Jump to content
Dogomania

Moj nowy przyjaciel DUKE !!!! :)


sobol

Recommended Posts

  • Replies 186
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kupilam ja od kolegi, ktory kupil ja od hodowcy.Miala wtedy tylko 5 tygodni.Na poczatku miala zostac u nas tylko 3 miesiace ale ja tak polubilismy, ze nie chcielismy jej wiecej oddac.Podpisalismy umowe z kolega i pies byl nasz, no nie zupelnie byly problemy z hodowca.Temu koledze nie wolno bylo jej dalej sprzedac,i po wielkiej dyskusji pies byl nasz.

Ja urodzilam sie w Poznaniu,mieszkam w Stuttgarciealbum2001.JPG

Link to comment
Share on other sites

dopiero w sierpniu wiec jeszcze duzo czasu,ale trzeba zaczac myslec juz o tym powoli...nie iwem ilu chetynch bedzie...tzn ja i tak bede tam...a jest super miejsce na tym calym hipodromie, tam gdzie wystawa...jest tyle wolnego miejsc ze nawet jakby 100 osob przyjechalo bedzie dla nich miejsce :)

Link to comment
Share on other sites

W sierpniu jest ok.Bebe prawdopodonie w Polsce.Poznan nie jest tak daleko od Sopotu :) Wasza strone poznalam dzieki mojej kuzynce w Polsce :lol: ten usmieszek to dla ciebie Marlena.Sobol masz aktualne zdjecia twojego pieska?Przepraszam ze pisanie u mnie trwa tak dlugo ale jak jestem dluzej naDogomanii to wywala mnie z internetu.

Link to comment
Share on other sites

hehehe DUke sie wykupal i poszedl spac :P a do pracy...pewnie w sobote z nim pojde...kurcze ja chce juz wyjsc z nim :( moim zdaniem troche za malo je tej karmy, ale mysle ze to przez to ze siedzi w domu i malo energi...a moze mu nie smakuje? jak pochlapie mlekiem ta karme to polyka jak szalony..nie wiem..musze go nastawic psychologicznie na godziny....

no i kurde mam problem bo zgubilem tabletke na odrobaczanie, a pojutrze mam mu zrobic...masz jedna sztuke dla niego agga2? :D tylko ze nie wiem gdzie ta tabletka..a mozeon ja pozarl...ale ostatnio mu niesmakowala :(

a co do viggo, to przyniose takie mleczne dropsy dla psow, moze mnie polubi :)))

Link to comment
Share on other sites

Wyobraź sobie, że mam tabletkę. Ostatnio wpuściałam w maliny moją mamę, poprosiłam, żeby pojechała kupić tabletki na robaki dla całej sfory, hehe... w ten sposób mam 8 dych w kieszeni... :D

No i mamie wydawało się, że jedną tabletkę zgubiła, więc kupiłyśmy następną, a potem okazało się, ża ta tabletka jest, zawinięta pd spód...

Nieważne, mam tabletkę :D .

Przynoś, przynoś, Viggo bardzo lubi łapówki :wink:

Aga&Co

Link to comment
Share on other sites

SAMMY URODZILA SIE JUZ Z TAKIM OGONKIEM I JA PODEJZEWAM ZE TEN NASZ KOLEGA DLATEGO JEJ NIE CHCIAL:MOJ WETERYNARZ POWIEDZIAL ZE W OSTATNICH PARU LATACH RODZI SIE DUZO PSOW BEZ OGONKOW ALBO GLUCHYCH:tAKZE sAMMY NIE MA UCIETEGO OGONA W ZYCIU BYM DO TEGO NIE DOPUSCILA:U NAS W NIEMCZECH NIE WOLNO PSOM OBCINAC USZOW I OGONOW-ZABRONIONE

a CO DO BULLDOG-BOARD TY JESTES TAM ROWNIEZ ZAREJESTROWANY WIDZIALAM TAM TWOJE IMIE-WSPANIALE: :D

Link to comment
Share on other sites

Bea to fajnie :)a SAmmy ma jakies papiery?

Aga2: hmm, a to jaki Drontal? junior? masz jakies specyfikacje jak to dawac? tzn ile np na 7 kg psa? :) moze podejde po to jutro i porobic fotki nowe :) bo ten aniprazol dziala na przywry i tasiemce, a np drontal junior na tasiemce, nicienie, tęgoryjce . wiec nie wiem :)zadzwonie jutro do weta jakby cos :D

Link to comment
Share on other sites

Halo Sobol!!! No gdzie ta galeria, czekam z niecierpliwoscia :roll: Jezeli chodzi o bieganie po schodach.Jedna rada musisz go wnosic i znosic ze schodow tak dlugo jak sie da.Jemu nie wolno absolutnie wspinac sie. Ta rasa w pozniejszym wieku ma straszne problemy ze stawami.Dlatego oszczedzaj go.Dopiero od 4,5 miesiaca moze przeleciec pare schodkow. ja mieszkam na 4 pietrze bez windy i nosilam moja sammy do 5-ego miesiaca,to byla meczarnia.

Twoj hodowca musi przeciez o tym wiedziec.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...