Jump to content
Dogomania

Spanielowy sportowiec w wersji kanapowej


Daga&Maks

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

u nas w końcu się fajna pogoda zrobiła, słońce jest, ale nie jest ani za ciepło, ani za zimno, tak w sam raz. I w końcu pies się może wybiegać, a nie jak wcześniej, że po kilku minutach ledwo dychał z gorąca. Tylko oczywiście pogoda jak zwykle musiała się poprawić jak nie mam czasu na długie spacery kilka razy dziennie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dagaa111']u nas w końcu się fajna pogoda zrobiła, słońce jest, ale nie jest ani za ciepło, ani za zimno, tak w sam raz. I w końcu pies się może wybiegać, a nie jak wcześniej, że po kilku minutach ledwo dychał z gorąca. Tylko oczywiście pogoda jak zwykle musiała się poprawić jak nie mam czasu na długie spacery kilka razy dziennie.[/QUOTE]
Czekaj czekaj, poczytaj sobie
[url]http://www.fakt.pl/snieg-spadnie-juz-w-pazdzierniku-,artykuly,113627,1.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']Czekaj czekaj, poczytaj sobie
[url]http://www.fakt.pl/snieg-spadnie-juz-w-pazdzierniku-,artykuly,113627,1.html[/url][/QUOTE]
:multi::multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
bo ja kocham zimę :) i wolę ją od upalnego lata. I cieszyłam się kiedy latem padał deszcz lub było pochmurno :D a w upały baaaardzo cierpiałam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paula03']Irokez rządzi :diabloti:[/QUOTE]

trzeba się powyróżniać z tłumu, bo spanieli u nas mnóstwo :diabloti:

[quote name='Kaja10014']Fryzura rewelacyjna :D[/QUOTE]

;)

[quote name='deer_1987']Czekaj czekaj, poczytaj sobie
[url]http://www.fakt.pl/snieg-spadnie-juz-w-pazdzierniku-,artykuly,113627,1.html[/url][/QUOTE]

to mnie nie pocieszyłaś, mam nadzieję że ich prognozy jednak się nie sprawdzą

[quote name='kalyna']:multi::multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
bo ja kocham zimę :) i wolę ją od upalnego lata. I cieszyłam się kiedy latem padał deszcz lub było pochmurno :D a w upały baaaardzo cierpiałam :)[/QUOTE]

ja nie znoszę zimy, szczególnie jak śniegu jest mnóstwo. Bez śniegu to jeszcze jakoś ujdzie. Temperaturę każdą przetrwam, ale jednak najbardziej lubię wiosnę, ani za ciepło ani za zimno :) ostatnio też nawet trochę jesień polubiłam

[quote name='dOgLoV']:mdleje:....[/QUOTE]

to samo na początek pomyślałam :lol:

[quote name='Aleksandra95']Ja już dawno słyszałam, że we wrześniu maja być juz przymrozki , a w październiku śnieg. :o masakra jakaś. :/[/QUOTE]

już dawno to zapowiadali, ale ja liczę, że jednak tak źle nie będzie. Nie potrafią przewidzieć dobrze pogody na najbliższe kilka dni, a co dopiero miesięcy

[quote name='understandme'][URL]http://i51.tinypic.com/2cy39c4.jpg[/URL] jestem olbrzymem! :)[/QUOTE]

olbrzyma ciągle zgrywa przed dużymi psami :D

[quote name='Sylwia K'][url]http://i54.tinypic.com/2yudeg2.jpg[/url] hehe super z irokezem wygląda[/QUOTE]

:)

[quote name='ania90']nawet mnie nie strasz bo za tydzin wyjezdzam na urlop[/QUOTE]

może pogoda się uda, chociaż w tym roku nie było żadnego idealnego terminu na wakacje

[quote name='Aleksandra95']No oby było ciepło.:):)[/QUOTE]

oby, ale dzisiaj to było aż za ciepło, do tego w szkole strasznie duszno, myślałam że się ugotuję

Link to comment
Share on other sites

ja kocham zimę, ale jesień i wiosnę też :)
ale takie prawdziwe, które ostatnio u nas się nie zdarzają, bo po zimie jest kilka dni fajnych i od razu upały :(
mój rekord to przy -20 przez 2 godziny biegałam po śniegu :multi: a wszyscy z okien patrzyli czy aby normalna jestem :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dagaa111']
ja nie znoszę zimy, szczególnie jak śniegu jest mnóstwo. Bez śniegu to jeszcze jakoś ujdzie. Temperaturę każdą przetrwam, ale jednak najbardziej lubię wiosnę, ani za ciepło ani za zimno :)
[/QUOTE]

A co to za zima bez śniegu :crazyeye: Ja uwielbiam jak jest śnieg :loveu: wszystko piękne, białe...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna']ja kocham zimę, ale jesień i wiosnę też :)
ale takie prawdziwe, które ostatnio u nas się nie zdarzają, bo po zimie jest kilka dni fajnych i od razu upały :(
mój rekord to przy -20 przez 2 godziny biegałam po śniegu :multi: a wszyscy z okien patrzyli czy aby normalna jestem :D[/QUOTE]

wiosna jest najlepsza :D
ja w duże mrozy z domu się nie ruszam, ale i tak już wolę mrozy niż jak jest ciepło, śnieg pada, wszystko się topi i wszędzie błoto jest

[quote name='magdabroy']A co to za zima bez śniegu :crazyeye: Ja uwielbiam jak jest śnieg :loveu: wszystko piękne, białe...[/QUOTE]

ja śniegu nie lubię, sypie to się wszędzie, ciężko się chodzi, jak nie poodśnieżają. I ogólnie nie przepadam za białym kolorem

[quote name='deer_1987']Ja lubie pocieszac :diabloti:[/QUOTE]

właśnie widzę :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...