Jump to content
Dogomania

Oświęcimskie schronisko - OTOZ Animals- pomóżcie zaszczepić nasze zwierzęta


danal1983

Recommended Posts

  • Replies 776
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE]a na koniec dostalam tel ws potrąconego psiaka. zmarł, zaraz po tym, jak przywozłam go do lecznicy.
to trudne i smutne...[/QUOTE]

Dana tak mi przykro, ale byłaś z nim w ostatnich chwilach i nie odszedł sam na ulicy , to takie ważne ....

A Moodie tragedia, ile może znieść jeden mały psiak :( trzymam kciuki żeby wszystko się udało .


Zakończyłam bazarek , jak tylko spłyną wszystkie pieniądze zrobię przelew .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='matahari81']w 1 rzucie przyjeda do chronu raczej kocyki podusie kolderki itp. facet z zaprzyjaznionego miesnego narazie jest nieosiagalny ale mysle ze w przyszlym miesiacy najpozniej dojedzie do was pare kurczaczkow:) tzn ja przywioze. Ryz chcecie?[/QUOTE]

Marta, wszystko chcemy:)

Link to comment
Share on other sites

widzialam dzis zdjecie moodego - grzebinoga mi pokazywal kurde:( narazie z DT nici - dzwonilam. ale szukam dalej. u wet zostawilam pare rzeczy dla waszych futerek. w weekend przy dobrych wiatrach przyjade z nastepna " dostawa". tego jedzonka nie mialam dzis jak zalatwic bo prosto po pracy jechalam do oswiecimia ale na weekend sie postaram

Link to comment
Share on other sites

[quote name='matahari81']widzialam dzis zdjecie moodego - grzebinoga mi pokazywal kurde:( narazie z DT nici - dzwonilam. ale szukam dalej. u wet zostawilam pare rzeczy dla waszych futerek. w weekend przy dobrych wiatrach przyjade z nastepna " dostawa". tego jedzonka nie mialam dzis jak zalatwic bo prosto po pracy jechalam do oswiecimia ale na weekend sie postaram[/QUOTE]

właśnie, tragedia... ale ratujemy, podjęłysmy decyzje....
za wszystkie dary dzękujemy, pewnie Krysia jutro odbierze jak bedzie w lecznicy z kotkami

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...