Jump to content
Dogomania

Gdynia 16.07.2006


gwiezdny-wyslannik

Recommended Posts

  • Replies 305
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

My będziemy! :) Ja, Docek, no i już nareszcie krąg wystawowy poszerzy Beata z Poperem :)) ( Ja goldena w otwartej - Bets yorka w otwartej) :)) Gdynia jako wystawa baaardzo mi sie podoba :) Tylko w tym roku pogoda dziwna była - raz gorąco - a raz zamarzałam. No i padało chwilowo.

Link to comment
Share on other sites

Coraz wiecej osob i o to chodzi 8)
W zeszlym roku bylam jako widz, nie pdobalo mi sie miejsce (przyszlam w japonkach i mialam peklno kamyczkow miedzy palcami) no i to, ze bylo dosyc malo psow :P
No, ale mam nadzieje, ze tym razem to sie zmieni ;)

Link to comment
Share on other sites

A mi się właśnie miejsce podobało...Tak przytulnie :lol:
Ja za to pojechałam do Gdyni z Malborka w krótkim rękawku i marzłam jak diabli. Ale miałam na szczęście adidasy :lol:
Bardziej nie podobało mi się miejsce przed wystawą:
Sprzedawanie szczeniaków, pomijając to, że jest to zakazane, było bardzo męczące dla tych piesków i szkoda mi było na to patrzeć :-(
Za to Pan wpuszczający był bardzo miły, bo chciałam wyjść i się rozejrzeć wśród handlujących, a on nie robił rzadnych problemów i mnie wpuścił na tym samym skfrawku biletu :lol:
Efekt 'rozejrzenia się' szokujący. Przyzyczaiłam się, że są sprzedawane pieski bez papierów, ale tam było też wiele 'prawdziwych' hodowców :mad:

Link to comment
Share on other sites

Wiem, ze to nie na temat, ale prosze kupujacych psy, zastanowcie sie co robicie. KUPUJCIE PSY Z RODOWODEM, NIE DAJCE ZAROBIC HANDLARZOM, MAJACYM NA UWADZE TYLKO ZYSK, WY KUPICIE JEDNO SZCZENIE Z MIOTU, KTORE TRAFI DOBRZE, A CO Z RESZTA? RESZTA SKONCZY W SCHRONISKU. Przepraszam, za caps, ale wkurza mnie podejscie ludzi :(

Tyle odemnie

Pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gazuś']Bardziej nie podobało mi się miejsce przed wystawą:
Sprzedawanie szczeniaków, pomijając to, że jest to zakazane, było bardzo męczące dla tych piesków i szkoda mi było na to patrzeć :-(

Efekt 'rozejrzenia się' szokujący. Przyzyczaiłam się, że są sprzedawane pieski bez papierów, ale tam było też wiele 'prawdziwych' hodowców :mad:[/quote]
Gazuś - praktycznie przy każdej wystawie kwitnie handel szczeniakami :angryy: Mi też się nie podoba, tylko mamy przepisy takie jakie mamy - Związek nie godzi się na handel na terenie wystawy, natomiast poza jej terenem może jedynie interweniować Straż Miejska i to w dodatku pod warunkiem, że handel odbywa się na terenie miejskim. Tylko że sami straznicy lubią oglądać szczeniaczki.
Myślę, że powinno się o tym coraz więcej mówić, uświadamiać przyszłych właścicieli i coraz częściej zawracać głowę ludziom w Związku, by może wprowadzili dodatkowe obostrzenia :mad:
Mam nadzieję, że może w tym roku do psów pasterskich zostanie sprowadzony jakiś sensowny sędzia, bo zeszłoroczna sędzina mnie bardzo rozczarowała ... Patrząc na mojego terwika (paru dni brakowało nam do występu w szczeniakach) kazała mi np. nie ociągać się i wejść na ring z moim malinois :crazyeye: Dla niezorientowanych tervueren jest długowłosym, a malinois - krótkowłosym owczarkiem belgijskim.
Dla mnie największym plusem tej wystawy jest krótki dojazd :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Niki Ill, ja tam Twój wybuch jak najbardziej rozumiem i też tak myślę :lol: I fajnie, że starasz się uświadamiać ludzi w tym temacie, bo dzięki temu, że jest nas więcej możemy coś zdziałać :lol:
Monika Sz - wiem niestety prawei zawsze widzi się tyle psiaków. Co mi się bardzo podoba w kwietniowej w Grudziądzu było w tamtymroku b. mało piesków do sprzedania :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...