Jump to content
Dogomania

stara Mania,mix maltańczyka, za TM


kora78

Recommended Posts

organizujemy wizytę przedadopcyjną, szukamy transportu wrocław-poznań, dziś dzwonię do schronu, jaka obróżke kupować, kiedy sunię wydadzą, jak te szwy sie goją.
organizacja :0

no i trzeba jej ogłoszeia porobic! ktoś pomoże? czy lepiej poczekac na info z dt jej charakteru i nawykach??

Link to comment
Share on other sites

dzwoniłam. ropki już nie ma. operacje miała koło 3 grudnia. czyli już 2 tyg stuknęły. wet dziś nie dojechał, ale w wekend sunia sama tam zostanie zawieziona z tymi szwami i oględzinami ogólnym. w pn rano mam dzwonic pytać, czy już jest do wydania. majki nam oddać bez kontroli weta nie mogą. inne psy dawali,a ta miała poważną operację. więc najwcześniej w pn zabieramy i wieziemy do poznania, jak wizytka przedad. pójdzie ok. wstępnie wizyta w niedz wieczorem załatwiona. więc by wszystko pasowało

Link to comment
Share on other sites

Emdziolek prawdopodobie wpadnie do mnie jutro pod wieczor???? - sprawdzic czy bede super ciocia!!!!!!!!!!

i mam nadzieje ze najpozniej za 4 dni Maja bedzie juz ze mna w cieplym mieszkanku!!!!!!! moze nawet za 3 dni sie uda?

wlasnie zaczelam szyc palto dla malej, zeby nie gorszyla swoim golym pupskiem ludzi w pociagu, macie jakies sugestie co do kroju/stylu ???

Link to comment
Share on other sites

tak, oby już na zawsze w dt :)

pierwsza klientka hehe

raczej we wt ją biorę i sama wiozę pkp do wrocka. mam nadzieję, że przejazd kolejowy bedzie juz naprawiony! bo dzis od naszej strony nic ne jezdzilo. w pn nie dam rady, nie mam niańki. we wt już na luzie.

chciałam wziasc Maję na parę dni do domu,ale jak schron wyda dopiero w pn to szkoda jej na 1 dzeń wodę z mózgu robić nowym otoczeniem.

Link to comment
Share on other sites

Berto widzę, że masz już super wyposażenie :) - gratuluję :)

... myslę, czy zamiast obróżki nie byłyby lepsze szeleczki, mój pies z obroży potrafi wysunąć głowę, a to spory pies, mix collie i chodzi w szelkach ... tylko to dobrze jest kupować "na miarę", żeby nie były zbyt luźne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...