Jump to content
Dogomania

Ruda-wkońcu w swoim wspaniałym DS u: Klops !


Angel

Recommended Posts

[quote name='Angel']mi te niebieskie tabletki polecił wet..[/QUOTE]
Angel, teraz przeczytałam o sedalinie...Mnie kiedyś wet polecił dla Oskara te niebieskie tabletki jako sposób na wariactwo psa w samochodzie podczas długiej jazdy- ponad 6 godz- juz nigdy nie podam ich..pies żyje, ale nie było dobrze.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W imieniu Rudej chciałam zaznaczyć, że ten wątek jest do podziwiania jej urody i do dawania wyrazu wrażeniom jakie robi jej urok osobisty:]. Przekazuję od niej także, iż nie jest niemądrą tapmadl - umie wszakże siadać, kłaść się, dawać łapkę i wie, co znaczy "nie wolno zjadać ptaszkom chlebka!".

Co do Sylwestra, Ruda podobnie jak moja poprzednia miłość - Tyna jest obojętna. Ostatnio pod naszymi oknami miały miejsce próbne wystrzały petard i dopiero przy nastym piesek podniósł głowę z lekkim zainteresowaniem połączonym z narastającą irytacją, że przeszkadzają w zasypianiu. Omija mnie ten problem, a Wam współczuję. Rozumiem, że przy burzach jest to samo?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klops']Co do Sylwestra, Ruda podobnie jak moja poprzednia miłość - Tyna jest obojętna. Ostatnio pod naszymi oknami miały miejsce próbne wystrzały petard i dopiero przy nastym piesek podniósł głowę z lekkim zainteresowaniem połączonym z narastającą irytacją, że przeszkadzają w zasypianiu. Omija mnie ten problem, a Wam współczuję. Rozumiem, że przy burzach jest to samo?[/QUOTE]

To super wiadomosc bo ogolnie pieski boja sie Sylwestra...burz, etc...badzcie ostrozne z dawaniem srodkow na uspokojenie tylko w porozumieniu z wetem.
Dosego Roku!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klops']W imieniu Rudej chciałam zaznaczyć, że ten wątek jest do podziwiania jej urody i do dawania wyrazu wrażeniom jakie robi jej urok osobisty:]. Przekazuję od niej także, iż nie jest niemądrą tapmadl - umie wszakże siadać, kłaść się, dawać łapkę i wie, co znaczy "nie wolno zjadać ptaszkom chlebka!". [/QUOTE]

Podziwiamy urodę Rudej, ale bez przesady, nie może popaść w taki samozachwyt, bo co z tego wyjdzie.

Link to comment
Share on other sites

ptaszkom nie wolno dawac chlebka przede wszystkim.

co do sedalinu, angel, nie wyrzucaj sobie ogromna większość wetów zapisuje sedalin. jeśli towja psina zasypia po nim i nie budzi sie na wystrzały, to spoko. ale jeśli nie, to sprbuj w przyszłym roku promazynę. ta sama grupa leków (sedalin to acepromazyna... albo na odwrót, czasem mi się myli), ale inne działanie. bezpieczniejsze, uspokajające ale też i pzreciwlękowe.

ja zamierzam sprobowac relanium w przyszłym roku.

Link to comment
Share on other sites

[B][FONT=Century Gothic][SIZE=3][COLOR=red]Dla odważnej Rudej i odważnych ciotek - noworoczne petardy na NOWY ROk wraz z najlepszymi życzeniami[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=y1wC1H95gaM[/URL]
Dla tych, którzy wolą ciszę, proponuję tylko efekty świetlne bez głosu.
Oby Nowy Rok była dla nas wszystkich i naszych podopiecznych szczęśliwy i pogodny.

Link to comment
Share on other sites

[INDENT][COLOR=red][B]Niech w Nowym Roku - [/B][/COLOR]
[B][COLOR=red]świat będzie dla Ciebie, [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]pełen ciepła... [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]radości...i Przyjaciół... [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]A w Twoim domu niech nigdy nie zabraknie: [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]miłości...serdeczności... [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]pogody ducha... [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]i zrozumienia...oraz wszelkiego dobra![/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]Najwspanialszego... [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]Pełnego uroku - [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]Nowego Roku 2011!!! [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]By miłość królowała! [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]By radość panowała! [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]By szczęście Ciebie szukało! [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]I zdrowie dopisywało!”[/COLOR][/B]


[COLOR=red][B]Tego zyczy Pako, Bully , Borrego i ciotka Ala[/B][/COLOR]

Tak Pakus jezdzi w Kia Sorento na przednim siedzeniu

[URL="http://www.dogomania.pl/attachment.php?attachmentid=5763&d=1293743911"][IMG]http://www.dogomania.pl/attachment.php?attachmentid=5763&d=1293743911&thumb=1[/IMG][/URL]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='danka4u1']Ruda, gdzieś mi psie zginął w tych rozlicznych wątkach Twoich byłych towarzyszy niedoli schronowej? Pokaz no psisko pyska stęsknionym ciotkom, zamiast cieszyc sie samolubnie swoim szczęściem[/QUOTE]

:razz:Ruda pokaz sie znowu...moze jakies nowe foty?;)

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Tahoma]Olena, Ty monopolistko na raporty od Rudej! Dziewczyny, ona się z Wami nie dzieli![/FONT]

[FONT=Tahoma]Skończyłyście na świętach. Po świętach nadszedł dzień Sylwestrowy i to był dzień traumatyczny. Ruda, okazało się, toleruje pojedyncze petardy, ale podczas zmasowanych wybuchów fajerwerków zachowuje się jakby wybuchła wojna. UCIEEEEEKAAAAAMYYYY. Strzały próbne zastały nas na spacerze. Ruda biegła przed siebie, ile sił w nogach, obdrapała witrynę sklepu, chcąc wejść do środka oraz schowała się w piwnicznej wnęce. W domu siedziała pod krzesłem i wyglądała tak żałośnie, że na imprezę sylwestrową trafiliśmy długo po północy, żeby bidulce dodać odwagi. Potem przez kilka dni była obrażona na spacery, ze stresu dostała zatwardzenia i chciała mnie zagazować. Na szczęście doszła już do siebie. Ja też. [/FONT]

[FONT=Tahoma]W międzyczasie była na kolejnym tygodniowym wypadzie do sanatorium, a to przez bakterie i wirusy, które mnie znokautowały. Kochany TZ pozbył się problemu wywożąc mnie i Rudzinę do Mamy. Ale Ruda uwielbia te wizyty. Dom duży, w domu zawsze ludzie, kuchnia w której się dużo dzieje, a kucharze hojni, bez liku kocyków, dywaników, fotelików. Tym razem było jeszcze o tyle fajniej, że j Kaśka leżała bez ruchu w jednym miejscu, więc nie było problemu z pilnowaniem. Na spacery z Mamą Mamy chodziła chętnie (Mama Mamy nieco mniej - „pójdziemy do parku, ale jak się teraz wysrasz, to zapomnij, że wieczorem będziesz łazić tyle, co wczoraj”).[/FONT]

[FONT=Tahoma]Generalnie ma się wyśmienicie, kitra się bezczelnie na kanapę, nie sprząta potem kłaków i piachu, na dywan przywlekła kocyk, potem narzutę z kanapy i umościła sobie uroczy kopiec, nie zważając na moje poczucie estetyki. Jej jedynym zmartwieniem jest to, aby bożkom z psiej półki nie skończyły się smakołyki (bo na logikę, to kiedyś powinny. Z obserwacji ubogich lodówkowych człowiekowych bożków też tak wynika.). Zaczęła stawiać opór na pozno-wieczornych spacerach. Jak już doszło do tego, że dłużej się ubierałam, niż ona łaskawie spędzała na zewnątrz, zrezygnowałyśmy z nich. Wczoraj sobie robiła jaja udając, że jednak chciałaby przed snem pohasać, wdzięczyła się pod drzwiami, dawała łapę i co? Pańcia z pidżamy w dresy, po schodach pies radośnie zbiegł, wyszedł z klatki, stanął i stał. Wrócił. Więcej się nie nabiorę. [/FONT]

[FONT=Tahoma]Jej nowy psi kumpel nazywa się Pierdek. Jest fajny. [/FONT]

[FONT=Tahoma]Pozdrawiamy![/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']Pierdek!!!! o, padłam, normalnie miszczostwo świata :-).

klops - a założymy sie, ze sie jeszcze nie raz nabierzesz ;-)?[/QUOTE]
Prosimy o zdjęcie Pierdka, bo komisyjnie i poadopcyjnie musimy uznać, czy to odpowiednie towarzystwo dla księżniczki Rudej, i i czy to te sfery rodowodowe.
Z tymi wieczornymi udawadniankami, że pies musi natychmiaaaast - będzie jeszcze niejeden raz, jak znam pieskie życie.
Ale ta Ruda cwaniara

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1']Prosimy o zdjecie Pierdka, bo komisyjnie i poadopcyjnie musimy uznać, czy to odpowiednie towarzystwo dla księżniczki Rude, ni i czy to te sfery rodowodowe.
Z tymi wieczornymi udawadniankami, że pes musi natychmiaaaast - bedzie jeszcze niejeden traz, jak znam pieskie życie.
Ale ta Ruda cwaniara[/QUOTE]

Dobry pomysl, zdjecie Pierdka i Rudej...

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na wątek Pimpusia,który w schronisku jest już ponad 7 lat :(
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/199799-Pimpuś-już-ponad-7-lat-wypatruje-swojego-człowieka-zza-krat..."]http://www.dogomania.pl/threads/199799-Pimpuś-już-ponad-7-lat-wypatruje-swojego-człowieka-zza-krat...[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...