Jump to content
Dogomania

B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?


YBOT

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jasnowidz odpisał :lol:

[I]Witam serdecznie

Proszę przysłać mi zdjęcię psa, ewentualnie jego imię, jak posiada. Na ogół nie zajmuję się poszukiwaniami zaginionych osób, zwierząt czy rzeczy, ale spróbuję określić, czy pies żyje, czy się odnajdzie, jak szukać.

Ze względu na nietypowy przypadek, nie bedę pobierać pieniędzy od Pani za to.

Pozdrawiam ciepło
[/I]

Fajny ten jasnowidz :lol:
Wysłałam fotki, czekam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Drabster']Sprawa wygląda tak ponieważ już wiemy że Bordi nie opusciła naramowic [/quote]

Chyba straciłam watek. Drabster a skad masz pewnosć że Bordi nie opuściłą Naramowic? Chyba nie wnioskujesz to po tym jamniku.
POwiedz skad ten wniosek, bo ja sie juz pogubiłam.

Link to comment
Share on other sites

Pomysl z nagroda za zwloki to pomysl pana Drabstera... kolejny trafiony... :shake:

Jesli ktos chce banerek o poszukiwaniach Bordi to niech wpisze sobie w podpisie ten adres (po kliknieciu wstaw plik)

[URL="http://www.behemot.com.pl/fotki/bordibaner.jpg"]http://www.behemot.com.pl/fotki/bordibaner.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='YBOT']z pretensjami dot. nagrody za zwloki psa prosimy zwracac sie do Drabstera....[/quote]
Ybotko, kochanie, rozumiem Twoją rozpacz, ale jednocześnie czuję się w obowiązku troszkę tu Drabstera obronić. On nie chciał źle. Stara się pomóc, co po licznych wręcz obraźliwych uwagach na jego temat jest i tak aktem dobrej woli. Wydawało mu się, że robi dobrze - cena miała być za sunię, ale też za informację, nawet tę najgorszą, żeby skończyć Waszą udrękę. Miało być dobrze, wyszło fatalnie, tak bywa, to przecież TYLKO facet :razz: Oni tak czasem mają.
Ja z moim walczę o przygarnięcie suni ze schroniska. Warunki mamy świetne, ja o tym marzę, on ma niby dobre chęci, ale gówno z tego wychodzi, bo co chwila zmienia zdanie :angryy:
Trzeba po prostu sprostować informację i ewentualną nagrodę za ewentualne zwłoki (w co nie wierzę!) zaoferować o wiele niższą.

Link to comment
Share on other sites

a czy ja na niego napadam, Kochanie? nie..... wrecz przeciwnie, nawet kiedys bronilam Go, aby nie jechac po nim jak po lysej kobyle.....zawalil sprawe suni ale nie dam zlego slowa powiedziec o traktowaniu przez Niego Jego psow. Tylko, ze nagroda za zwloki to byl jego pomysl, wiec PROSTUJE zle zrozumianą informacje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jajagna']On nie chciał źle. Stara się pomóc, co po licznych wręcz obraźliwych uwagach na jego temat jest i tak aktem dobrej woli. Wydawało mu się, że robi dobrze - cena miała być za sunię, ale też za informację, nawet tę najgorszą, żeby skończyć Waszą udrękę. Miało być dobrze, wyszło fatalnie, tak bywa, to przecież TYLKO facet :razz: Oni tak czasem mają. [/quote]
Jak Drabster ufundował taka nagrode to faktycznie chciał dobrze.

A ten kierowca to widział Bodie wczoraj o 12 w południe?
A skad miał numer Drabstera?

Link to comment
Share on other sites

no np z ogloszenia, ktore Supergoga i my wywieszalismy w Poznaniu? albo sam Drabster? ludzie, opanujcie sie,.....skoro jest trop to mozna go sprawdzic prawda!? ja tez nie kazdemu wierze, ale....jesli ktos jeszcze na nadzieje na znalezienie sie psa......to niech przestanie dociekac i stara sie pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...