Jump to content
Dogomania

Pompuś już znalazł swój nowy domek


vega17

Recommended Posts

  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='vega17']ale ma chyba krotsze uszy, ale to nic, typ to typ:)[/QUOTE]
Może 100% rasowy nie jest, ale w typie jest jak najbardziej. Papillonki mają różne długości włosa. Jeśli Pompek (nawet imie podobne do Papillona:)i ja bym zmieniła na Pampik hehe;)) Ma dłuższe włosy na uszach i ogonie to papillon z niego że hej :) A domki lubia pieski "rasowe". Dam głowę, że niektóre "rasowe" papillonki sa mniej do oryginału podobne i o wiele droższe niż ten nasz:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdola']Może warto zatanowić się nad fajnym "łapiącym" za serce tytułem? Np. Uratuj papillona od śmierci głodowej. DT lub DS....albo coś podobnego.....hmmmmm....[/QUOTE]

Myślicie że to pomorze??nie za ostro??? ja się dostosuje, wymyslcie cos "chwytliwego" mnie juz brakuje pomyslów

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vega17']Myślicie że to pomorze??nie za ostro??? ja się dostosuje, wymyslcie cos "chwytliwego" mnie juz brakuje pomyslów[/QUOTE]
Dobry tytuł nie jest zły ;) Ja tylko podałam przykład, trzeba się zastanowić.... Papillon, kiedyś miał dom, teraz szuka domu DT lub DS! Noooo myśleć, myśleć cioteczki ......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...