Jump to content
Dogomania

Filipek, uratowany od węża, szuka domu, pilne !!! Katowice !!!


Salo

Recommended Posts

[B]FILIPEK to krótkowłosa miniaturka, w wieku ok. 2 lat . Waży ok. 2 kilogramów. Został uratowany przed pożarciem przed wężem ... Filipek ma aktualnie dom tymczasowy, ale tylko do końca stycznia. Potem ma iść do schroniska ... Przeprowadzka jego aktualnej opiekunki do małego mieszkania uniemożliwia jednocześnie zabrania Filipka wraz z psem ...
Filipek jest łagodny, ufny. Chodzi za człowiekiem. Opiekunka deklaruje pomoc w transporcie Filipka na określonym terenie. Czy przygarniesz do siebie Filipka? ... [IMG]http://adopcje.kroliki.net/adopcje/filipek_katowice_1.jpg[/IMG]
[IMG]http://adopcje.kroliki.net/adopcje/filipek_katowice_2.jpg[/IMG]
[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Tosa_Inu&Husky']Biedny wąż -.-
JAK TAK MOŻNA??? WĄŻ TEŻ ŻYWA ISTOTA, MUSI JEŚĆ! A NIE ZJE NIC MARTWEGO! SAMA MAM PYTONA, KARMIĘ GO MYSZAMI. ZABIORĄ MI MYSZY BO NIE DAM WĘŻOWI UMRZEĆ Z GŁODU???
Idiotyzm-.-[/QUOTE]
Pfff, jak nie stać cię na nic lepszego do powiedzenia, to lepiej nic nie mów. Jak chcesz, to swojego pieska mu daj do zjedzenia, ale będzie miał radochę...

Link to comment
Share on other sites

Ja mam aktualnie królisia na tymczasie z opolskiego schroniska, piernik jest tak super grzeczny, że nie mam serca go oddawać to po pierwsze, po drugie ma już siedem lat i też nie każdy go zechce. Mam jednak nadzieję, że znajdzie się domek dla królisia Alicji z Krainy Czarów. Gdybyście na gwałt potrzebowali tymczasu to w Opolu u mnie można się pytać (ale mam nadzieję, że znajdziecie mu domek stały).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']Jak chcesz, to swojego pieska mu daj do zjedzenia, ale będzie miał radochę...[/QUOTE]
Skąd wytrzasnęłaś te bzdury? Chyba musiałaś się starać. Kocham mojego pytona, ale żaden z setki moich psów nie pójdzie do jego paszczy. Pies to wierne i oddane zwierzę. A królik? Jakiś głupi gryzoń. Nie można pozbawiać węża jedzenia, bo jakiś nierozumny zwierz chce żyć. Sama jesz pewnie mięso, prawda? No właśnie. A gdyby ktoś ci powiedział, że nie da ci kotlet, bo świnia chciała żyć, jakbyś się czuła?Zjadłabyś swojego psa???
[quote name='dog193']Pfff, jak nie stać cię na nic lepszego do powiedzenia, to lepiej nic nie mów.[/QUOTE]
To odnosi się raczej do ciebie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tosa_Inu&Husky']A królik? Jakiś głupi gryzoń. Nie można pozbawiać węża jedzenia, bo jakiś nierozumny zwierz chce żyć.[/QUOTE]
Jeszcze raz to napiszę - jeśli nie masz nic lepszego do powiedzenia to się nie odzywaj. O królikach nie wiesz nic, poczynając od tego, że to nie gryzonie, a się wypowiadasz - głupota ludzka.

Aha, ja mięska nie jem, więc proszę mi nie wyskakiwać tutaj z takimi głupotami. Swojego psa bym nie zjadła (właściwie to nie mam psa :p), królika też nie, co za idiotyczne pytanie.

Link to comment
Share on other sites

Tosa, to nie jest glupi gryzon tylko stworzenie, ktore tak samo czuje bol, strach, chlod, niezadowolenie jak i inne zwierzeta . Nie wiem po co sie wypowiadasz w tym temacie jesli nie masz najmniejszego pojecia o krolikach i wogole o empatii.

Link to comment
Share on other sites

[B]Ja mięsa nie jem, bo mam sumienie. A tobie, dziewczynko, powtarzam, że królik to nie gryzoń. Wróć na lekcję biologii i więcej się na tym wątku nie wypowiadaj, bo szkoda czasu na czytanie tych wypocin. Żegnam, Tosa_Inu&Husky.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Salo, nie ma co się przejmować, na głupotę nie ma rady...

Najważniejsze, że Filipek jest już bezpieczny :D
Aha, dziewczyna (zaufana osoba) z królikowego forum zdeklarowała się pomóc Filipkowi, jesli do stycznia nie znajdzie się inny domek (stały, albo tymczasowy), jest z Katowic, więc nie będzie problemu. Tylko do niej przyjeżdża niedługo drugi króliczek i wszystko zależy od tego, czy się zaprzyjaźni z jej obecnym uszatym, więc trzymajmy kciuki za udane zaprzyjaźnianie, a Filipek będzie miał wspaniałe DT.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Onsen']Ech... sama jestem terrarystką i karmię gady mięsem ale nie podoba mi się brak szacunku dla innych zwierząt... i potem powstają właśnie takie opinie, że terraryści to bezduszne chamy.
Życzę kochającego domku dla króliczka. Powodzenia.[/QUOTE]
Ne jestem bezdusznym chamem, po prostu to dla mnie wkurzające, że psy są traktowane na równi z jakmiś głupim gryzoniem.
Pytonowi życzę, żeby w końcu coś zjadł, a królikowi, skoro już musiał być odebrany - domu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='salo'][B]Ja mięsa nie jem, bo mam sumienie. A tobie, dziewczynko, powtarzam, że królik to nie gryzoń. Wróć na lekcję biologii i więcej się na tym wątku nie wypowiadaj, bo szkoda czasu na czytanie tych wypocin. Żegnam, Tosa_Inu&Husky.[/B][/QUOTE]
Tylko nie dziewczynko - po pierwsze.
Po drugie - a czym jest królik, jak nie gryzoniem?
Po trzecie - na biologii nie uczymy się o gryzoniach.
Po czwarte - a wąż nie czuje głodu? Bólu? ył głodny, miał właściciela, który go nie głodził... Nie wiecie nic o tym, kim jestem i dlaczego tak myślę, a wyskakujecie z głupotami...
Domu dla Filipa i obiadu dla głodnego węża.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tosa_Inu&Husky'] po prostu to dla mnie wkurzające, że psy są traktowane na równi z jakmiś głupim gryzoniem.[/QUOTE]
Dziewczę, lepiej ci zrobi, jak pójdziesz do szkoły, albo poczytasz encyklopedie, a nie będziesz tyle na internecie siedzieć, bo chyba ci szkodzi. Głupia możesz być ty, królik (który gryzoniem nie jest, poczytaj sobie troszkę o systematyce, potem się wypowiadaj, bo tylko ujawniasz swój poziom inteligencji) nie.

Wkurzająca na tym wątku też jesteś jedynie ty, więc może już sobie podziękujesz i opuścisz dział króliki raz na zawsze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...