Jump to content
Dogomania

Lapy i mroz=rany:(


Agnes

Recommended Posts

A ja dzisiaj zapakowałam towarzystwo do samochodu ,ominęliśmy łąkę ze śniegiem, pochodziliśmy po leśnych udeptanych ścieżkach i ...OK.
Żadnej krwi :)
No i taką mamy na razie metodę przetrwania.

Mój wilczarz to uwielbia śnieg i mrozy mu niestraszne.
Będziemy przy tych mrozach spacery dostosowywać do whipka.
Żeby nie przymarzł do podłoża. : )

Link to comment
Share on other sites

śnieg zamarznięty to koszmar :-? nie dość że Jojek ma od miesiąca rozwaloną poduszke to jeszcze ten ostry śnieg wcale nie pomaga mu zagoić :-? do tego sól...do soboty musze jakoś mu tą łape wmiare usprawnić (potrafi kuleć czasami :() a już nie mam pomysłów już jesteśmy na różnych maściach itp..

Link to comment
Share on other sites

wolfi u nas niestety spacery sa nierealne :( Krew wyzla + las to kiepskie polaczenie.
jo-jo rozumiem, ze zakladasz cos na lape na spacery? Na lape ochraniacz jakis, w domu bez - szybciej sie zagoi. I spacery tylko krotkie - ja tak robilam przy rozcietej lapie. Ok tygodnia i problem z glowy

Link to comment
Share on other sites

:shake: właśnie jest ten problem że nie da się mojemu psu nic na łape założyc żadnych ochraniaczy nic zdejmuje od razu nawet nie da sobie założyc :shake:

spacery to tyle co na siku i kupe i do domciu nawet biegać jak chce to bidulek nie może bo go wtedy od razu zgarniam do domciu :shake:

Link to comment
Share on other sites

to ciezka sprawa, bo sol bedzie podrazniac.
A troche brutalnie podejsc do sprawy? Zakladasz kaganiec, obroze i smycz i tuz przed wyjsciem cokolwieka na lape? Kaganiec, zeby nie sciagnal.
Bo bez sensu jesli leczysz po czym wychodzicie na spacer na sol najczesciej i znowu to samo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...