Jump to content
Dogomania

Agility W Krakowie??


aeniolek

Recommended Posts

  • Replies 264
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 7 months later...

ja rowniez mam pytanie co do trybu zajec na tym torze
czy organizowane sa szkolenia lub kursy? czy nalezyz apisac sie do jakiegos klubu ?
ile wynosi oplata za kozystanie z toru, ew kurs itp?
slowem, wszystko, co mogloby sie przydac poczatkujacymn
zawsze chcialam zeby moje psy skakały
niesttey brak mi zcasu na wszystko, ale gdyby tak chodzic wczesnym rankiem to mzoe by sie udalo znalezc chwile raz w tygodniu :)
mam jamnika 14 miesiecy i jamniczke 5 meiseicy, ale ona pewnie z amloda na wiekszosc przeszkod
ale moze zlapie bakcyla;)

Link to comment
Share on other sites

ja juz wszystko wiem!! zajęcia są w trzy dni w tygodniu tj. w czwartek, sobota i niedziela o 17.00 i 18.00. Zawszę są 2 psy na godzinę.Tor jest super ale ciężko go za pierwszym razem znaleźć.Pierwsze zajęcia są bezpłatne po to,żeby zobaczyć czy psiakowi się podoba.Później to już nie wiem ale chyba ok.30 zł za zajęcia.My chodzimy na razie zapoznawczo ale wiem,że są prowadzone szkolenia regularne.W każdym razie polecam.Mój pies odnalazł się w tym doskonale i ma wielką frajde z biegania po torze przez przeszkody...:)
pozdrowienia
ps.wybierając sie na tor warto pamnietać o zabraniu ze soba dużej ilości nagrod, smyczy zwykłej (nie żadne tam linkautomatyczne) i długich spodni bo komary gryzą :).

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

My dołączymy ponownie (wcześniej ćwiczyliśmy z poprzednim Tollerem, ale niestety Foxik odszedł od nas wiosną zeszłego roku :placz: ). Teraz mamy malucha, też Tollera oczywiście, i wracamy na tor jak tylko będzie taka możliwość. Rozmawiałam wczoraj z Agnieszką (właścicielką toru) i powiedziała mi że są w trakcie opracowywania zajęć do przedszkola agility także!! Bardzo mnie to ucieszyło - bo nasz maluch jest akurat w odpowiednim wieku :multi: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Ten sam tor co był :cool3: Tyle że mieliśmy roczną przerwę po stracie poprzedniego Tollerka :-( , stąd nie chodziliśmy.
Teraz mamy pół rocznego malucha, który stawia na torze pierwsze kroki, a w zasadzie skoki :lol: (oczywiście ostrożnie ze względu na stawy)

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 3 weeks later...

[quote name='Monia i Fiona']Witam serdecznie wszystkich Krakowiaków i Krakowianki :D
Mam nadzieję, że niedługo się spotkamy, gdyż ponieważ, albowiem... przeprowadzam się z mężem do Krakowa i chcę oczywiście nadal biegać z Fioną.
Zatem, do zobaczenia na torku :D
PS
Mam nadzieję, że trafię ;)[/quote]

Wow, Monika, to teraz biorac pod uwage odleglosc dzielaca Katowice i Bydgoszcz bedziemy prawie sasiadkami!!! Bedziesz miala tak samo daleko na wszystkie zawody jak my... juz ci wspolczuje :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...