Jump to content
Dogomania

Cezar - o psie, który latał samolotem:)


ocelot

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

super pies i super dziewczyny i coś konkretnego się dzieje. Konto zakładajcie szybciutko, bo jak zaczniemy kweste to musi być gotowe. pomogę ile sie da. Narazie jestem zadeklarowana bez granic. JEDNORAZOWO WSPOMOGĘ.

Może jednak skonsultować z ortopedą?? A nóż bedzie jakaś nadzieja. zyskamy spokojne sumienie że nic nie zostało zaniedbane. można zrobić allegro cegiełkowe na ewentualny koszt diagnozowania i leczenia. amputacja to zbyteczna inwazja. po co psa męczyć i narażać. albo jest nadzieja i podleczy się albo zostawić jak jest. psie serce jest wielkie, przesłoni wadę urody. Pies jest piękny i łapie za serce. Mam w domu na leczeniu sunię której oczy i inteligencja uratowały życie , też chciano ja uspić. (Ciekawe jak takie decyzje maja sie do obowiązujących stale w tym kraju ustaw. bo o ile wiem młodych psów nie usypia sie z godnie z prawem)..przy suni niemożliwe stało się możliwe, a ogrom milości nagradza wszystko.

W gliwickim schronie były 3 trzyłapki. wszystkie adoptowane mimo że wybór był ogromniasty. mam nadzieję że znajdzie domek i będzie szczęśliwy. pewne skromne gremium powiedziałoby TRZY RAZY TAK. PROSZĘ O KONTO. mimo pustki w kasie kupię sobie troche światecznej radości. Przyoszczędzę na światecznym stole, zyskam na nastroju.zachęcam wszystkichbo warto zasiaść do stołu światecznego ze świadomościa że uratowało sie piekne stworzenie które ma prawo do życia !!!!

ZARAZ WAM ZAPROSZĘ NIEZAWODNEGO SPECJALISTE OD NK TAKŻE.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...