Jump to content
Dogomania

Domowo-Bagnisty Szczur Lądowy zwany Ciapkiem :)


Ciapkowa.

Recommended Posts

[quote name='bianka19']no to dobrze, że się znaleźliście. :) a żadnego aparatu nie masz? to znaczy, że dopiero przed październikiem zobaczymy Ciapka?
u nas pogoda nawet, nawet. nie pada, ani nic, sloneczko jest. :D[/QUOTE]

aparatu niestety nii mam :roll: :roll: a Ciapka zobaczycie raczej przed listopadem :P bo jakoś "w środku" października kończy mi się umowa, więc.. :P wytrzymacie :D

no to u nas póki co tak samo :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Asiaczek']Może jakis wspólny spacerek z kimś, kto ma aparat...?

pzdr.[/QUOTE]

Hm, w sumie odbędzie się we wtorek (jeśli pogoda dopisze) psi spacerek w Jarosławiu, ale mama mi nie pozwala Ciapka wziąć :|
I ostatnio jak gdzies chodzę i zdjęcia robię to jedynie sesyjne (ja + kuzynki) ;)

I `pochwalę` się, że wczoraj z kuzynkami, koło stadionu [I]Bizon[/I], znalazłyśmy zaje*iste miejsce - stary pgr. Idealne miejsce na sesje i nagranie horroru ;)

I dzisiaj idziemy tam na sesje :) Zdjęcia będą na facebooku jeśli ktoś chciałby zobaczyć (jak kuzynka mi wyśle) :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Serio nic nie wygrzebiesz z fotek ...?

pzdr.[/QUOTE]

Nic :(

[quote name='przeszlus']Weź tą Paulinę co ma tego psa w typie Belga.
A od cioci pożycz aparat, albo niech ta kuzynka robi.
Nie wiem zaproś Estę do siebie, co kolwiek.[/QUOTE]

TA PAULINA, to moja kuzynka, poza tym nie wiem czy Ciapek i Maks by mogli byc razem na spacerze, bo dzisiaj jak Paulina przyszła z Maksem po mnie to Maks rzucił się na Ciapka :roll:

Link to comment
Share on other sites

Telefon zepsuty i mam jakiś grat bez aparatu :roll:
Ale... Ale...! Prawdopodobnie, że zdjęcia się niedługo pojawią, bo mama dostała wczoraj... [COLOR=red][U][I][B]APARAT![/B][/I][/U][/COLOR]
Tylko musi dokupić kartkę pamięci, ale jak kupi to obiecuję, że dodam fotki ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='przeszlus']jakis kompakt czy lustro (wątpie by dostała dobre lustro, ale fajnie byłoby oglądać jakieslepsze foteczki) ;)
3mam kciuki za fotecki :)
żeby były fajne jak wiki kotecki :)[/QUOTE]

ja póki co chcę sie `uczyc` na cyfrówce, no i jest cyfrówka :cool3:

[quote name='limonka97']o, to super że mama ma aparat :) to teraz tylko trochę poczekać i będą fotki!! :)
pozdr., troch mnie nie było :p[/QUOTE]

też się strasznie cieszę i oczywiście mama mi będzie pozwalać brać ten aparat we wszystkie możliwe scenerie i pstrykać fotki, teraz tylko czekam aż z mamą kupię/zamówię kartę pamięci ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='przeszlus']Ale na wewnętrznej pamieci też coś się zmieści ;)[/QUOTE]

Owszem, tylko tu nie ma takiej pamięci, bo robiłam fotki, takie pierwsze, żeby zobaczyć jak to wygląda i pisze [I]Brak karty, włóż kartę.[/I] czy coś w tym stylu i się nie zapisują zdjęcia ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='przeszlus']Ja też.
A do Przemyśla mogła byś z Ciapkiem dojechać ??
Moglibyśmy się z Paulą umówić na fajny spacerek, a później z tym jej slodkim Sheltie :loveu:[/QUOTE]

Aha, nie wiem ;) Zależy czy mama by pozwoliła :roll: i czy w autobusie z psem pozwolili i musiałabym mu kaganiec kupić, a póki co nie mam kasy na to ;/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...