Jump to content
Dogomania

Spanielowy sportowiec w wersji kanapowej


Daga&Maks

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dagaa111']widzę, że rozczochrany fryz Maksa robi furorę :evil_lol: moje własne dzieło :diabloti:
ostatnio jeszcze zaczęłam myśleć, żeby postawić mu irokeza, widziałam kiedyś spaniela z taką fryzurką i bombowo wyglądał :lol:[/QUOTE]
Haha :lol: Znajoma swojemu kłapouchowi bierze grzywkę na wodę i skręca. Taka fajna antenka mu z głowy sterczy :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']Widzisz troche Cie nie bylo i od razu ile gosci masz tutaj :diabloti:[/QUOTE]

to może muszę częściej znikać :diabloti:

[quote name='Misia&Ruby']Haha :lol: Znajoma swojemu kłapouchowi bierze grzywkę na wodę i skręca. Taka fajna antenka mu z głowy sterczy :D[/QUOTE]

taka fryzura też musi świetnie wyglądać :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucky.']a ja Megi niedawno czuprynkę wytrymowałam i mam łysolka :loveu:[/QUOTE]

ja chyba niedługo też mu tą grzywę wyskubię, ale dopiero jak jeszcze poeksperymentuję z fryzurami

[quote name='kalyna'][URL]http://i56.tinypic.com/21mayww.jpg[/URL] zdjęcie z serii:myślenie podczas snu :lol:[/QUOTE]

jemu ogólnie to rzadko zdarza się myśleć :lol:

[quote name='kiniaaa'][url]http://i56.tinypic.com/21mayww.jpg[/url] uwielbiam takie zaspańce :loveu:
[url]http://i51.tinypic.com/rwjfup.jpg[/url] matko, jaki śmieszny :lol: dużo hałasu robi?[/QUOTE]

ja też :loveu:
ten nie, ale za to drugi potrafi się pół dnia drzeć












chciałam porobić zdjęcia o zachodzie słońca i za pierwszym razem jak doszłam słońce już było dawno za horyzontem, za drugim razem spóźniłam się dosłownie o 5 minut. Chyba jednak daruję sobie taką sesję :lol: ja już czekam na jesień, żeby zdjęcia porobić, bo teraz to masakra, ostre słońce, gorąco

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']U Was chociaz slonce u nas albo pada albo buro.... :roll:[/QUOTE]

u nas padało chyba z 2 miesiące, dopiero kilka dni temu przestało lać

[quote name='ania90']u nas upal jest juz 4dzien :shake:[/QUOTE]

u nas też jest potworny upał, aż się nie da na dwór wyjść :shake: ostatnio praktycznie nie wychodzę z psem na żadne dłuższe spacery, bo jest za gorąco

[quote name='Dr.Cadi']Śliczny piesio, kocham tą rasę : * Pozdrawiam i zapraszam na moją galerię ; )[/QUOTE]

dziękuję :)
a jaki jest link do twojej galerii?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']No wlasnie czytalam ze z kolei teraz u Was upaly... Cos to lato sie nie udalo :roll:[/QUOTE]

założę się, że we wrześniu pogoda zrobi się idealna jak zwykle

[quote name='Ada i Fanta']Maks ma śliczną czuprynkę :loveu: nie skub jej :diabloti:[/QUOTE]

wyskubię :diabloti: ale dopiero jak mu grzbiet skończę skubać, czyli jeszcze długo :lol:

[quote name='Błyskotka']No pogoda nie rozpieszcza bo albo upały albo deszcze.[/QUOTE]

niestety, pamiętam że w zeszłym roku lato było dużo lepsze. I tak już nie wiem co gorsze czy ten upał czy deszcz, ale już chyba jednak bardziej wolę jak pada, tylko żeby nie było takich ulew, że trawniki zalewa














u nas w niedzielę jakiś festyn się szykuje :shake: znowu będą sprzedawać te różne pistolety i inne rzeczy, znów będą wybuchy, wystrzały czyli nici z dłuższego spaceru. Jak nie słychać tak mocno tych huków to Maks je raczej ignoruje, ale zawsze znajdą się jacyś palanci co pod blok przyłażą, wystrzelają tego pełno i cała praca z psem na marne idzie. Ale z drobniejszych sukcesów to fakt, że przyzwyczaiłam Maksa do karuzel, kiedyś tylko je zobaczył z daleka i już szybko do domu się zrywał, dzisiaj na spacerze przeszliśmy tuż koło nich, a pies nawet nie zaszczycił ich spojrzeniem :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dagaa111']u nas w niedzielę jakiś festyn się szykuje :shake: znowu będą sprzedawać te różne pistolety i inne rzeczy, znów będą wybuchy, wystrzały czyli nici z dłuższego spaceru. Jak nie słychać tak mocno tych huków to Maks je raczej ignoruje, ale zawsze znajdą się jacyś palanci co pod blok przyłażą, wystrzelają tego pełno i cała praca z psem na marne idzie. Ale z drobniejszych sukcesów to fakt, że przyzwyczaiłam Maksa do karuzel, kiedyś tylko je zobaczył z daleka i już szybko do domu się zrywał, dzisiaj na spacerze przeszliśmy tuż koło nich, a pies nawet nie zaszczycił ich spojrzeniem :multi:[/QUOTE]
Super! :multi: Kazdy maly sukces cieszy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Mała prywata:smile:

[SIZE=4][COLOR=red][B]ZAPRASZAM!!!![/B][/COLOR][/SIZE]
Następny bazarek, którego jestem wspólzałozycielem;-)
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/213486-KOLCZYKI-KOLCZYKI-I....-JESZCZE-RAZ-KOLCZYKI%21-Do-8.9.2011-g.-24.00?p=17510586#post17510586"]http://www.dogomania.pl/threads/213486-KOLCZYKI-KOLCZYKI-I....-JESZCZE-RAZ-KOLCZYKI!-Do-8.9.2011-g.-24.00?p=17510586#post17510586[/URL]


Zapraszam do zakupów, licytowania,podnoszenia...

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...