Jump to content
Dogomania

Pechowy Pixel znalazł dom (oby na zawsze... ;)


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Postaramy się jak najszybciej o tekst, pilny DT Biedny, biedny Pixel vel. Pech ;(

Namiary
tel: 785 549 189
mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
gg: 3964166
[SIZE=3][COLOR=Red]
Co ze mną będzie :placz:[/COLOR][/SIZE]

[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images48.fotosik.pl/239/a701be2b428d6f60med.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

ja mam pixela i od momentu przejęcia go od właścicielki monitoruję i kontroluję. Pies ma w chwili obecnej 10 miesięcy jest po wszystkich szczepieniach wirusowych i na wściekliznę to jeszcze za czsów właścicielki ale wszystko się zgadza, według mnie był ciut za wcześnie szczepiony na wściekliznę. Trochę podsikuje w domu ale to uraz psychiczny, jak się boi alebo ktoś podnosi głos, nie daj Boże rękę, wtedy Pixel popuszcza. Buzują w nim hormonki więc kastracja na cito jest typem ADHD + hormony = ucieczka bo sunie i wszystkie z tego tytyulu konsekwencje. W najlepszym przypadku szczeniaczki, w najgorszym pokopany Pixel, albo zaciupany ptrzez jakiegoś wariata, albo potrącenie przez samochód. Nie boi się zwierząt wręcz się do nich garnie szuka kontaktu i zachowuje przytym psie konwenanse.Dzieci lubi ale chce je zdominować nie gryzie skacze na nie i wykonuje ruchy faliczne, więc pewnie to mógłbyć powod wydania Pixela ( tzw. alergia) Wg. mnie jest ciut za chudy ale nie zabiedzony dobrze umięśniony nie wykazuje oznak jakiegoś odwodnienia, sierść błyszcząca , mocna, miła w dotyku, nie wydziela przykrych zapachow z uszu, pyska ani innych otworów. Włazi na kolana, domaga się pieszczot wszystkich nowo poznanych ludzi wylizuje bez ostrzeżenia. Jak chce mu się fu podchodzi pod drzwi , drapie i piszczy. No Na tyle opisow i charekterystyki Pixela. Potrzebny dom dla niego bo bardzo się przywiązuje i później cierpi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wikuwiku']Dzieci lubi ale chce je zdominować nie gryzie skacze na nie i wykonuje ruchy faliczne, więc pewnie to mógłbyć powod wydania Pixela ( tzw. alergia) [/QUOTE]
Ale to też może być odreagowywanie pobudzenia. Jeśli ona jest ADHD, wrażliwy a dzieci się z nim bawiły szalenie, bez umiaru - to mu taki nawyk wszedł w krew.

Link to comment
Share on other sites

Kochani... Czy naprawdę nikt nie może w żaden sposób pomóc?
Ja wiem,że każdy ma swoje na głowie... Ale Pixel nadal potrzebuje pilnie pomocy... Tam gdzie jest może zostać do wieczora - dzisiaj... Gdzie mamy Go potem ucisnąć??
Potrzebny tymczas chociaż kilkudniowy...
I kasa kasa kasa... Każdy grosik się liczy... Mamy dług do spłacenia za Pixela...

Link to comment
Share on other sites

ja zaglądam, ale nie bardzo mam jak pomóc... :( Przypomnij się jutro rano. Postaram się znaleźć trochę czasu w pracy na rozreklamowanie tego wątku - tylko zaktualizuj najpierw pierwszą stronę, by nowym osobom, które tu ewentualnie zajrzą było łatwiej się połapać w sytuacji. Tylko tyle mogę zrobić :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...