Jump to content
Dogomania

Ruda-wkońcu w swoim wspaniałym DS u: Klops !


Angel

Recommended Posts

[quote name='Klops']od Rudej: "same się fotografujcie z wypierdkami. i koniec tematu Pierdka - to tylko znajomy. żeby nie było plotek w brukowcach."[/QUOTE]

Chetnie poczytam te brukowce....

mamy problem z Pepe

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/200534-*STARO%C5%9A%C4%86-nie-Rado%C5%9B%C4%87*-M%C5%82odo%C5%9B%C4%87-nie-Wieczno%C5%9B%C4%87***emeryt-PePe***pudel-mini-w-bidulu***?p=16140493#post16140493[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Warszawianki, gdzie najlepiej oglaszac psa w portalach warszawskich ? Pies jest w Warce u jamora i dobrze by bylo gdyby wlasnie tam go reklamowac.
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/146310-Brańsk-śliczny-mix-saarloosa-wilczaka!-Jest-u-JAMORA-PONAD-ROK!-PROSIMY-O-OGLOSZENIA/page42[/URL]

Zaraz poczytam co u mojej kochanej Rudki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='li1']Warszawianki, gdzie najlepiej oglaszac psa w portalach warszawskich ? Pies jest w Warce u jamora i dobrze by bylo gdyby wlasnie tam go reklamowac.
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/146310-Brańsk-śliczny-mix-saarloosa-wilczaka!-Jest-u-JAMORA-PONAD-ROK!-PROSIMY-O-OGLOSZENIA/page42[/URL]

Zaraz poczytam co u mojej kochanej Rudki.[/QUOTE]podobno gumtree warszawa wyroznione, czyli platne ma duze branie, chyba taki portal rozglos i alegratka

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam po dłuższej przerwie i melduję, że wszystko jest w należytym porządku. Z ostatnich wydarzeń wykraczających poza codzienną rutynę spacerowo-miskowo-kanapowo-łóżkową:

1) Zły ropień.
Rudzina pewnego dnia obudziła się z nogą jak balon. Okazało się, że to ropień. Najgorsze były dwa pierwsze dni. Pierwszy dla mnie, bo zemdlałam jak miała wyciąganą zawartość strzykawą. Drugi dla Rudziny, bo jak jej wyciskali i czyścili, co tak jeszcze zostało, płakała strasznie:(. Następne 5 to były zmiany bandaży i antybiotyk. Wszystko w kagańcu - Ruda okazała się pibullem. Postraszyła moja Mamę i TZ. W lecznicy poznała fretki, ale bała się do nich podejść - cholera w końcu wie, na co chorują te pieski, że są takie, jakby je ktoś przeciągnął przez rurę od odkurzacza.

2) Służbowy wyjazd Kasi i 2 dni z tym, co nie chce się dzielić kanapą.
Jak było, nigdy się nie dowiemy, ale po ubytku smakołyków wynoszę, że dobrze:). TZ przebudziwszy się w środku nocy i przewróciwszy się na drugi bok ujrzał rudą kulkę. Niby go ten fakt zbulwersował (jak tak psa można rozpuścić?!), ale widziałam, że był podbudowany;).

3) Spotkanie z chihuahua
"Ooo, jakiś miły, mały, głośno szczekający piesek! Super! Biegnęęęę!" STOP. 2m od niego reakcja jak na fretkę tj. totalna konsternacja:).

Poza tym reagujemy na "spacerek", wiemy, że po przyjściu Kaśki z pracy wskakujemy na kanapę, tarzamy się, drapiemy (niestety wzajemnie) i przytulamy, co TZ nazywa robieniem downa. Wiemy też, że jak się podniesie na spacerze łapę, to Kasia w niej podłubie, pogrzeje i nie trzeba się męczyć z lizaniem.
Umocniła się Rudej wiara w bożki z lodówki. Pomimo, że od 2 dni lodówka w serwisie, Ruda siada jak siadała, na przeciwko tego Olimpu i modli się o dary.

Pozdrawiamy!

Link to comment
Share on other sites

Kasiu, nie chciałabyś jeszcze do kompletu jakiegoś Rudego albo Rudej ? Przyznam się, ze nie tylko wyrachowanie mną powoduje, ale piszesz tak wspaniale o dniach i nocach z Rudzinką, że miałybyśmy okazję do bywania na [B]terapeutycznym wątku[/B]- po okropnościach Dogo- gdybyś zdawała nam tutaj takie relacje.
Buziaki dla Was, a dla Rudej- specjalne ucałowania za bohaterską postawę u weta. Nawiasem mówiąc, chyba nie dziwi Cię, ze taki bojowy pitbull nie chce się zadawać z fretkami....małe to i marne- przez te rurę od odkurzacza :evil_lol: - i nie warte uwagi ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Byłam u Rudej na wizycie poadopcyjnej, w biegu wiec bez zdjęć. Choć bym chciała nie mam podstaw do negatywnych wrażeń z wizyty - wszystko jest tak jak powinno być!
Ruda jest grzeczna jak Kasi nie mam w domu, śpi i nie psoci. Nauczyła sie ładnie podawać łape, leżeć, cos tam jeszcze (nie pamiętam, bo przez wzruszenie wyleciało mi z głowy). Troszkę moze jest za chuda;), ale to juz sie chyba czepiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selenga']1. U Kasi nie ma babci ;)
2. Kasia (i Ruda) mieszkają blisko Pola Mokotowkiego więc pewnie psica może się porządnie wybiegać :)[/QUOTE]
Uffff, trochę nam lżej na duszy, ze to " wychudzenie" naszego skarba jest tylko efektem uprawianie sportów......
Dzięki Olu za wizytę. Brakowało nam wiadomości, bo w przypadku Rudej nie sprawdza się mądrość zyciowa: Co z oczu- to z serca.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Spokojnie nie jest chuda, szczupła jest po prostu, a Kasia babcie ma - zrobila Rudej kocyk - choc miala obiecany sweterek:mad:[/QUOTE]
Ruda to aktywny pies typu młodzieżowego, chociaż w schronisku zrobiono z niej metrykalną steruszkę, więc sweterek chyba niepotrzebny, ale babci wielkie dzięki za serce...chciałoby sie mieć babcię, chociaż mnie bliżej do bycia babcią.

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry Miłym Paniom.
Na wstępie powiem, że wszystko u Nas w porządku, a Ruda umie jeszcze SIAD. Nim jednak rozwinę, chciałabym zgłosić, iż wizyty poadopcyjne przeprowadzane przez Olenę mają skandaliczny przebieg. To, że przychodzi późnym wieczorem i wchodzi do mieszkania w zabłoconych butach pominę bez komentarza. Uważam za bardzo nieprofesjonalne, iż takie wizyty trwają niespełna 5 minut i nie są protokołowane (w tym dokumentacją zdjęciową). Po wtóre, Olena ma kłopoty ze wzrokiem, gdyż Rudzinki dupinka jest latynoskiej urody. Cieszę się, że poprawiła się na „szczupła”. Najbardziej bulwersujące są jednak fakty, które pozwalają mi mniemać, iż OLENA CHCE MI ODEBRAĆ RUDĄ. Przesłanka 1. zwabiła mnie podstępnie do auta, a następnie chciała zabić; 2. wychodząc z „wizyty poadopcyjnej” (phi!) celowo wypuściła Rudą z mieszkania (nie przewidziała, że piesek wróci). Wydaje mi się, że trzeba z tym coś zrobić...

Teraz o Rudzince:). Jest zdrowa, ma piękne kobiece kształty i jest wysportowana. Dużo biega, bo biega do wszystkiego, co się rusza. Spokojnie mogłabym siedzieć całymi dniami na środku parku z książką, a Ruda tylko by biegała na wszystkie jego krańce witając się po kolei z każdym psem (i od początku). A jak w parku nie ma żadnego psa, Ruda jest w szoku i zdecydowanie niepocieszona. Lubi też auta. Każde otwarte jest jak zaproszenie. Jak TZ idzie przestawiać samochód, Ruda idzie z Nim. I najchętniej jeździ na fotelu pilota (spokojnie, Ciocie, w pasach zapięta).

Przez chwilę myślałam, że jest biseksualna. Zauroczyła się w jamniczce szorstkowłosej (rzeczywiście, niczego sobie). Szybko jednak je przeszło. O bycie les nie podejrzewałam jej przez moment – nie spotkałam drugiej takiej kokiety. Tyłek w prawo, w lewo, podskok, przysiad, to się otrze prawym, to lewym bokiem... Chłopaki wariują.

Rzeczywiście dostała nowy kojczyk obszyty przez Babcię (która w inwencji swej dowaliła na brzegach falbanę:)), zaś od Mamy obrożę z apaszką:>. Jest najelegantsza na dzielnicy. W weekend zrobimy jakąś sesję.

Pozdrawiamy!!!

Link to comment
Share on other sites

Noi doczekałam się awanturki na dogo w moją stronę za tyle dobrych uczynków. Fakt - wizyta poadopcyjna trwała krótko, ale zdążyłam zauważyć kocyk, szczupłość i siady, łapki itp - takze proszę nie narzekać na buty i wzrok (a do okulisty ide w czwartek - potem zobacze pewnie wiecej szczegółów).

PS Klops zajrzyj na maila!

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://supergify.pl/images/stories/Clowny/kid.gif[/IMG]Ja kiedyś skonam ze śmiechu, czytając Kasiu Twoje relacje z życia Rudej. Będzie to wesoła smierć:multi::multi:.....
Prosimy koniecznie i domagamy się- widzisz, co sobie narobiłas, wplątując się w kontakty z dogomaniakami :evil_lol:- fotorelacji, a zwłaszcza zdjęć falbanek przy kojczyku i apaszki przy obroży:multi: Jak Dogomania Dogomanią, nie było takiej modnej panny jak Ruda.
Proszę nie robić publicznych awantur Oli:mad:, bo zjadę do Waszej i naszej stolicy i pomogę jej w uprowadzeniu Rudej...zawsze miałam na to ochotę....;)
[IMG]http://supergify.pl/images/stories/Clowny/kid.gif[/IMG]
[IMG]http://supergify.pl/images/stories/Clowny/kid.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Melduję wykonanie zadania. W weekend zorganizowane zostały dwie sesje - stylizowana i plenerowa. Nasza Tapmadl stanęła na wysokości zadania. Owoce naszej pracy przesłałam Dance. Może w uprzejmości swej zamieści je tutaj. Prosimy:)!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...