Jump to content
Dogomania

Filipek, uratowany od węża, szuka domu, pilne !!! Katowice !!!


Salo

Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Onsen całkowicie się z Tobą zgadzam. Też jestem terrarystką (choć węży nie posiadam) i doskonale rozumiem potrzeby innych zwierząt. Każde zwierzę ma prawo do życia, zarówno zajęczak, pyton, tygrys czy choć by jak tu piszą pewne niekompetentne osoby gryzoń. Węże można karmić mięsem, znajomy podaje przykładowo kurczaka. Tosa_Inu&Husky nie rozumiem czemu brniesz w dyskusję, wyszłaś na idiotkę. Jeżeli ktoś delikatnie zwrócił Ci uwagę, że królik nie jest gryzoniem to trzeba było sobie zajrzeć choć by w google a nie poraz kolejny objawić światu swój brak wiedzy. Królik takim samym jest gryzoniem jak pyton słoniem.

Link to comment
Share on other sites

Boże to tutaj też trafiają takie bezmózgie istoty? Ale faktycznie, nie ma co dalej brnąć w te bzdury [B]Tosa_Inu&Husky[/B] idź się wyedukuj bo masz braki i to spore - nie tylko z biologii. Nie rozumiesz w czym problem więc weź przykład z innych osób które wypowiedziały się w tym temacie, może jak nie umiesz samodzielnie myśleć to myślenie innych Ci pomoże.

A co do Filipka to podbijam temat i mam nadzieję, że już wkrótce znajdzie swój nowy dom, takie uszatki nie czekają zbyt długo na swoją drugą szansę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tosa_Inu&Husky']Biedny wąż -.-
JAK TAK MOŻNA??? WĄŻ TEŻ ŻYWA ISTOTA, MUSI JEŚĆ! A NIE ZJE NIC MARTWEGO! SAMA MAM PYTONA, KARMIĘ GO MYSZAMI. ZABIORĄ MI MYSZY BO NIE DAM WĘŻOWI UMRZEĆ Z GŁODU???
Idiotyzm-.-[/QUOTE]



O kurcze... Poprostu szok... :roll:
Wygląda jak moja Balbinka :loveu:
Całkowicie :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klaudiaaa']O kurcze... Poprostu mózg sie lasuje :roll:
Wygląda jak moja Balbinka :loveu:
Całkowicie :D[/QUOTE]

Czemu mózg się lsuje? Co to za różnica, czy kot, czy pies, czy królik? Przecież to też zwierzę i zasługuje na takie samo poszanowanie. To, że królik jakoś jest mniejszy niż pies i może mniej wierny, to znaczy, że on musi być podany jako obiad dla węża?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klaudiaaa']:D
Chyba sie nie zrozumiałyśmy.. Jakbys dobrze popatrzała to byś zauwazyła, ze zacytowałam tą dziewczynę.
głupota ludzka nie zna granic:roll:[/QUOTE]

Jak juz pisałam, moglam odebrac to na dwa sposoby ;)

no brawo ! to ze nie zrozumialam, to jestem glupia...fajnie ;]

Link to comment
Share on other sites

Ale ja nie mówie, że królik gorszy. sama mam jednego i jestem bardzo zadowolona..
Zacytowałam dziewczyne i stwierdziłam ze od takich ludzi mózg sie lasuje..
Wiem, że taka jest natura, jeden musi umrzec żeby drugi mógł przezyć.. No ale... miałam świnke morską która miała iść dla węża. Nie mogłam jej nie wziąć.

Link to comment
Share on other sites

Witam! W pierwszy dzień świąt odszedł mój króliś. Misia była z nami 10 lat. Drugiej takiej samej nie będzie ale skoro można pomóc innemu maluchowi to jestem chętna. Do kogo mogłabym się zwrócić w sprawie Filipka? Chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej na jego temat.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...