Jump to content
Dogomania

DIEGO - wyjątkowa piękność MA DOM


Figafiga

Recommended Posts

  • Replies 301
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Diego jest bardzo towarzyski i pojętny. Od razu zaczął bawić się z Zadrą, która towarzyszyła nam w spacerowaniu. OD razu też na moje polecenie usiadł a Pauli na komendę łapa podał łapkę:loveu:
Zadra brała z niego przykład i również nauczyła się siadać na komendę:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaja10014']Diego jest bardzo towarzyski i pojętny. Od razu zaczął bawić się z Zadrą, która towarzyszyła nam w spacerowaniu. OD razu też na moje polecenie usiadł a Pauli na komendę łapa podał łapkę:loveu:
Zadra brała z niego przykład i również nauczyła się siadać na komendę:loveu:[/QUOTE]

Dieguś to pojętny uczeń. Pamięta komendę siad jeszcze sprzed trzech tygodni. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']Zuziu Diego jest juz chyba ogłaszany sprawdz to na watku![/QUOTE]

jest, jest ogłaszany :)
ale teraz pomyślałam, że można poszukać jeszcze takich stron z ogłoszeniami dotyczących Łowicza i okolic np. portal Łowicza, może jakaś gazeta miejscowa? - na pewno takie są tylko ja nie miałam czasu poszukać takich "miejscowych" stronek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figafiga']zuzia czy ty jesteś czasem tą zuzią o której myślę???bo coś mi się wydaje, ze tak....jak ci się udało no wiesz co[/QUOTE]

tzn masz zapewne na mysli moja siostre, ja przypadkiem mam tylko podobny do niej login, bo wszytskie we trzy pomagamy, albo staramy pomagac sie schroniskom

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figafiga']a jak ze wspólnym IP?? obeszłaś to jakoś?? zuziu zdjęcia się nie wyświetlają tylko torebka i kalendarz

a poza ty Diego do domku spadaj

[IMG]http://r9.fodey.com/2092/6a4a671d246645f097804e89220796b4.0.gif[/IMG][/QUOTE]
mysle ze teraz wszystko gra,
a w sprawie wspolnego ip to moja siostra zuzia od razu napisala do viris ze to nie ona tylko ja

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...