Jump to content
Dogomania

MIELEC-Baron mix border po 7 latach opuscil schronisko i jest szczesliwy


Ulka18

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Baronkowi przydalaby sie nowa, ciepla buda. Ta na zdjeciach prezentuje sie nie najlepiej i nie jest ciepla :shake: Nie wiem, moze jeszcze p.kierownik nie ma calosci srodkow na bude dla niego.

Baronek nie jest samotny, obok sami tacy koledzy na lancuchach przy budkach sa. Mijaja sie ok. 0,5 metra od siebie. Kolo Baronka mieszka taki wesolek mix rottka z labkiem. No i sa 3 nowe boksy z nowoprzybywajacymi psiakami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beata J.']
A wiadomo w przybliżeniu jaki jest koszt lepszej budy?[/quote]

wiadomo :evil_lol:

ja mam nową dziewczyne w Mielcu
/ możesz ją Beatko oglądnąć na stronie schroniska [B]Wdzięczna z boksu[/B] [B]149 [/B]/ i ponieważ ona do najmniejszych nie należy to budka dla niej to koszt około 350 zł mysle , że i dla Barona taka wieksza buda się należy :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Fajna ta uśmiechnięta sunia z Mielca - WDZIĘCZNA. Mam nadzieję że Baronek się nie obrazi że jego koleżanka pokaże się w jego wątku.

Dzięki dziewczyny , przelew pójdzie w najbliższych dniach. Pytam tak upierdliwie, bo bardzo mi zależy żeby kasa poszła na pewno na Baronka.
A czy wdzieczna ma swój wątek na dogo?
[IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/Boks%20149%20-sunia%20st%20(111.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beata J.']Fajna ta uśmiechnięta sunia z Mielca - WDZIĘCZNA. Mam nadzieję że Baronek się nie obrazi że jego koleżanka pokaże się w jego wątku.

Dzięki dziewczyny , przelew pójdzie w najbliższych dniach. Pytam tak upierdliwie, bo bardzo mi zależy żeby kasa poszła na pewno na Baronka.
A czy wdzieczna ma swój wątek na dogo?
[/quote]

Beatko na razie podkreslam [U]na razie[/U] nie ma :shake: wątku bo ja przez te wszystkie inne "psie" sprawy ;) nie mogę dotrzeć do Mielca i jej zapoznać osobiście a wydaje mi się że tylko w takim wypadku jak bede mogła coś o niej sama powiedziec warto bedzie założyć taki bardziej emocjonalny temat :eviltong:

a o kase na Baronka się nie martw już Ulka18 dopilnuje :mad: żeby trafiła do adresata a i ja moge go czasami odwiedzić i zdam Ci relacje

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...