Jump to content
Dogomania

Malutki psiak znaleziony pomiędzy Leśnicą a Pilczycami - Kajtuś odnalazł swój dom!


mari23

Recommended Posts

7.01.
Znalazł się właściciel tego biedaka!!!!!!
Mama Czerdy - cudowna kobieta - rozwieszała dzisiaj wydrukowane przeze mnie ogłoszenia w okolicy miejsca znalezienia pieska - efekt był prawie natychmiastowy...
dzisiaj o 20-tej pan przyjedzie po Kajtusia!!!
:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
Dziękujemy Wam za pomoc, dobre rady, za to, że byłyście z nami!!!:loveu:


Znaleziony pomiędzy Leśnicą a Pilczycami, dokładniej: jadąc od Pilczyc - za gliniankami a przed stacją CPN
Stał na środku jezdni wśród pędzących samochodów, nie ruszał się nawet... zatrzymał się jeden z samochodów, pani zabrała pieska do lecznicy w Środzie Śląskiej - jest tam w klatce, boi się bardzo, nie wychodzi z budy...

może szuka go ktoś...
może komuś się zgubił, uciekł przestraszony petardą lub innym hałasem...
ma zaćmę, nie jest młody, ale grubiutki raczej, nie błąkał sie więc chyba długo...
na razie mamy jedno zdjęcie:
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/240/e7a04d423834736amed.jpg[/IMG][/URL]

już jest więcej zdjęć - strona 5 więcej informacji o piesku - bardzo prosimy osoby z Wrocławia o pomoc w odnalezieniu jego właścicieli... jeśli ktoś go szuka...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ja dzwoniłam dzisiaj do schronu-podałam wiadomość gdyby się ktoś zgłosił
kilka godzin zaglądałam na różne strony o zaginionych psach
piesek ma zaćmę to musi z 6 lat mieć , jest grubiutki
zabierzemy go jutro od wetow , tam jest w klatce -bardzo mu zimno
czy przyda się dowiedziec dokładnie gdzie ta laska go znalazła -może wtedy jakis plakat w osiedlowym lub większym sklepie?

Link to comment
Share on other sites

my tez robimy akcje poszukiwawcza dla Bruna i z doswiadczenia wiem,ze ulotki sa mega skuteczne...
zawiezcie gdzie tylko Wam pozwola...wazne jest zaczepiac ludzi z pieskami...osoby,ktore wychodza na spacer widza wiele i znaja sie nawzajem...ponadto dajcie ulotki w sklepach zoologicznych,gdzie przychodzi masa ludzi z futrzakami:-)

Link to comment
Share on other sites

Dziekuję Wam bardzo za pomoc !!!:loveu::loveu::loveu:
Na dogo już jakoś sobie radzę (tylko z tą :mad:"miss okazji" allegro nie!!!":evil_lol:), ale niewiele więcej potrafię jeśli chodzi o ogłoszenia i poszukiwania...:oops:

on może tam zostać parę dni, ale jest przerażony i jutro zabierze go mieszkająca obok lecznicy mama Anitki i u niej trochę będzie mógł pomieszkać pod czułą i troskliwą opieką... gdyby z jakichś powodów nie mogła (alergia), u mnie jako siódmy będzie (osiem już w święta mialam :cool3:)

mam nadzieję, że znajdą go jego kochajacy właściciele - jak naszego kudłaczka Czarusia wczoraj odnaleźli...

Link to comment
Share on other sites

mari..poszukaj watkow z okolic,gdzie zostal znaleziony bidulka....wysylaj link z forum na dogomani do dziewczyn....
moze one tez cos doradza...ja tak teraz wlasnie wysylam do dziewczyn z Wroclawia...i wiem juz teraz,ze zawsze uda sie znalezc osoby do pomocy1!!:-)))))))
dobrze,ze jest bezpieczny i mial mega szczescie,ze natrafil na takie dobre osoby jak Wy!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Wsadze sie na wątek.
Mam nadzieję, że psiak jest szukany, jeśli jest grubiutki i ma ładną sierśc, to jest nadzieja!
Oby!
KCIUKI!!!!

W sylwestra wracalismy z tz-em i córuchną przez starachocin do domu. Było ciemno-godz. po 20-stej.
Jechalismy ruchliwą drogą.. Nagle na ulicy na zakręcie (koło rozlewisk Widawy-przy drodze na Kiełczówek) mały czarny psiak! Stoi i rozgląda się pomiędzy autami... Na szczęście było ślisko, więc wszyscy pomału jechali. Wjechaliśmy w jakieś osiedle, zawróciliśmy i wróciliśmy na miejsce-trwało to może z 30-40 sek. Psia nie było już.. Wjechaliśmy na łąki, obserwowaliśmy rozlewisko - nic.
To trochę daleko od miejsca w ktorym zwiał chociażby [URL="http://www.dogomania.pl/threads/148465-strach-przed-ludA-mi-i-trauma-maA-y-Bruno-UCIEKA-Z-DT-WROCA-AW-POMA-A-CIE-SZUKAAE/page111"]Bruno[/URL].
Czytejąc o tym psiaku pomyślałabym, że moze był to On, ale tez nie, bo to też nie to miejsce..

Mam jednak nadzieję, że ktoś zabrał tego psiaczka z ulicy..

Link to comment
Share on other sites

Mag..ya...
ten cholerny sylwester to zmora....masa ogloszen o zaginieciach i znalezionych....
moja mama dzis polowala na Spaniela..piekny,wystarszony latal miedzy autami....byla z Maxem wiec kicha...ale od jutra bedzie jego tez szukala....ochydny jest wlasnie przez to ten Sylwek:-(

przypuszczam,ze i ten tez tak wlasnie zaginal....oby tylko ktos go szukal...TRZYAMY KCIUKASY!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czerda']tak!
rano podzwonie po lecznicach w tej dzielnicy
gorzej z plakatami , musimy kogoś znależć albo same? hę , Marysiu ? tzrzebatylko sciągnąć program[/QUOTE]

"spoko" - z plakatami to myslę, że moje kochane dzieciaki pomogą !

Link to comment
Share on other sites

z tym sylwestrem to prawda !
Czarusia petardą w Wigilię wystraszyli, oslepili nawet, dobrze, że już biedak odnalazł swój dom...

wystrzały o pólnocy i sam sylwester to jeszcze nie takie straszne, psy są raczej w domu wtedy, najgorsze jest to bezmyślne strzelanie pojedynczymi petardami już prawie miesiąc przed i po...
takich to bym...:mad::mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

Mari a na kiedy będą te plakaty? ja jadąc do swojej mamy która mieszka na Pilczycach, mogę porozklejać trochę, na Pilczycach zgubił się też niejaki stary Kajtek.. ale widziałam zdjęcie, to 2 różne psy, popatrzę jutro w schronie na ogłoszenia wywieszane przez właścicieli i bym ten też powiesiła o tym piesku. Ponieważ jest tyle zgubionych i znalezionych psów że panie ze schronu po prostu zapraszają właścicieli obejrzeć wszystkie bo nie są w stanie już przypomieć sobie że było takie zgłoszenie zaginięcia jak dana osoba mówi...

Link to comment
Share on other sites

znalazlam cos takiego,ale nie wiem jak wgladaja pinczery:-(
dnia 24 grudnia we wrocławiu zaginął piesek mieszaniec latlerka z
pinczerem nie ma ogonka ,piesek ostatni raz był widziany przy
ulicy żytniej o godzinie 15 jest bojazliwy i panicznie boi sie
fajerwerek ma okolo 13 lat dla znalazcy nagroda piesek jest dla
mnie bardzo wazny telefon kontaktowy 341-20-61



[B]Zaginął piesek WROCŁAW[/B] - [URL="http://ludzie.gazeta.pl/klaudia90_90/0,0.html"]klaudia90_90[/URL] 27.12.09, 01:32

Link to comment
Share on other sites

ja skorzystam z wątku - bo może poszukując ogłoszenia w sprawie czarnulka traficie też na poszukujących innego psa - wczoraj na tej samej drodze pilczycka-kosmonautów na środku drogi leżał pies - wszyscy omijali, zawróciłam po niego niestety za późno (musił być świeżo potrącony). Był to średniej wielkości mieszaniec ale charakterystyczny bo miał bardzo dużo rudej kudłatej długiej dość sierści - był to pies, raczej straszy niż młodszy, nie wychudzony. Może jakiś pan szuka go w rozpaczy.....to przynajmniej uniknie niepewności. A tego malucha nie kojarzę w ogóle choć jestem z leśnicy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...