Jump to content
Dogomania

Wegunia-zyla cichutko i cichutko odeszla


Tigraa

Recommended Posts

  • Replies 162
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Guest Elżbieta481

Psinko,dopiero przeczytałem i nie umiem wyrazić bólu,że tak szybko zniknęłaś.
Maleńka,śpij spokojnie..
Nie znałem Ciebie,ale kochałem tak jak kocham wszystkie skrzywdzone POLSKIE psy..
Będe pamiętał..
waldi 481:cry: :cry: :cry:

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Chciałbym wierzyć,że ten tęczowy most istnieje i że spotkałaś tam moje ukochane zwierzaki.Pewnie jesteś szczęśliwa i nikt Cię już nie skrzywdzi.
Tylko nam bardzo żle....:cry: :cry: :cry:
Weguniu pamiętam..
waldi 481

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

['] ['] ['] Dla ciebie kochany maluszku

Biegaj sobie maleńka tam daleko, gdzie zawsze świeci słoneczko, gdzie nie ma chorób, głodu i bólu. Bądź szcześliwa, ale wiedz, ze na tym paskudnym świecie, są ludzie, którzy, mimo, że cię nie znali będą o Tobie pamiętac. O Tobie i o wszystkich tych niechcianych, porzuconych, które czekały na swoj dom, które czekały na miłośc.
Twoje szczęście trwało tak króciutko, zaznałaś zaledwie namiastkę tego co mogłabyś mieć. Dlaczego odeszłas? Widac komuś innemu byłaś bardziej potrzebna.
Nie ma dnia maleńka, zebym nie myślała o wszystkich pieskach , ktore juz przekroczyły granicę zycia i smierci. O Tobie będę myślała również.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Chociaz mija juz 3 miesiace odkad zasnelas na zawsze,ciagle boli wspomnienie o Tobie.Niesamowicie Cie pokochalam przez te pare dni-Serduszko moje.Do zobaczenia Kochanie.Jeszcze kiedys bedziemy razem,bede glaskac Twoje mieciutkie futerko a Ty bedziesz machac do mnie radosnie swoim malutkim ogonkiem.

Link to comment
Share on other sites

Były szczęśliwe. Ona to czuła i pokochała cię swoim maleńkim serduszkiem, które przez te 5 dni biło dla ciebie. Kiedy patrzę na zdjęcie tego kochanego maluszka płaczę. Bo jak nie płakac kiedy odchodzi za TM tak maleńka istotka? DziEki tobie poczuła ciepło ludzkiej dłoni, mogła spojrzeć w kochające ją oczy. Jestem pewna, że odchodziła szczęśliwa.
[IMG]http://zdjecia.image.w.interia.pl/swieca.gif[/IMG][IMG]http://www.madzik.pl/gify01/new01/rose24.gif[/IMG]Dla ciebie Słoneczko, niech ta świeczuszka pali się wiecznie, a twoje życie , tam za TM niech rozkwita jak ta różyczka

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Pamiętam o tobie kruszynko..Dlaczego tak szybko znikęłaś?
Wiesz psinko-ze mną jest tak jak w tym wierszu:
,,Pytam-choć nie znam odpowiedzi..
I nigdy jej już nie usłyszę..
Wołam ,,dlaczego?,,
Wołam [B]WRÓĆ[/B]!!!!
I tylko słyszę martwą ciszę..,,
waldi481

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Wegusiu moja kochana Kruszynko........wyobrazam sobie jakbys teraz wygladala,jaka duza byz juz byla.........i piękna sunia.........moze kiedy sie spotkamy w niebie będziesz duzą suczką i pzrybiegniesz do mnie i zamachasz swoim ogonkiem a serce mi podpowie ze to Ty...?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...