Jump to content
Dogomania

MIELEC-Baron mix border po 7 latach opuscil schronisko i jest szczesliwy


Ulka18

Recommended Posts

Hihi, rzeczywiscie ja prowadze ogolna skrzynke schroniska. Jesli jest cos naprawde pilnego wysylam do kierownika na jego mail.
Kierownik niestety nie ma czasu odpisywac na wszystkie maile. Wiekszosc dnia jezdzi po jedzenie, interwencje, sprawy urzedowe, etc.

Jesli chodzi o adopcje wirtualna, to nie ma problemu, wystarczy miesieczna badz kwartalna wplata i dane opiekuna do podania na stronie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to tylko potrzebna mi kwota jaka powinna pójść dla Baronka. Konto schroniska znajde pewnie na stronie.

A o te zdjęcia dlatego tak marudzę, bo pajunia o nie prosiła żeby umieścić na swojej stronie. W Niemczech i w Polsece zresztą też łatwiej znaleźć dom dla pieska który ma fajne foty np na trawce. Zresztą po co ja to piszę, przecież wszyscy dobrze o tym wiemy. Dlatego mocno trzymam kciuki żeby się udało.

Link to comment
Share on other sites

Ja nadal podtrzymuję chęć wirtualnej adopcji Barona. Nie wiem ile powinnam wpłacić. Na stronie jest wpis że wielokrotność 20zł w zależności czy to kot czy pies. Baron to pies z całą pewnośćią, ale czy to ma być 40zł miesięcznie czy więcej, a może ja sama mam zadeklarować kwotę???? Może ktoś mi podpowie, po co ma się kasa u mnie marnować niech do Baronka idzie.

Link to comment
Share on other sites

Beatko,
ja proponuje na starcie opieki wirtualnej wplate kwartalna np. 120 zl i wyrazny zapis na wplacie "na bude dla psa Barona ze 124".

To jest najlepsze rozwiazanie i w ten sposob pies bedzie mial bude zrobiona przez pracownikow schroniska. I na zimne dni jak znalazl.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewatr']cos wczoraj podziało mi sie z dostepem do dogo :shake:

ale juz jestem i podnosze chłopaka :multi:[/quote]


Na Ciebie zawsze można liczyć :lol:
Staram się zachęcić inne cioteczki ale coś bezskutecznie. Widać nie mam daru przekonywania
Baronie biegiem na górę

Link to comment
Share on other sites

Beatko, mieleckimi watkami malo kto sie interesuje. Tylko kilka osob :shake: Nie wiem czy nasze psy sa inne, czy maja lepiej niz inne, ze takie male zainteresowanie jest :-(

Wczoraj byla w schronisku, ale padal deszcz (zawsze jak jade do schorniska, zaczyna padac w polowie drogi). Zrobilam tylko zdjecia w kociarni i wirtualne czesciowo.

Link to comment
Share on other sites

Chyba masz sporo racji. Nie mają szczęśliwych domów, są w schronisku, ale to nie jest umieralnia. Czyli w całym tym nieszczęściu miały jednak trochę szczęścia. Rzucamy się na pomoc tym najpilniejszym przypadkom a zapominamy o tych, które nie są krzywdzone, ale tak samo czekają.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beata J.'] Rzucamy się na pomoc tym najpilniejszym przypadkom a zapominamy o tych, które nie są krzywdzone, ale tak samo czekają.[/quote]


dokładnie takie same refleksje mnie czasem nachodzą :-(

dlatego hopaj Baronie wprawdzie odżywiony ale ciagle samotny :sadCyber:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...