Jump to content
Dogomania

Bułgaria 2006


Draczyn

Recommended Posts

[quote]Napisal:[B]Agasia[/B] ....Ja zglaszam na wszystkie - na ktore pojade, jeszcze nie wiem... [/quote]

[B]Agasia[/B] czy jestes swiadoma tego co robisz?
Przeciez karza Ci zaplacic za pozostale wystawy.

Ja sie obawiam, ze bede miala problemy z wymiganiem sie,
od oplaty maj 05.
Licze na to, ze zapomnieli,bo dowod na to, ze dwa tygodnie po wystawie dostalam pocztowe potwierdzenie, wyrzucilam.
Myslalam ,ze nigdy juz tam nie pojade z psami.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 323
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A więc konkurować ze sobą możemy najbliżej na BISie - czego nam wszystkim bardzo zycze :D

[QUOTE][B]Agasia[/B] czy jestes swiadoma tego co robisz?
Przeciez karza Ci zaplacic za pozostale wystawy.[/QUOTE]
Jeszcze się okaże jak to rozplanujemy

Link to comment
Share on other sites

My jedziemy z 4 owczarkami australijskimi, moja Queen, i Czapla jeszcze się zastanawia, napewno jedzie jej Niunio i mysli nad wzięciem Saxanki- dla towarzystwa mojej małej. W osobach - moja rodzinka czyli mój małżonek i dziecko, oraz ja , Czapla i Ewa od aussi.
Jedziemy dwoma samochodami -combi, jakoś się musimy pomieścić, 4 psy w jednym aucie, 3 w drugim, damy radę, ja najbardziej obawaim się gorąca.

Link to comment
Share on other sites

Aha - Kliwia, co do konkurencji, to maja mała napewno nie zagrozi Twoim welshom, bo jest czarna jak smoła i napewno przegra porównanie - jeżeli wogóle wyjdzie z suk-z Niuniem, ale za to Niunio, no to juz inna sprawa, ale to pies Czapli, a nie mój, mimo że równiez go kocham jak swojego, :evil_lol: .

Link to comment
Share on other sites

Ja tez mam takie obawy, a pomyśl sobie jaką ilość futra mają nasze kerry na sobie (oczywiście jeżeli są wystawiane i musza mieć to futro), chociaż przyznam że moja mała dyszy w domu, a na polu jak zobaczy innego pieseczka to bryka jak wariatka i upał jej nie przeszkadza:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

My przynajmniej problemow z futrem nie mamy, ale do pracy w takie upaly beagle sie wcale nie rwa... :D A jak wiadomo jak beagle sie uprze to sie polozy na ringu i tyle ;)
Teren wystawy jest blisko morza? Cos takiego slyszalam, to prawda? byloby dobrze, zawsze chlodniej, no i moznaby isc chociaz lapki psom pomoczyc.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Napisal:[B]Zebra[/B] Aha - Kliwia, co do konkurencji, to maja mała napewno nie zagrozi Twoim welshom, [/QUOTE]

Ja tak wysoko nie mierze.
Mnie wystarcza Championaty,a w tym upale,
to moge nie moc, na ring ich wywlec.:shake:

Odezwal sie zw.Bg
Robilam zmiany w zgloszeniach i napisali,
ze nie sa pewni, czy prawidlowo zrozumieli.
Wszystkie zgloszenia zrobilam od nowa elektronicznie-przeslalam, a tamte kazalam zniszczyc.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Napisal[B]:Zebra[/B] Jedziemy dwoma samochodami -combi, jakoś się musimy pomieścić, 4 psy w jednym aucie, 3 w drugim, damy radę, ja najbardziej obawaim się gorąca.[/QUOTE]

To bedzie ciasno, ale takie czasy ,
czego sie nie robi zeby obnizyc koszty.

Nam tez o jedna osobe sie zagescilo.

Link to comment
Share on other sites

Kliwia, a Wy czym jedziecie?
A email jest kilka stron wczesniej, mnie nic nie odpisali na temat waszych psów- niestety.
Napewno bedzie nam ciasno, ale cóż innych pojazdów nie mamy :shake: więc trzeba takimi jak są:roll: .
A ja własciwie dalej nie wiem gdzie mam ten nocleg, ale już chyba nie mam siły do nich pisac po raz któryś z zapytaniem w tej sprawie:shake:

Link to comment
Share on other sites

kliwia, ja to nie mam żadnych ambicji jadąc z czarna suką która powinna byc juz niebieska aż do Bułgarii, ale traktuje to jak wakacje, a wystawa jest moim sposobem na wypoczynek, a w tym upale to zobacze czy wogóle wypocznę :evil_lol: , nie wspominając o "czarnulce", ale ona bedzie szczęśliwa jak bedzie miała koleżanki do zabawy, tylko ja tez tak faktycznie nie wiem czy ona po tych zabawach jeszcze na ring wyjdzie:shake: .

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Napisal:[B]Zebra[/B] A ja własciwie dalej nie wiem gdzie mam ten nocleg, ale już chyba nie mam siły do nich pisac po raz któryś z zapytaniem w tej sprawie:shake:[/QUOTE]

[B]Zebra[/B] to tak jak ja.
Najpierw z noclegami zaczela sie "polka" teraz ze zw. Bg.i upaly.:oops:

My jedziemy Fordem Combi,w ktorym elektryka dziela jak jej sie chce.
W zwiazku z tym moga byc problemy z klima.

A ty z jakiego miejsca startujesz i na ktore przejscie sie kierujesz?
Kiedy planujesz wyjazd i czy nocujesz gdzies w drodze?

Link to comment
Share on other sites

Agasia- moja mała jest zawsze chętna do zabawy z każda płcią, byle tylko nie była agresywna i nie miała ciągłych zamiarów erotycznych :evil_lol: , a co do narzekania, to ja wcale nie narzekam, wiem co mam, a jade tam dla odpoczynku:evil_lol: i samej frajdy wyjazdu i wystawy:lol: .
Mam nadzieję, że zrobimy gdzies nad morzem zlot polskich psów i pobawią się do woli:lol: , a na drugi dzień kąpiel:evil_lol: .
Kliwia- my jedziemy 20-go wieczorkiem z Rzeszowa oczywiście, Czapla ma do nas dojechać dzień wcześniej, chcemy przejechac do granicy miedzy Węgrami i Rumunią i tam nocować, a 21-go jechac od rana ,takie są plany a jak wyjdzie to zobaczymy, bo mój małzonek idzie 20-go do pracy a jak znam życie to przed wyjazdem przetrzymają go do późnego wieczora w robocie:mad: .

Link to comment
Share on other sites

Pojedziemy przez Barwinek bo od nas najbliżej, a potem mamy jechac jakoś tak żeby wyladować na przejściu SATU MARE chyba Wam o nim pisałam, podobno fajne nowe przejście pomiędzy Węgrami i Rumunią.
Chcielibyśmy dojechac na miejsce 21-go wieczorkiem, a jak wyjdzie to zobaczymy.
Dzisiaj kolezanka z pracy która tez jedzie na urlop do Bułgarii nastraszyła mnie, że podobno Bułgarzy nie za bardzo lubia Polaków i zdarzaja się często nieprzyjemne sytuacje czy wiecie coś na ten temat?
Mam trochę starcha - wioze tam moją 17-letnią latorośl i wolałabym uniknąć jakichś problemów, sama ona jest w głupim wieku, a jeszcze jakieś bułgarskie dodatki, hmmm , no nie wiem.:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kliwia'][B]wyslanniku [/B]sory dopiero teraz zauwazylam Twojego posta.A moze potrzebujesz org.druk zgl.?

O/BG
Adresy e-mail:
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/quote]

Dziekuję, Nasze psiaki napewno są przyjęte, bo ktoś z Bułgarii dzwonił do nich i potwierdzał. Ale oni twardo stoją przy tym, że trzeba im wysłać te 70 Euro, a po 25 na miejscu za CAC Sebia i CAC Macedonia. Ja powoli głupieje z tym wszystkim, mam nadzieję, że nie będzie takich sytuacji, że zamiast 25 będziemy musieli płacić np. 35, a zamiast 70, 80...


------------------------------------------------------------------

Czy CAC z Serbii daje nam Championat Serbii...?

Link to comment
Share on other sites

Hallo???? Co tu tak ucichło???
Mam pytanie, czy ktoś wie coś na temat ubezpieczenia w Bułgarii lub Rumunii? Podobno trzeba jakies mieć, my bedziemy brać druki EKUZ z NFZ, ale to na Węgry i Słowację, tak na wszelki wypadek, tffff, co ja mówię,
ale Bułgaria i Rumunia nie podchodza pod ten dokument, więc może coś wiecie na ten temat?

Link to comment
Share on other sites

Mój małżonek coś niecoś się dowiedział, możemy wykupić sobie ubezpieczenie [B]zdrowotne[/B] u naszego ubezpieczyciela od samochodu, na kwote 10000 USD ubezpieczenie za dzień/osoba wynosi 0,60 USD, no i oczywiście Zielona Karta.
Podobno honorują polskie ubezpieczenia, i należy mieć ubezpieczenie zdrowotne na kwote nie mniejszą niż 12000 BGN + 500 BGS stomatologiczne, mam nadzieje że takie wystrczy.
Kliwia, a o jaki nocleg pytasz, bo ten w Bułgarii załatwiał nam związek kynologiczny ichniejszy na miejscu wystawy czyli na campingu Kamchia, podobno mamy tam rezerwację, ale narazie Bułgarzy nic więcej nie napisali.

Link to comment
Share on other sites

[B]Zebra [/B]pytam o nocleg w drodze.
Czy cala trase do Kamchii jedziesz bez noclegu.Nie wiem gdzie mieszkasz i ile masz do przejechania km.My pokonujemy nasz dynstans w dwa dni.Jest problem z nioclegiem przed granica w Satu Mare, (po str. Wegrzech )nie chca psow.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...