Jump to content
Dogomania

DIEGO - wyjątkowa piękność MA DOM


Figafiga

Recommended Posts

  • Replies 301
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no to ja byłam odważna i wskoczyłam do boksu Diego, rzeczywiście elektryczny pies, jak nasz Wilk, ale udało mi się w końcu założyć mu obrożę i pobiegał sobie na lince 15m, a ja za nim jak narciarz w uprzęży, fajna jazda była. Pobiegał sobie z Negrą, nauczył się od niej patole z lasu wynosić, a właściwie to całe belki, im większe tym lepsze. Do boksu jednak wrócił chętnie.

Jest trochę wylękniony, kiedy podniosłam plastikową butelkę, myślał, że go nią uderzę, był mocno zdziwiony, kiedy ją rzuciłam i pozwoliłam potarmosić.

To aktywny, radosny i inteligentny pies.

Link to comment
Share on other sites

Biedny psiak pewnie myślał,ze dostanie butelką!Widziałam go jest bardzo kochanym psiakiem. Duzy a takie małe psie dziecko!Powtarzał wszystko po Negrze(psiur Figuli) i też ciągnął patyki!Jak Negra nie pozwoliła sobie odebrać patyka to był trochę zaskoczony!

Link to comment
Share on other sites

Moja Negra była zdegustowana wizytą w schronisku, tyle wrażeń tyle pokazywania ząbków jeszcze nie miała...ale postanowiłam, że będę ją brała ze sobą....Zołza będzie zawsze wyprowadzana przeze mnie i Kusy, bo ja ostatnio nie mogę się nadwyrężać, a te psy są idealne na spokojne spacery i do mojej suki...Trzeba cholerka zrobić jakiś podział na psy, bo wyprowadzanie na 5 min psa i wracanie nic psu nie daje...tylko nerwówkę....W sobotę jak byłam z Kusym i Zołzą to zauważyłam, że spacer był w sam raz zmęczone wracały do boksów...co Wy na to??

Link to comment
Share on other sites

Więc ja tak jak wspomniałam biorę naszą Zołzę i Kusego + robienie zdjęć nowym psiakom, powielanie zdjęć psom, które mają już wątki i zdjęcia jest tak brzydko mówiąc bez sensu, bo już je mają...ciężko pisać takie rzeczy, ale czas i mało rąk do pracy też jest ciężkie...trzeba robić foty nowym psiakom, a wątki podnosić do bólu. Miłej nocy dziołchy moje

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...