Jump to content
Dogomania

Historia Kaprysa...W kilku aktach...


Recommended Posts

[B]:-(Alkoholik ma wspanialego pieska.Takiego okruszka malego, ale za kazdym razem kiedy ich widze ten pies sie potwornie drapie. Pewnie pchly go zywcem zjadaja. Nie wiem co robic, a nie moge na to patrzec... Facet pewnie go nie odda, a jak to zrobic by choc go odpchlic?? I jakim skutecznym preparatem??? Poradzcie, bo tylko sie na niego drze, ze ma sie nie drapac na pies cierpi!![/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

A oto ciag dalszy tej historii...Dzis z moim...TZ (hehe) poszlismy do tej meliny i przywital nas szczekaniem Kaprysik. Pare razy tylko szczeknął, oznajmiajac, ze ktos puka:) Otworzyl nam pan ktory mowi, ze nie jest jego wlascicielem, ale " Andrzej" mowil mu ze przyjdziemy po Kaprysa w styczniu. No to przyszliśmy...Przywiozłam z domu rodzinnego ze Świat smyczkę małą i obróżkę. Kaprys ślicznie chodzi na smyczy:) Bylismy u weta...Okazalo sie...

Link to comment
Share on other sites

Na szczeście, ze to jego potworne drapanie i te zmiany na skorze są wynikiem przewleklego zapalenia i ropni, ktore popekaly pod wplywem drapania...A wynikły po prostu z pcheł i złej diety...Juz został dzis odpchlony ( ja to przezywam, bo nie mozna go glaskac) a to taki pieszczoch!!!!! Od razu popedzilismy do sklepu zool. po purinę i minerały. Maly wazy 7 kilo. To naprawde kruszynka:) nie zeby mial chudy brzuszek, ale fatalnie wyglada jego skora i pyszczek. Same blizny. Podobno Kaprys ma 3,5 roku - na oko weta. Podobno (pan X) nam opowiadal, ze jego "pan" bral go za uszy i podnosil do gory!!Wwwwwrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!I rozne inne z nim wyprawial....A to taki slodziak ze mowie wam!! MASAKRA~~

Link to comment
Share on other sites

U mnie na osiedlu jest podobny problem,co niedziele pijak klęczy i żebra po każdej mszy a z nim czasami siedzi malutki słodziak zwinięty w kłębuszek i trzęsący się z zimna,widuje ich też na przystankach jak chleją a psina leży na ziemi w postaci kłębuszka.Żal mi serce ściska,ale pies wygląda bardzo dobrze,nie drapie się,ma dobrą wagę i jest czysty...Tylko jak widzę taką kulkę zwiniętą trzęsącą się jak galareta to mi żal :(

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny i chlopaki!! Potrzebny cieply i kochajacy domek dla Kaprysia:( My pracujemy i dlugo nie ma nas w domku, a on poszczekuje troszke. Nie, zeby bardzo..., troszke. Uczymy go zostawania w domku samego i leczymy.Juz kiedys pisalam nawet Goni66, ze nie bardzo moge byc domkiem na stale, bo do pazdziernika tylko wynajmujemy mieszkanie i mamy niepewna sytuacje pod tym wzgledem. A Kaprysiowi podajemy witaminki i wartosciowe jedzonko.A ze piesio nie moze zostac u nas na stałe dlatego szukamy mu domku!! Wlasnie lezy pod stolem i spi. On jest baaaaardzo grzecznym pieskiem, czasem az dziwimy sie, czy w ogole on gdzies jest?;) Lezy pod stolem, spi - wiekszosc czasu. Idealny bylby dla osobie na emeryturze, jest wspanialym kompanem, pieknie chodzi na smyczce i bez niej zaraz przy nodze!! Zostaje przed sklepem, czeka...On potrzebuje teraz duzo ciepelka i milosci. Kogos u czyich nog moglby lezec. Nie wymaga stałej uwagi, zajmuje sie sobą, lezy, oby przy swoim panciu, chocby w drugim pokoju. Nie jest nachalny, nie trzeba go ciagle glaskac i zwracac na niego uwagi, wcale nie jest absorbujacy!! A juz nas pokochał i bardzo cieszy sie kiedy wracamy, kladzie uszka, merda ogonkiem i podklada sie do glaskania. IDEALNY PIES!! Nie mozna go zawiesc...nie teraz, gdy poczuł smak prawdziwego ciepełka domowego!!!

Link to comment
Share on other sites

Kochana jeste nemko naparwde:)( ja jestem GOnia66 blagam- nie 666:D)...juz tyle dobrego zrobilas dla tego maluszka:) A czy pan sie juz zgodzil go oddac Tobie na stale??
bo inaczej to raczej nie mozemy mus szukac domku....musi napisac chyba jakies zrzeczenia..

Link to comment
Share on other sites

tu na zdjeciu jak lezy to wlasnie byl wolany i czołga sie do mnie:(:(:(:(:(


[img]http://img11.imageshack.us/img11/6245/dsc00304ns.jpg[/img]
[img]http://img11.imageshack.us/img11/6313/dsc00302oz.jpg[/img]
[img]http://img412.imageshack.us/img412/1717/dsc00303n.jpg[/img]
[img]http://img521.imageshack.us/img521/6374/dsc00276s.jpg[/img]
[img]http://img686.imageshack.us/img686/6050/dsc00305y.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Leczymy Gosiu,leczymy...a jaki kochany, to slow brakuje:( Takie malenstwo, nieszkodliwe... Ja zaraz wychodze do pracy i boje sie aby nie tesknil za bardzo...Biore smakolyk do kieszeni aby po powrocie go nagrodzic...Poczytalam te fora i tak min. bedziemy go uczyc zostawania w domku. Teraz w weekend bedziemy mieli troche wiecej czasu to popracujemy nad Kapryskiem. W przyszlym tyg idziemy na odrobaczanie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...