Jump to content
Dogomania

Dorek w swoim wymarzonym domku!


DORA1020

Recommended Posts

[quote name='malibo57'] Do prawnika juz dzwoniłam;-)[/QUOTE]
Ja też:evil_lol:. Tylko ma rozprawę i skubańca nie ma dzisiaj, mogę zdobyć info dopiero w poniedziałek.
Nie chce mi się wierzyć, żeby podmiot gospodarczy podlegał pod hasełko osoby fizycznej lub publicznej.
Ale może?
Gdyby tak było, to całe dogo które rozlicza się skrupulatnie przed darczyńcami dzisiaj powinno siedzieć za kratkami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia']Gonia- ja miałam gości wczoraj i tak z doskoku dochodziłam do kompa, bo głupio.
Ja uwielbiam osły.
I nie martw się- Malibo też- będziemy Wam przywozić paczki do pierdla :evil_lol:[/QUOTE]
JA juz spakowana na walizkach siedze....czekam....tylko przy zyciu trzyma mnie mysl, ze mnie odwiedzicie....ale na wszelki wypadek se zabiore do pierdla te screny- bo to dobra rozrywka...:) i cisnienie podnosi- a kawy tam chyba nie daja:/..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia']Tak myślę o tym banie- może by czosnku spróbować?
Jakby się udało, to przynajmniej wiedzielibyśmy, z kim mamy do czynienia :-)))[/QUOTE]A drewnainy bal z czubem na koncu masz przyszykowany na wszelki????bo to trzeba szybkim ruchem zrobic trach....potem chuchniesz czosnkiem....i na dogo wreszcie bedzie czystka:)

Link to comment
Share on other sites

Normalne chyba zostałam przeklęta - wczoraj w nocy zakopałam się w Wilanowie, a dzisiaj w Józefowie :angryy:

Zastanawiam się tylko, czy to sprawka TWA (Towarzystwo Wzajemnej Adoracji) z dogo(mito)manii, czy też to Dorek tak zawzięcie jaj swych broni, że aż moce tajemne na pomoc wezwał...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...