Jump to content
Dogomania

Moj nowy przyjaciel DUKE !!!! :)


sobol

Recommended Posts

A wiec od wczoraj mam pieska rasy Bulldog Amerykanski, przegladalem rodowody rodzicow, byly jakies tam johnosny po drodze, wiec to jest powiedzmy bully type:)

ooo wlasnie gryzie swoje poslanie :D heheheh

a jak popiskuje to wiem ze na dwor chce isc..jest juz cala noc i dzien ze mna i raz jak wszedl to walnal kupke na srodek wycieraczki. Bylem z nim na trawniku przed domem z 6 razy juz i za kazdym razem cos tam robil :)

teraz obgryza kolko od krzesla przy komputerze...gryzak jeden :)

a oto on :

IM003402.JPG

IM003412.JPG

w ciagu 5 minut nauczyl sie na lozko....pojetna bestyja :D

IM003415.JPG

wiecej fotek tu

http://dabeknet.org/~sobol/duke/

teraz je purine, bo mu purine dawal hodowca,wiec na razie mu to daje. a potem zobaczymy. na tydzien ma zarcia :)

wlasnie go ucho wedzone zaatakowalo..

strasznie jest czujny, ucho atakuje ale on zaraz mu odda:D jeszcze nie skumal szklanych drzwi wejsciowych i swojego odbicia i siedzi jak glupek :)

oj bylem z z nim na dworzu...popiskuje to wiem ze musi isc...we wtorek bedzie musial sam zostac na 3 godziny czy 2.5 wiec jutro zaczynam go opuszczac na 5 czy 10 minut...przejde sie do sklepu czy cos :) oo pije wode...:) w poniedzialek do weterynarza idziemy...popytac o szczepienia i odrobaczanie :)

ps. cale szczescie ze trawnik mam pod samym domem...wiec dojscie do trawnika to chwila...

troszke niepozornie chodzi, widac ze malo sie ruszal w tym swoim kojcu, slabe uda, czy w zwiazku z tym powinien wchodzic po schodach? czy wnosic go? jak mu wytrenowac te uda? czy zostawic go samego sobie i same urosna miesnie? :)

teraz chce spac :)) papa ....

stay TUNED..... :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 186
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dzieki :)

pytanie mam, takie z czystej ciekawosci...jak sędziowie rozrózniaja kolor red od pink, tzn czerwony od rozowego. Nos AB niepowinien byc rozowy, lub inny kolor niz czarny jest takze dyskwalifikacja (czyt.dudley nose czyli brazowy albo kolor watrobowy).

Moze zrobie topic na innym forum o tym? co mysliscie?

Link to comment
Share on other sites

tak szczerze mowiac....zadnej z prawdziwego zdarzenia....nie maja porzadnych metryk,a o badaniu na dysplazje mozna zpaomniec :( moze to i dobrze, moze to i zle. czyli rynek bardzo chlonny ludzie robia intresy sprzedajac bez rodowdow kryjac sie tym ze i tak ZK ich nie uznaje...bla bla bla bla :(

Link to comment
Share on other sites

tak, jest kilka hodowli i utrzymywalem jakis czas z nimi kontakt... szczeniaki okolo 2000-2500 zl, w sumie to nie drogo. Po drugie dla chcacego nic trudnego. Moge miec suke 9 miesiczna z rodowodem neimieckim za 300 E, przepiekna czarnobiala! wazy 35 kg. po prostu cudna.mam zdjecia jak miala 3 miesiace. No ale ja chcialem psa i wzialem z warszawy. Nie planuje hodowli wiec nie musze szalec za papierami, chociaz takowe bede odbieral niedlugo.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ciesze sie bardzo ze znalazlam strone i ludzi ktorzy sa milosnikami buldogow.Ja posiadam sama 10 miesiecznego buldoga amerykanskiego.Moja Sammy jest przemila w stosunku do ludzi i zwierzat.Na spacerku daje z siebie wszystko,a w domu jest nareszcie spokojna.Przed paroma miesiacami obzarla dwa stoly i doprowadzila moja kanape do rozpaczy,ale przebaczylismy jej wszystko.SOBOL twoj szczeniak jest przesliczny.Na pewno masz z nim wesolo w domu.

Wysylam zdjecie Sammy jako szczeniaka.album1009_t.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...