Jump to content
Dogomania

Sznaucerek Amant - zaginął. Odnaleziony w nowym domu ;)


supergoga

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

O mateńk,o ile zmian u Amanta. Przeraziły mnie te wieści o zdrowiu, ale najważniejsze, że chłopak już pod opieką specjalistów. Pozostaje teraz czekać na wyniki badań. Mam nadzieję, że ta krew w moczu nie okaże się niczym poważnym.

Amant jakie Ty masz szczęście, że trafiłeś pod opiekę ciotki Supergogi... a jak spisek się uda to być może także Snuszkaki :)

Poza tym chłopak ma przesympatyczny pyszczek, a i widzę, że charakter także niczego sobie, więc mam nadzieję, że uda się znaleźć dla niego wspaniały, własny dom.

Link to comment
Share on other sites

O mateńk,o ile zmian u Amanta. Przeraziły mnie te wieści o zdrowiu, ale najważniejsze, że chłopak już pod opieką specjalistów. Pozostaje teraz czekać na wyniki badań. Mam nadzieję, że ta krew w moczu nie okaże się niczym poważnym.

Amant jakie Ty masz szczęście, że trafiłeś pod opiekę ciotki Supergogi... a jak spisek się uda to być może także Snuszkaki :)

Poza tym chłopak ma przesympatyczny pyszczek, a i widzę, że charakter także niczego sobie, więc mam nadzieję, że uda się znaleźć dla niego wspaniały, własny dom.

Link to comment
Share on other sites

Wiecie, co do wielkości, on jest zdecydowanie mniejszy od średniego sznupla (może grubszy hihihi), nie wiem czemu tak wychodzi na fotkach.
Głowe w zasadzie ma na wysokości moich kolan, a kłab zdecydowanie niżej - ja mam 160 cm.

teraz nwesy:

Wczoraj Amant dostał antybiotyk i przeciwzapalne leki. Dzisiaj już krwi nie było do południa w siuskach.
Nie ma gorączki, wyniki dobre.
WEt chce go jutro kastrować - chyba wie co robi (bo na wszelki wypadek prostata itp). Jak będzie leżał zrobią szczegółowe USG pęcherza.
Mały jest kochany, lubi spacerki, głaski i przytulanka.
Tylko zabiegów nie lubi i trzeba mu pysiaka wiązać.

Kasiu - nie wiem, jaka będzie ich reakcja z Pakiem, a nie chcę Twojego psa narażac na stresy.
Na suczki była pozytywna, w schronisku chodził pod Pawła nadzorem z psami. Ale Ty masz koty - a tego nie wiem na pewno - nie będę ryzykować.

Pojedzie do hotelu, trudno. Będziemy szukać tymczasu z ewentualną suczką lub domu stałego.
Jest kochany.

Link to comment
Share on other sites

niuniuś malutki :) uściskaj go ode mnie!!!! nawet nie wiesz jak się cieszę, ze jest lepiej i ze jest bezpieczny!!!!

jak będziesz u niego to zrób zdjęcie przy nodze, ale tak, żeby on był obok - nie przed Toba tak jak tutaj bo perspektywa się psuje, tylko obok - bo te zdjęcia z tego co mówisz kłamią i on na byczka wygląda

Link to comment
Share on other sites

Niestety na Polance hjest tylko gabinet. Nie ma klimniki . Amant jest na Naramowickiej. Jutro miałam byc na Polance z Szarikiem na kastracje, ale nie wiem, czy nie będzie trzena odwołac. nawaliło ogrzewanie we wszystkich pomieszczeniach tego bloku. Mają 0 stopni. Kanał.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie byłam w klinice u Amanta. Nie widziałam go - wybudza się po narkozie. Pęcherz czysty. Siooski czyste. Wygląda dobrze. W piatek może iść z kliniki - pojedzie do hoteliku.
Jest psiakiem który uwielbia być w centrum zainteresowania - jak słyszy człowieka, widzi go - dopomina się pieszczot i głasków.

Pilnie szukamy domu dla Amanta - nie damy rady za długo w hotelu.
Na poczatek ddzięki Malawaszce zapłacę za 15 dni.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie byłam w klinice u Amanta. Nie widziałam go - wybudza się po narkozie. Pęcherz czysty. Siooski czyste. Wygląda dobrze. W piatek może iść z kliniki - pojedzie do hoteliku.
Jest psiakiem który uwielbia być w centrum zainteresowania - jak słyszy człowieka, widzi go - dopomina się pieszczot i głasków.

Pilnie szukamy domu dla Amanta - nie damy rady za długo w hotelu.
Na poczatek ddzięki Malawaszce zapłacę za 15 dni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']Właśnie byłam w klinice u Amanta. Nie widziałam go - wybudza się po narkozie. [B]Pęcherz czysty. Siooski czyste.[/B] Wygląda dobrze. W piatek może iść z kliniki - pojedzie do hoteliku.
Jest psiakiem który uwielbia być w centrum zainteresowania - jak słyszy człowieka, widzi go - dopomina się pieszczot i głasków.

Pilnie szukamy domu dla Amanta - nie damy rady za długo w hotelu.
Na poczatek ddzięki Malawaszce zapłacę za 15 dni.[/QUOTE]

I to najważniejsze! Amant teraz już będzie tylko lepiej, trzymaj się chłopaku!

Link to comment
Share on other sites

Ja w weekend postaram się zrobić jakiś bannerek z wołaniem o pomoc finansową. Może to pomoże rozreklamować wątek, bo nie możemy Supergogi zostawić samej z tymi kosztami, tym bardziej, że kolejne 2 biedy, staruszki są od wczoraj pod opieką fundacji :(

Link to comment
Share on other sites

Jest szansa dla Amanta. Prawdopodobnie jutro lub pojutrze pojedzie na tymczas do Any666 do Obornik.
Niestety tylko do 20.02. ale zawsze mamy czas na szukanie domu, a jak nie znajdziemy (ale wierzę że znajdziemy), to wtedy pojedzie do hotelu. troszkę oszczędzimy. Kupimy Anie karme - a opieke będzie miał super.

Mały jest wesoły i pełen energii, strasznie lgnie do ludzi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...