Jump to content
Dogomania

MIELEC-Baron mix border po 7 latach opuscil schronisko i jest szczesliwy


Ulka18

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Beata J.']Był ktoś ostatnio u Baronka? Co u niego słychać????[/quote]
brak nowych wiesci - my niestety zamiejscowi a tam 500 psiaków
to nawet jak sie dopadnie kierownika to czasem trudno sie dokładnie dopytac o konkretnego psa :shake:

moze jak beda robione nowe zdjecia Barona to beda i nowe wiadomosci :oops:

Link to comment
Share on other sites

Bede w schronisku w niedziele (prawdopodobnie), bo mamy akcje szczepienia 200 psow przeciw wsciekliznie - dzieki Beacie z Rzeszowa i jej wspanialemu wetowi. Jesli tylko baron wyjdzie z boksu, postaram sie zrobic zdjecia. Nt. wieku psa nie mam odpowiedzi od kierownika.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Bede w schronisku w niedziele (prawdopodobnie), bo mamy akcje szczepienia 200 psow przeciw wsciekliznie - dzieki Beacie z Rzeszowa i jej wspanialemu wetowi. Jesli tylko baron wyjdzie z boksu, postaram sie zrobic zdjecia. Nt. wieku psa nie mam odpowiedzi od kierownika.[/quote]

Ok. czekamy na wieści i mam nadzieję również na foty :lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]Niestety wiek psa sie potwierdza. Ma psina juz pare ladnych latek na karku. Moze mimo tego uda sie mu znalezc domek.[/B]


[B][QUOTE]
[B]Od:[/B] [B]mtoz [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B]
Do: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
[B]Temat:[/B] [B]Re: Pies ze 124 - duzy bialo czarny- gdyby Pna znalazl chwilke - dzieki :-)[/B]
[B]Data:[/B] 29 sierpnia 2006 11:22

Pies ten ma napewno 9-10 lat.
Jest w schronisku pracownik, który pracuje 8 lat i jak przyszedł to ten pies juz był.
[/QUOTE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beata J.']Napisałam do schroniska, że chcę wirtualnie zaadoptować Baronka. Mam nadzieję, że mi odpowiedzą[/quote]

choc tyle sie psiakowi udało :multi: że bedzie miał wirtualnego opiekuna :Rose:

po tylu latach :shake:

az trudno sobie taki długi okres wyobrazic w boksie bez gonitwy po otwartej przestrzeni

a o adopcji witrualnej to juz jak Ulka18 sie dowie to schronisko równiez bedzie poinformowane / bo Ona prowadzi skrzynke Mielecką :eviltong: /
__________________

[CENTER]__[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...