Jump to content
Dogomania

Czy to prawdziwy jamnik?


Berti80

Recommended Posts

Witam,

Niedawno kupilem jamniczke, szczenie 8 tygodniowe, wlasciciel zarzekal sie ze to z dwoch prawdziwych jamnikow ale bez rodowodu. I tak sie zastanawiam, bo ilekroc na nią patrze to wyglada troche nie do konca jak jamnik. Znajomi i rodzina sie ze mnie smieja ze to bedzie jakis kundel. Chcialbym sie skonsultowac tutaj, pokazac jedna fotke, moze znawcy ocenia. Suczka jest dosc dluga, jak to jamnij, ale lapki ma jakby mniej grube niz widzialem na fotkach.

[URL="http://img94.imageshack.us/i/dscf8943.jpg/"][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/2645/dscf8943.th.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img260.imageshack.us/i/dscf8944.jpg/"][IMG]http://img260.imageshack.us/img260/4382/dscf8944.th.jpg[/IMG][/URL]

Ten ryjek jakis taki malo pomarszczony w porownaniu do innych jamniczkow co widzialem, a ogonek czasem jak biega ma taki zawinienty do gory, jak kundelek.

Link to comment
Share on other sites

I mają rację, że się śmieją :roll:

Szczeniaka przypominającego jamnika można miec za darmo, ze schroniska albo domu tymczasowego.
Dziwne jest dla mnie płacenie calkiem sporych pieniędzy za psa, którego rasowość jest potwierdzona tylko "na gębę", przez osobę, która powie wszystko, żebyś tylko kupił i zapłacił.

No ale kupiłeś - teraz masz przyjaciela, dbaj o niego, czy Ci z tego wyrośnie coś jamnikowatego, czy nie za bardzo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martens']I mają rację, że się śmieją :roll:

Szczeniaka przypominającego jamnika można miec za darmo, ze schroniska albo domu tymczasowego.
Dziwne jest dla mnie płacenie calkiem sporych pieniędzy za psa, którego rasowość jest potwierdzona tylko "na gębę", przez osobę, która powie wszystko, żebyś tylko kupił i zapłacił.

No ale kupiłeś - teraz masz przyjaciela, dbaj o niego, czy Ci z tego wyrośnie coś jamnikowatego, czy nie za bardzo.[/QUOTE]

eh fatalnie, czy ktos moze jeszcze potwierdzic?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Berti80']Opierdziele sprzedawce i to konkretnie!
A piesek oczywiscie zostanie, [B]bo niby co mam z nim zrobic?[/B] :) Po prostu ciekawosc mnie pozera.[/QUOTE]

Nawet nie wiem co Ci odpowiedzieć. Nie znam się na jamolkach, a Twój pyszczydło ma cudne. Mam nadzieję że będziesz go kochał nawet gdyby okazał się tylko w typie rasy. Cóż czy to ważne że Przyjaciel nie jest doskonały, nikt nie jest doskonały ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a.piurek']Nawet nie wiem co Ci odpowiedzieć. Nie znam się na jamolkach, a Twój pyszczydło ma cudne. Mam nadzieję że będziesz go kochał nawet gdyby okazał się tylko w typie rasy. Cóż czy to ważne że Przyjaciel nie jest doskonały, nikt nie jest doskonały ....[/QUOTE]

Suczka jest przekochana i nigdy bym jej nie wymienil na inna :) Na pewno bedzie jej dobrze bo sa u nas jeszcze inne psiaki, lubi sie z nimi bawic.

Link to comment
Share on other sites

Dziwią mnie takie teksty.
Kupuje ktoś psa z niewiadomo jakiego miejsca, a później ma pretensje do sprzedawcy-handlarza :angryy: że piesek nie będzie wyglądać jak rasowy :shake:
Szczęście że ta sunia zostanie w domu i będzie kochana.
A na przyszłość, psy kupuje się u hodowcy z ZK.

Rozumiem że będzie wysterylizowana?

Link to comment
Share on other sites

Berti80 - Twoja psinka póki co przypomina jamnika ale pamietaj, że nawet najbardziej rasowy pies bez rodowodu to po prostu kundelek...Nie byłoby chetnych do kupowania z niepewnych żródeł tp i gehenna wielu takich psiulów nie miałaby miejsca...Ty swoja bedziesz kochal, nawet jak cos innego z niej wyrosnie niż byś chciał, a co sie stało/stanie z jej bracmi i siostrami? Ile wyląduje w lesie lub schronie, bo za mało jamnika bedzie w jamniku?....

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

[quote name='Cockermaniaczka']czemu chcac jamnika nie kupiles psa z rodowodem?Teraz masz psa w typie co najwyzej a pretensje mozesz miec co najwyzej do wlasnej glupoty czy tez nie swiadomosci....[/QUOTE]

nic dodać nic ująć

a kundelek śliczny

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...