-[/COLOR][/B][B][COLOR=#000000]Allegro [/COLOR][/B][B][COLOR=#008000]ANNAMARIANNA55[/COLOR][/B][B][COLOR=#000000]
[/COLOR][/B][B][COLOR=#ff0000]20zł- [/COLOR][/B][B][COLOR=#000000] Allegro [/COLOR][/B][B][COLOR=#008000]loreen80
[/COLOR][/B][B][COLOR=#ff0000]50zł-[/COLOR][/B][B][COLOR=#000000]nk Pan [/COLOR][/B][B][COLOR=#008000]Paweł W. Wrocław


[/COLOR][/B][B][COLOR=#ff0000]RAZEM:140,10zł
[/COLOR][/B]










[COLOR=Navy]Sprawdzam jeszcze wpłaty -wieczorem dopisze.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fiodor2008'][IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon7.gif[/IMG][COLOR=Red][B][FONT=Comic Sans MS]Witajcie Przyjaciele !!![/FONT][/B][/COLOR]

[COLOR=Purple][B][FONT=Comic Sans MS]Odpowiadając na powyższy komentarz "Błażeja", informuję, że w całości zgadzam się z jego wypowiedzią i osobiście jestem zainteresowany, aby cała akcja pomocy dla [COLOR=Red]"Dejli"[/COLOR], była przejrzysta, nie budząca żadnych podejrzeń...
Ja również jestem osobą absolutnie obcą dla opiekunów [COLOR=Red]"Dejli"[/COLOR] i włączyłem się do akcji niesienia pomocy "potrzebą chwili"...
Jestem w kontakcie z [COLOR=Blue]Fundacją For Animals[/COLOR] i zasugerowałem objęcie nadzorem całej akcji pomocy przez przedstawiciela Fundacji.
Wpłaty z [COLOR=DarkOrange][COLOR=Purple]moich[/COLOR] Aukcji Allegro[/COLOR] zostaną przekazane na konto Fundacji w celu prawidłowego finansowania operacji "Dejli".
Ponieważ jestem osobą prywatną i obcą dla Opiekunów "Dejli", tak jak większość niosących pomoc dla Dejli, poprosiłem pracownika Fundacji For Animals o dokonanie przez fachowców, współpracujących z Fundacją, niezbędnej analizy konieczności operowania "Dejli" w niemieckiej klinice...
Równocześnie apeluję do osób sprawujących opiekę nad "Dejlą" oraz osób zarządzających tym wątkiem, o udzielanie pełnych informacji i wyczerpujących odpowiedzi na komentarze tutaj zamieszczane a budzące obawy co do zasadności całej akcji...
Praktyki niesienia pomocy finansowej z NK, opisane w komentarzu [COLOR=DarkOrange]"Błażeja"[/COLOR], są absolutnie niedopuszczalne. Osoby chcące wymienić swoje spostrzeżenia, proszone są o pisanie uwag na niniejszym wątku lub [COLOR=Red]poufnie[/COLOR] na moją skrzynkę e-mailową
[/FONT][/B][/COLOR]
[I][B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=Blue][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/COLOR][/FONT][/B][/I]
[COLOR=Purple][B][FONT=Comic Sans MS]
Wszystkie pytania dotyczące stanu zdrowia "Dejli" i jej sytuacji prosimy kierować do Opiekunów "Dejli" oraz Autorów tego wątku... Moja wiedza w tym temacie jest oparta na ogólnie dostępnych opisach i komentarzach.
[/FONT][/B][/COLOR]
[IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon10.gif[/IMG][COLOR=Purple][B][FONT=Comic Sans MS][I][COLOR=Red]LB-Fiodor...[/COLOR] [/I] [/FONT][/B][/COLOR][/QUOTE]


czy wy coś sugerujecie ??

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial]Jestem - przyznam szczerze - niemile zaskoczony pewnymi dziejącymi się na tym wątku zdarzeniami. Odnosi się wrażenie, że niektórzy wręcz są przeciwni całej akcji zorganizowanej dla ratowania tego pieska.[/FONT]
[FONT=Arial]Poprzednie sugestie, wyrażane przez doświadczonych Dogomaniaków a dotyczące m.in. niefortunnego umieszczenia apelu o pomoc dla Dejli w nieodpowiednim Forum oraz urządzania tzw. bazarków są dla nas zrozumiałe. Wypowiadały się osoby, w niejednej akcji uczestniczące i dające nam bezcenne wskazówki. Po naprawieniu błędów usłyszeliśmy – że już żadnych uwag nie mają i wątek jest prowadzony wzorowo.[/FONT]
[FONT=Arial]Tymczasem pojawia się nowy użytkownik z całą masą wątpliwości a nawet podejrzeń… [/FONT]
[FONT=Arial]Osobiście uważam, że właścicielka pieska już szósty rok inwestuje w jego leczenie, w tym pokryła koszty dwóch pierwszych – schrzanionych niestety operacji. Mając pieska, czy nawet dwa jak sugeruje Błażej – które tryskają zdrowiem i jedyne wydatki „medyczne” to kwestia ich szczepienia i odrobaczenia – nie można porównywać z sytuacją Dejli, która po kilka razy w miesiącu jest niestety „płatnym” pacjentem weterynarzy, którzy po części są winni Jej obecnego, z dnia na dzień pogarszającego się stanu zdrowia. Comiesięczne koszty leków też nie są bez znaczenia. To nie są niestety małe kwoty !!![/FONT]
[FONT=Arial]
[/FONT]
[FONT=Arial]Poza tym – mogą się inni ze mną nie zgadzać – ten wątek nie został stworzony dla opisywania nastrojów panujących na NK i nagłaśnianiu prośby o pomoc. Od opisywania ”żali” mamy prywatne poczty. Wątek założyliśmy w celu szukania pomocy i wsparcia a nie rozliczania właściciela z wydatków, jakie sam ponosi. Na żadnym innym forum się z tym nie spotkałem, a przejrzałem ich trochę…[/FONT]

[COLOR=#3b3b3b][FONT=Tahoma]___ .,,,__.,,,
___ (.”)[/FONT][/COLOR][COLOR=red][FONT=Arial]♥[/FONT][/COLOR][COLOR=#3b3b3b][FONT=Tahoma](”,)\
___ /☆\./♡\.
___ _||__||_[/FONT][/COLOR]

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]Dejluniu – jesteśmy z Tobą – będziemy nadal robili co w naszej mocy :multi:[/COLOR][/FONT][FONT=Comic Sans MS]
[/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue](myślę, że mogłem to napisać w imieniu tych Wszystkich, którzy wierzą że Dejla nie musi budzić się i zasypiać w cierpieniu).:shake:[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dragon Ujadacz'][FONT=Arial]Jestem - przyznam szczerze - niemile zaskoczony pewnymi dziejącymi się na tym wątku zdarzeniami. Odnosi się wrażenie, że niektórzy wręcz są przeciwni całej akcji zorganizowanej dla ratowania tego pieska.[/FONT]
[FONT=Arial]Poprzednie sugestie, wyrażane przez doświadczonych Dogomaniaków a dotyczące m.in. niefortunnego umieszczenia apelu o pomoc dla Dejli w nieodpowiednim Forum oraz urządzania tzw. bazarków są dla nas zrozumiałe. Wypowiadały się osoby, w niejednej akcji uczestniczące i dające nam bezcenne wskazówki. Po naprawieniu błędów usłyszeliśmy – że już żadnych uwag nie mają i wątek jest prowadzony wzorowo.[/FONT]
[FONT=Arial]Tymczasem pojawia się nowy użytkownik z całą masą wątpliwości a nawet podejrzeń… [/FONT]
[FONT=Arial]Osobiście uważam, że właścicielka pieska już szósty rok inwestuje w jego leczenie, w tym pokryła koszty dwóch pierwszych – schrzanionych niestety operacji. Mając pieska, czy nawet dwa jak sugeruje Błażej – które tryskają zdrowiem i jedyne wydatki „medyczne” to kwestia ich szczepienia i odrobaczenia – nie można porównywać z sytuacją Dejli, która po kilka razy w miesiącu jest niestety „płatnym” pacjentem weterynarzy, którzy po części są winni Jej obecnego, z dnia na dzień pogarszającego się stanu zdrowia. Comiesięczne koszty leków też nie są bez znaczenia. To nie są niestety małe kwoty !!![/FONT]
[FONT=Arial]
[/FONT]
[FONT=Arial]Poza tym – mogą się inni ze mną nie zgadzać – ten wątek nie został stworzony dla opisywania nastrojów panujących na NK i nagłaśnianiu prośby o pomoc. Od opisywania ”żali” mamy prywatne poczty. Wątek założyliśmy w celu szukania pomocy i wsparcia a nie rozliczania właściciela z wydatków, jakie sam ponosi. Na żadnym innym forum się z tym nie spotkałem, a przejrzałem ich trochę…[/FONT]

[COLOR=#3b3b3b][FONT=Tahoma]___ .,,,__.,,,
___ (.”)[/FONT][/COLOR][COLOR=red][FONT=Arial]♥[/FONT][/COLOR][COLOR=#3b3b3b][FONT=Tahoma](”,)\
___ /☆\./♡\.
___ _||__||_[/FONT][/COLOR]

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]Dejluniu – jesteśmy z Tobą – będziemy nadal robili co w naszej mocy :multi:[/COLOR][/FONT][FONT=Comic Sans MS]
[/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue](myślę, że mogłem to napisać w imieniu tych Wszystkich, którzy wierzą że Dejla nie musi budzić się i zasypiać w cierpieniu).:shake:[/COLOR][/FONT][/QUOTE]
podpisuje się pod tymi słowami

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fiodor2008'][SIZE=2][COLOR=Purple][B][FONT=Comic Sans MS]……..`, | /
….-..-.,-***-,.-[/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=Purple][B][FONT=Comic Sans MS]
….-..-.( °_° ),~*`+-
…......_,-+~* *~+-,_..`*`)
….(_.-~`+~-,__,~[/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=Purple][B][FONT=Comic Sans MS]´`*´* [/FONT][/B][/COLOR][/SIZE]

[IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/icons/icon7.gif[/IMG][COLOR=Red][B][FONT=Comic Sans MS]Witajcie Przyjaciele !!![/FONT][/B][/COLOR]

[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/evil_lol.gif[/IMG][B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=Purple]No tak, gadaniem i pisaniem niewiele zdziałamy...?
Jeśli chodzi o moje sugestie, to są następujące : proponuje ostatecznie uzgodnić zasady współpracy z [COLOR=DarkOrange]Fundacją For Animals[/COLOR] w celu zalegalizowania naszej działalności,
powołać sztab kierujący akcją i wziąć się [COLOR=DarkOrange]za robotę[/COLOR] tak, aby zbieranie tych funduszy było skuteczne.
[/COLOR][/FONT][/B]
[COLOR=Purple][B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=Red]POMOC dla "DEJLI" : [/COLOR]

[COLOR=Navy]Nowa Aukcja na Allegro z Anegdotą od Gringusia dla Dejli...[/COLOR]
[/FONT][/B][/COLOR]
[URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=892772848[/URL]

[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/new_multi.gif[/IMG][COLOR=Red][I][B][FONT=Comic Sans MS]LB-Fiodor...[/FONT][/B][/I][/COLOR]
[B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=Purple]
[/COLOR][/FONT][/B][/QUOTE]

a coś konkretnego już proponujecie jak ten sztab by miał działać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fiodor2008'][B][COLOR=Red][FONT=Comic Sans MS]Witajcie Kochani P[/FONT][/COLOR][/B][COLOR=Red][FONT=Comic Sans MS][B]rzyjaciele !!!
Czytam Waszą dyskusję i muszę stanąć po stronie Wapiszona... Chcąc nieść pomoc innym ma prawo wiedzieć Wszystko co jest związane z tą akcją dla "Dejli". My znamy się z Portalu NK i nam jest o wiele łatwiej ze sobą rozmawiać, znamy też Dejlę, jej problemy i wiemy o co chodzi. Cieszymy się też zainteresowaniem tzw. "starych dogomanów" i liczymy na ich wsparcie - nie tylko finansowe ale i pomoc w rozpropagowaniu Naszej Akcji Pomocy dla Dejli oraz wskazówki jak powinniśmy to zrobić, gdyż nie mamy doświadczenia w tym temacie.
Faktycznie jesteśmy tutaj od niedawna za sprawą "Dejli", której postanowiliśmy dopomóc i będziemy bardzo wdzięczni Doświadczonym Dogomanom za cenne wskazówki, za co serdecznie dziękujemy. My też się uczymy...
Jednocześnie, w celu zapoznania się z problemami "Dejli" oraz z jej postacią Zapraszamy Was serdecznie na Profil "Dejli" i jej Przyjaciół na Portal Nasza Klasa[SIZE=4][COLOR=Indigo]

[URL]http://nasza-klasa.pl/profile/21901544[/URL][/COLOR][/SIZE]

licząc na to, że dołączycie do grona Naszych Przyjaciół, tak jak My zamierzamy dołączyć do Was.

Mając na uwadze powstałą nerwowość, jeszcze raz prosimy "Doświadczonych Dogomanów" o Wsparcie Naszej Akcji Pomocy dla "CIERPIĄCEJ DEJLI" i deklarujemy Naszą Współpracę w organizowanych przez Was akcjach, chociażby po to, abyśmy i My z czasem stali się również Doświadczonymi "DOGOMANAMI"
W imieniu moich Przyjaciół z NK przepraszam za zaistniałą sytuację i zapraszam do udziału w Naszej Pionierskiej Akcji niesienia pomocy potrzebującym...

Pozdrawiam

LB-Fiodor...
[/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE]

piękna akcja,oby było więcej takich ludzi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fiodor2008'][IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon7.gif[/IMG][SIZE=3][COLOR=Sienna][B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=Red]K[/COLOR][/SIZE][COLOR=Red]o[/COLOR][COLOR=Red]chani Przyjacie !!![/COLOR][/FONT][/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=Sienna][B][FONT=Comic Sans MS] [COLOR=Red]Pokażmy, że umiemy pomóc Naszej Kochanej "DEJLI"...[/COLOR]
[/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=Sienna][B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=Blue][COLOR=Green]Profil Naszej "DEJLI" z NK i cała jej historia[/COLOR]
[/COLOR][/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=Blue][B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][URL]http://nasza-klasa.pl/profile/21901544[/URL][/SIZE][/FONT][/B][/COLOR][U][B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]
[/SIZE][/FONT][/B][/U][IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon14.gif[/IMG][I][B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=Red]Razem możemy więcej...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/I][/QUOTE]

tak,tak razem można dużo więcej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fiodor2008'][SIZE=2][COLOR=Red][B][FONT=Comic Sans MS]……..`, | /
….-..-.,-***-,.-[/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=Red][B][FONT=Comic Sans MS].- [/FONT][/B][/COLOR]
[SIZE=2][COLOR=Red][B][FONT=Comic Sans MS] ….-..-.( °_° ),~*`+-
…......_,-+~* *~+-,_..`*`)
….(_.-~`+~-,__,~[/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=Red][B][FONT=Comic Sans MS]´`*´*

[COLOR=DarkOrange]:multi:POMOC dla "DEJLI" :
************************[/COLOR][/FONT][/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=Purple][B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Pomagają nam, pomóżmy i innym...[/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=Red]Razem możemy więcej...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/COLOR][/SIZE]

[URL]http://www.allegro.pl/item895610744_mial_umrzec_ale_dostal_szanse.html[/URL]
[SIZE=2][COLOR=Red][I][B][FONT=Comic Sans MS]
PS. Ogłaszam tydzień urlopu dla siebie z uwagi na mroźną zimę i ferie...[/FONT][/B][/I][/COLOR][/SIZE]

[IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon10.gif[/IMG][COLOR=DarkOrange][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][B]LB-Fiodor...[/B][/SIZE][/FONT][/I][/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=Purple][B][FONT=Comic Sans MS]
[/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][/QUOTE]

ojej,ojej - czyżby mroźna zima stanęła na przeszkodzie ?a ile można by było przez tydzień zrobić !ojej,szkoda !
Taką piękną akcję Fiodorze rozpocząłeś - dlaczego usunąłeś z tego wątku swoje poprzednie wpisy ?ojej,czy to nie zaszkodzi całemu przedsięwzięciu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Blazej']Witam no wlasnie wydaje mi sie ze nie wszystko zostalo tu precyzyjnie wyjasnione.Ja mam takie pytanie bo czegos tu nie rozumiem jaki jest wkład wlasny pani Deili????bo nie ma tu zadnej wzmianki o tym.Osobiscie mam 2 psy i jesli ktorys z moich psow by zachorowal to najpierw szuka sie pieniążków u siebie tzn.jesli się nie ma kasy na koncie to sie coś sprzedaje lub nawet zastawia w lombardzie by ratować swojego przyjaciela a dopiero pozniej jesli sie nie daje rady to czlowiek zwraca sie do innych ludzi z prosba o pomoc lub do wszelkich organizacji ktore nam moga pomóc.Tylko mi tu nie mówcie,że dorosła osoba bo przecież pani Dejli jest osoba dorosłą nie ma żadnej rzeczy wartosciowej ktorą można spieniezyć lub zastawić??Bo w to nie uwierzę a jak narazie to wygląda to tak,że to my ludzie mamy zaplacić za całą ta bardzo drogą operację więc coś tu jest nie tak!!!Jeśli jest taka sytuacja,ze p.Dejli nie ma pieniędzy co też biorę pod uwagę to powinna tu o tym jaśniej napisać i przedstawić nam swoja sytuację jak ona wyglada,to zaden wstyd.Bo w tej chwili to wiecie co zrobiliście?Podsuneliscie świetny pomysł oszustom,dzis jest Dejla jutro bedzie jakaś np.Tina a pojutrze Maks itd.bo mało czytelna fakturę przedstawić to nie jest żaden problem!Ja nie kwestionuje choroby Dejli wiec prosze mnie tu nie atakowac i obrażac tylko proszę mi odp dlaczego nie ma zadnego wkladu finansowego od p.Dejli??Dlaczego to my ludzie mamy spieniężyć całą ta operację?O odp.prosiłbym Fiodora,poniewaz z tego co czytam jesteś najbardziej kompetentną tu osobą. Po drugie to przestańcie zaśmiecać już nk,tak dobrze (pani,pan)czyta)zaśmiecać!!!Bo w obecnej chwili to juz bardziej zniechęcacie ludzi niz zachecacie by pomoć.Jeśli ktos ma ochotę to niech na swoim profilu dokladnie wypisze wszystko o Dejli,powkleja u siebie jej zdjęcia a nie dzień w dzień wklajacie nam ciągle jeden i ten sam spawony tekst.Czy wy nie widzicie,ze to juz stało się męczące,że ludzie juz wcale nie zwracają na to uwagi a dlaczego?Bo przereklamowaliście Dejlę,jest tego już za dużo a ludzie nie lubią być ciągle nachodzeni i nękani tymi samymi prosbami.Więcej dla niej zrobił ten ktos kto nie rozsyłał tej wiadomości niż wy,ktorzy codziennie wklejacie te prosby one juz tak się ludziom opatrzyły,ze mało kto na to reaguje!Mało tego,ze wklejacie te same teksty codziennie to jeszcze prześcigacie się w przeróbkach zdjęć,co też juz zaczyna ludzi drażnić. Zaznaczam żeby bylo jasne,to nie jest tylko moje zdanie lecz wielu juz osób!!!!!! Przystopujcie troche ta akcję bo ona zaczyna przynosić odwrotne skutki niż oczekujecie.Pomimo usilnych starań Fiodora zabraklo wam poprostu dobrego menagera do tej akcji,każda reklama się znudzi szybko gdy jest za często nadawana,pamietajcie o tym! Jeden profil z obecnych i tutaj napisał u siebie na sledziu,że nie przyjmuje już wiecej nowych znajomych chyba,że przeslą mu dowod wplaty na Dejlę więc ja sie pytam to jest pomoc czy szantaż???To było bardzo glupie posuniecie z jego strony. Na koniec oswiadczam,ze nie jestem żadnym wrogiem tej akcji ale jesli my obcy ludzie mamy wyłozyć tak dużą kasę na psa,który ma właścicela a właścicel nie wykazał żadnej tu wlasnej inicjatywy finansowej to ja sie pytam kto pomoze psom w schroniskach,psom bezdomnnym,psom które nie maja nikogo oprócz ludzi dobrej woli i dobrego serca??!!! Z poważaniem-Blażej.[/QUOTE]

ojej,Błażeju,co Ty piszesz.To jest ohydne.Wstydź się,że negujesz i potępiasz tak piękną akcję.Ojej,obyś nigdy nie był w takiej potrzebie jak Dejla i jej opiekunka.Współczuję Twoim psom,jeśli by zachorowały to pewnie wyrzuciłbyś je na ulicę bo to co robią przyjaciele dla Dejli jest niegodne.Ojej,obyś był osamotniony w swoich poglądach.

Link to comment
Share on other sites

Moi drodzy.! Nie możemy potępiać tych którzy mają jakiekolwiek wątpliwości. Z tego co wiem kulka razy na Dogomani darzyły się oszustwa. Ktoś prosił o pieniądze na leczenie psa a później okazywało się że dziewczyna nie była osobą zamożną i po prostu potrzebowała pieniędzy. Oni chcą pomagać, ale skoro pojawiły się wątpliwości to należałoby je po prostu wyjaśnić i odpowiedzieć na zadane pytania.

Łapki w górę za Dejlę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mega Psiara']ojej,Błażeju,co Ty piszesz.To jest ohydne.Wstydź się,że negujesz i potępiasz tak piękną akcję.Ojej,obyś nigdy nie był w takiej potrzebie jak Dejla i jej opiekunka.Współczuję Twoim psom,jeśli by zachorowały to pewnie wyrzuciłbyś je na ulicę bo to co robią przyjaciele dla Dejli jest niegodne.Ojej,obyś był osamotniony w swoich poglądach.[/QUOTE]
On wyraźnie powiedział że by szukał najpierw u siebie tych pieniędzy, sprzedawał to co się da a dopiero następnie prosił o pomoc innych.
Nie osądzaj tak z góry - Proszę.

Link to comment
Share on other sites

Witam wieczorowo, właśnie o to chodzi, miłośnicy zwierząt macie rację, a więc zajmijmy się dalej Dejlą i jej zdrówkiem i ignorujmy takie wpisy jak ten od Błażeja. Dziękujemy Wszystkim, którzy okazują dla Dejluni swe wielkie serce, pozdrawiam i miłego wieczoru życzę.

Link to comment
Share on other sites

dziękuję za polecenie linku.

oj widzę że niedobrze się dzieje.
wydaje mi się że niektórzy chyba nie zdają sobie sprawy z tego co dzieje się z łapkami Dejli. sama mam psiaka który jest po operacji ( diagnoza dysplazja stawu biodrowego, była operacja na resekcję kości głowy udowej i dodatkowo stabilizacja rzepki w kolanie). nie są to małe koszta. potem jeszcze dochodzi całą rehabilitacja. mój psiak jest mały. na tą okoliczność wyczyściłam sobie do zera katę kredytową, ze spłatą której mam w tej chwili duże problemy same odsetki są bardzo duże.

czy to jest dziwne że prosi się o pomoc dla swojego ukochanego zwierzaka jeżeli nie stać na zabieg?
dla niektórych cena za taką operację jest nie do udźwignięcia finansowo. przeliczcie sobie 5000 euro na złótówki.
ile wyjdzie?
kurs euro to ok 4 zeta

zwykła matematyka 4zeta*5000eur to ile?

nie każdy dysponuje taką kwotą na już

niektórzy chyba wolą przeznaczyć kasę na co innego np. datek dla jakiegoś pijaka czy alkoholika który zatacza się i nie będzie potrafił docenić tego co się dla niego zrobi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...