Jump to content
Dogomania

Zakupy w KRAKVECIE - ostrożnie !!!


Femka

Recommended Posts

Ja zamawiałam z Krakvetu jakieś cztery razy i było ok aż do czwartej paczki... Kontaktowali się, szybko przysyłali, towar taki jaki zamawiałam. Ale w czwartej paczce zamówiłam półkę do klatki dla szczura... Nie przysłali uchwytów. Wykonałam chyba ok. 20 połączeń - cały czas zajęte - wysłałam meila, napisałam na gg. Cisza. Ostatecznie uchwyty skombinowałam sama.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agnezia']Jak zamawialiśmy najpopularniejsze karmy typu rc i eukanuba to też nie było problemu. Schody zaczęły się przy innych produktach a potem przy joserze, której nigdy nie było jak chciałam zamówić.[/QUOTE]


To dziwne, bo ja też zamawiałam już różne karmy, w tym Purinę PP, Profilum, a ostatnio również dwa rodzaje Josery.
Z żadną dostawą nie było problemu...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja mimo wszystko postanowiłam zamówić akcesoria dla szczurów w Krakvecie. To znaczy było to tak, że najpierw zamówiłam w LewZoo. Po trzech dniach od zamówienia napisałam do nich. Zapytałam, kiedy mogę spodziewać się paczki. Dostałam odpowiedź, że nie mają połowy zamówionych przeze mnie rzeczy. Podziękowałam za współpracę.
Zamówiłam w Krakvecie. Na drugi dzień dostałam telefon, że nie mają połowy rzeczy. Przynajmniej mnie powiadomili, więc powiedziałam, że poczekam. Dostałam paczkę dzisiaj, minęły niecałe dwa tygodnie. Przez ten czas dzwonili do mnie cztery razy informując mnie co i jak, dlatego nie robię im wyrzutów. Dostałam też maila z prośbą, bym przy kurierze wszystko sprawdziła. Sprawdziłam i wszystko było super. Akcesoria milion razy zawinięte folią, na pewniaka. Jedynie paczka dropsów się troszeczkę zgniotła, ale ogólnie cała paczka była dosyć ciężka, więc nie mogę się czepiać, zdarza się. No i zapłaciłam jakieś 30 zł mniej, niż bym zapłaciła w poprzednim sklepie za to samo.
Taki efekt:
[URL=http://iv.pl/viewer.php?file=14305761086711739951.jpg][IMG]http://iv.pl/images/14305761086711739951_thumb.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Ja kiedyś zamawiałam w tym sklepie i, nie powiem, byłam zadowolona. Przy przedostatnim zamówieniu paczka została wysłana dużo później (zostałam powiadomiona), ale z ostatniego zakupu zrezygnowałam. Dzwonili do nas kilka razy, za każdym razem przesuwając datę wysłana paczki o jakiś tydzień, dwa tygodnie. Po pewnym czasie, gdy zostałyśmy prawie bez karmy (chciałam Brit), zrezygnowałam. Nie zamawiam tam więcej, koleżanka teraz też ma podobny problem i musi kupić karmę (Bosch) w innym sklepie.

Link to comment
Share on other sites

Problemem Krakvetu, z tego co ja zaobserwowałam, jest zamawianie produktów... Myślę, że oni słabo orientują się w czasie dostarczenia, zapewne nie sprawdzają wcześniej, czy dany produkt jest dostępny u przedstawiciela, albo gubią się, część rzeczy zapominają zamówić... Jak coś jest na sklepie, to jest ok, jak nie ma, zaczynają kombinować i wkładać zamienniki...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Voute']Powinni, jak wiele innych sklepów internetowych, pisać na swojej stronie czy dany produkt mają na magazynie.[/QUOTE]

Powinni, ale jak ja zamawiałam jakąś zabawkę, pytałam czy jest, i pani w informacji powiedziała mi, że jest, a następnie dostałam maila, że zabawki nie ma.... Więc taki system mogą sobie... :D

Link to comment
Share on other sites

Ja zamówiłam u nich jak narazie dwie paczki i wszystko było ok, przesyłka niesamowicie szybka i nic nie było rozwalone ani zgniecione. Mam nadzieję że tak zostanie bo nie znam innego internetowego sklepu gdzie mają taki wybór i takie ceny. Zawsze przed zrobieniem zamówienia piszę na gg, mailuję albo telefonuję do KV aby się zapytać co jest dostępne a co nie z tego co chcę zamówić. Dzięki temu wiem czy w ogóle mi się opłaca to zamówić. Robię tak odkąd się przejechałam parę razy na takich sklepach internetowych jak Animalia, Lew Zoo czy Świat Karm. NA stronie jest napisane że wszystko jest dostępne po czym czekałam na paczki po 2 tygodnei i więcej albo przysyłali mi niepełne zamówienie (też po dłuższym oczekiwaniu). Od tego czasu nie robię w ogóle zamówień bez skontaktowania się ze sklepem i pytaniem czy mają to co chcę zamówić. A moze mógłby ktoś npisać jakie sklepy internetowe są godne zaufania?

Link to comment
Share on other sites

2 tygodnie? Luzik ;) Ja czekałam w KV po 2 miesiące, aż rezygnowałam, bo wyglądało na to, że będę czekać na część rzeczy do końca świata...

Kupuję teraz z w abckarma.pl - jest super, ceny minimalnie wyższe, ale wysyłka jest błyskawiczna, nie ma sytuacji, że czegoś nagle nie ma, dodają dużo gratisów.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A ja od kilku lat zamawiam w Krakvecie i nigdy nie miałam większych problemów...
Tylko raz przysłali mi uszkodzony worek karmy - pęknięty wzdłuż, zapewne od rzucenia o ziemię... wiadomo, że z tymi paczkami nie obchodzą się zbyt delikatnie...

Zawiadomiłam Krakvet, zaproponowali mi wymianę, odmówiłam, bo przesypałam sobie do pojemnika... Dostałam więc jednorazowy rabat na zamówienie do 500zł...:p
A, że zamawiam też znajomej, skorzystałyśmy chętnie...

Paczki dochodzą do mnie zawsze w ciągu 2,3 dni... chyba, że zamawiam w piątek...
Z dodzwonieniem się czasami jest problem, ale poza tym naprawdę nie mogę narzekać...

Obym sobie nie wykrakała jakiejś wtopy tymi pochwałami... :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...