Jump to content
Dogomania

Agility W Krakowie??


aeniolek

Recommended Posts

  • Replies 264
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pierwszy[B] krakowski zawodnik [/B]zadebiutował na zawodach w Jedlińsku koło Radomia w tę sobotę :D
Magda i Hegel ([B]zelek[/B]) zajęli [B]3 miejsce [/B]w agility [B]A0[/B]!!! Najlepszy czas mieli, ale niestety strącona tyczka na zakręcie dała dopiero/aż 3 miejsce :)
Madziu, gratulacje!!!!!

Link to comment
Share on other sites

A ja mam pytanie odnosnie trenowania Agility w Krakowie, moglibyscie mi powiedziec czy sa jakies kursy planowane w najblizszym czasie i jak to ogólnie wygląda? Zabieram sie za to juz dluugo i zabrac nie moge zeb wresziceprzyjsc. Psiak ma podstawy posłuszenstwa, sumie jest przygotowany do obecience 0 ale jakos nie mam gdzike i kiedy wystartować. W domu pokonuje pojedyncze przeszkódki i proste kombinacje, ma poczatku slalou tak wiec nic tylko to doszlifowac i na zawody:) Bardzo bym chciała, wiec prosze napiszcie mi jak to wygląda od kiedy mozna zaczac czy sa jakies dni w ktore sa zajecia i kiedy to jest? A no i jak to wygląda cenowo?

Link to comment
Share on other sites

Madzior ka, wszystkie potrzebne informacje znajdziesz na naszej stronce: [URL="http://www.agility.krakow.pl"]www.agility.krakow.pl[/URL]
Zajęcia odbywają sie również w wakacje. Od września ruszy grupa dla początkujących i dla szczeniąt-jeśli będą chętni.

Pozdrawiam i zapraszam do nas na zajęcia :)

hehe, Gosia mnie ubiegła :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzior_ka']tak wiec nic tylko to doszlifowac i na zawody:) [/quote]


Nooo! Wreszcie Malopolska ozywa! :D
Najblizsze zajecia sa w srode o 19, takze zapraszamy! Jak juz dziewczyny napisaly, duzo dodatkowych informacji znajdziesz na naszej stronce i forum.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zelek']Nooo! Wreszcie Malopolska ozywa! :D
Najblizsze zajecia sa w srode o 19, takze zapraszamy! Jak juz dziewczyny napisaly, duzo dodatkowych informacji znajdziesz na naszej stronce i forum.[/quote]
Bo Małopolska to siła, tylko jeszcze nie wydobyta- taki nieoszlifowany diament :razz: :multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hej hej!!!
nie zapomniałam o Was. Nie przyjeżdżam do Was na treningi bo wiesz, ta odległość mnie przeraża ;)
Postaramy sie wpaść do Was na zawody za rok większa bandą i zapraszamy do nas- postaramy się u nas też zawody zorganizować :D
A przez smoczy ogon jeszcze nie próbowaliśmy, bo smok zieje ogniem, gdy zobaczy niewiastę. Potrzebujemy dzielnego Szewczyka do pomocy. Casting trwa :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

[quote name='Monia i Fiona']Informujemy ,że nawiązaliśmy współpracę z [B]Dorota Jaskulską z Canistica [/B]i od kwietnia zaczynamy zajęcia w Krakowie na [B]Kurdwanowie, ul. Cechowa 21.
[/B]
[B]Zapraszamy na kurs agility dla początkujących, który rozpoczyna się w dniu 18 kwietnia 2009r właśnie na Kurdwanowie.[/B][/quote]

Super :multi: - już myślałam, że się nie załapiemy z Mukim - teraz tylko trzymamy kciuki, oby wszystko wypaliło :p

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na drugą edycję kursu dla początkujących :multi:

Start we wrześniu.
Treningi będą w soboty i niedziele.

Więcej informacji wkrótce na [URL="http://www.agility.krakow.pl"]KRAKOWSKI KLUB AGILITY[/URL] w dziale TRENINGI / Kursy.
Zapraszamy! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...