Jump to content
Dogomania

Zielonka młoda suczka Bruna. Już w domu!!!!


Vasco

Recommended Posts

  • Replies 238
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dziewczyny, nie wiem, nie znam się. Niestety nie decyduję w sprawie Bruny... dziś opłaciłam hotelik do 17/01. Ta pani z allegro dzwoniła tylko do mnie, tak mi powiedziała.
Mała podobno bryka, siku zrobione.
Dla p. Joanny sterylka była priorytetem, szkoda, ze nie szukanie Brunie domu. mam nadzieję, że chociaż DT zaakceptuje, bo jak nie, to nie wiem, co zrobię.... Na Brunę się mam obrazić?

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny prosimy o głosy w ankiecie Krakvetu: do 17/01 głosujemy tu na dogo a później na stronie Krakvetu.
Proszę pamiętajcie że nie głosujecie na P.Joannę tylko na psiaki w potrzebie.

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/177321-SpeA-nij-obywatelski-obowiAE-zek-PomA-A-wyA-oniAE-kandydata-do-krakvetu-na-styczeA[/URL]

Link to comment
Share on other sites

czasem trzeba niestety odpuscic...wiem ze serce peka w takich momentach ale trzeba mierzyc sily na zamiary...sama mam na osiedlu niezla gromadke...ale niestety musialam nauczyc sie wybierac i pomagac temu ktory wiem ze moze nie dac rady i jest najslabszy...nie da rady pomoc wszystkim...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anouk92']Dziewczyny prosimy o głosy w ankiecie Krakvetu: do 17/01 głosujemy tu na dogo a później na stronie Krakvetu.
Proszę pamiętajcie że nie głosujecie na P.Joannę tylko na psiaki w potrzebie.

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/177321-SpeA-nij-obywatelski-obowiAE-zek-PomA-A-wyA-oniAE-kandydata-do-krakvetu-na-styczeA[/URL][/QUOTE]

to oczywiste że nie NA MAJĘ ale i tak ma tam większość głosów :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AGA35']to oczywiste że nie NA MAJĘ ale i tak ma tam większość głosów :angryy:[/QUOTE]

Ale mi właśnie chodziło o to żeby GŁOSOWAĆ na Maję, a na bok odłożyć zastrzeżenie co do P.Joanny.
Mam nadzieję że wszyscy mnie dobrze zrozumieli :(

Ja zawsze całym sercem będę za Mają. Wiem że P.Jonna ma trudny charakter i czasami jej decyzje są niezrozumiałe, ale on robi bardzo dużo dla psiaków. Jest cudowną osobą. Trzeba ją poznać osobiście i z czasem zrozumie się jej zachowanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anouk92']Ale mi właśnie chodziło o to żeby GŁOSOWAĆ na Maję, a na bok odłożyć zastrzeżenie co do P.Joanny.
Mam nadzieję że wszyscy mnie dobrze zrozumieli :(

Ja zawsze całym sercem będę za Mają. Wiem że P.Jonna ma trudny charakter i czasami jej decyzje są niezrozumiałe, ale on robi bardzo dużo dla psiaków. Jest cudowną osobą. Trzeba ją poznać osobiście i z czasem zrozumie się jej zachowanie.[/QUOTE]
potwierdzam...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...