Jump to content
Dogomania

Staszek z dworca w końcu dotarł na stację DOM STAŁY!!! Dziękuję wszystkim !!!


obraczus87

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W koncu nie wiem czy Staszek dzisiaj był na Rtg :( juz za późno na dzwonienie do p.Alinki. Napisałam Jej smsa.

Ja dzisiaj wracałam do domu chmmm....... z pracy do domu mam 7 km, wracałam heheh pełne 3 godziny. W momencie gdy wychodziłam z pracy mój Tz wyjeżdzał z Olsztyna. W domu bylismy prawie w tym samym czasie....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']W koncu nie wiem czy Staszek dzisiaj był na Rtg :( juz za późno na dzwonienie do p.Alinki. Napisałam Jej smsa.

Ja dzisiaj wracałam do domu chmmm....... z pracy do domu mam 7 km, wracałam heheh pełne 3 godziny. W momencie gdy wychodziłam z pracy mój Tz wyjeżdzał z Olsztyna. W domu bylismy prawie w tym samym czasie....[/QUOTE]

byłaś na zakupach?:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']ha ha ha bardzo smieszne :D po 1,5H włączyłam muzyke na full i zaczełam koncerty hehehe ludzie troszke sie na mnie patrzyli, ale musiałam odreagować :)[/QUOTE]


A ja jechalam kiedyś w tramwaju ponad 2h trasę z Wrocławskiego Marino do Wroclawia Nadodrze i myślałam, ze to szczyt wszystkiego. Czyli jednak nie ma jak stolica:cool3:

Ciotki wspierac Staszka bo on w posagu tylko karton ma.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']W koncu nie wiem czy Staszek dzisiaj był na Rtg :( juz za późno na dzwonienie do p.Alinki. Napisałam Jej smsa.

Ja dzisiaj wracałam do domu chmmm....... z pracy do domu mam 7 km, wracałam heheh pełne 3 godziny. W momencie gdy wychodziłam z pracy mój Tz wyjeżdzał z Olsztyna. W domu bylismy prawie w tym samym czasie....[/QUOTE]

Wow! :o :o dobrze, że nie mieszka ludź w stolicy :evil_lol:

[quote name='Livka']Hmm to nic innego tylko korki , znowu zima zaskoczyła niektórych :mad:[/QUOTE]

Nie ma to jak zaskoczenie zimą w czasie.... zimy :evil_lol::evil_lol:

Do góry Staszku!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...