Jump to content
Dogomania

Regal pet foods


Monika S

Recommended Posts

ja także dołączam się do pytania czy ktoś już wypróbował i ma jakąś opinię ??
Ja dzisiaj otworzyłam opakowanie z łososiem , zobaczymy jak się to skończy .... generalnei skład i analiza wygląda pociągająco, zobaczymy jakie będą efekty.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

jesteśtmy po pirwszym małym opakowaniu, jak na moje psisko z chorą trzustką na razie zareagowała ładnie, kupki niezłe, karma dla sucz smaczna, tylko jeżeli chodzi o dużego psa to ma jeden minus- za małe chrupki - nie ma co gryźć

Link to comment
Share on other sites

Moje dwie suki teraz jedza wersje z lososiem, smakuje im (a oba sa niejadki okropne, naprawde malo karm im smakuje, jedza jak musza i tyle zeby nie pasc z glodu).
Sklad na opakowaniu ma chyba dobry - tak na moje oko.
Nie maja uczulenia, rozwolnienia.
Ogolnie jestesmy zadowolone :)
Jakby sie cos jednak mialo zmienic to napisze jeszcze.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Moje psy absolutnie odmówiły spożywania regela z jagnięciną,regal lamb bites,zapach może być,ale do jadzenia się nie nadaje.Na stałe są na acanie grasslands,a ona ma trochę bogatszy skład,może przez to.Same chrupki wyglądają całkiem sympatycznie i nie są suche,zapach też fajny.

Link to comment
Share on other sites

Ja ze swojej strony mogę Regala zdecydowanie polecić. Trafiłam na karmę zupełnie przypadkowo - szukałam tańszych karm na allegro i zobaczyłam Regal - cena była bardzo korzystna, a skład zdecydowanie zachęcający. Nie znalazłam nic(!) w internecie na jej temat(opinie), ale postanowiłam zaryzykować. To był worek Large breed adult. Efekt- piękna sierść, jedna dobra kupa dziennie, zjadane ze smakiem. Problem był z dostępnością - nie było jej nigdzie. Wysłałam dwa maile do dystrybutora - bez odpowiedzi. Już mi się worek kończył i z radością zauważyłam, że dystrybucja ruszyła - kupiłam w telekarmie w raz z gratisowym wiadrem na karmę(bardzo przydatne), jednak już standardową adult. Co dziwne porównywałam składy z Large breed - są identyczne, ale granulki mniejsze. Diuna je z apetytem i wszystko super, ale kup jakby więcej. Choć to może być zasługa, że i różnorodność jej posiłków się zwiększyła. Poczekam do końca drugiego worka i zobaczę. Jak na razie inplus. Jedyny minus - w tym tygodniu dostałam dwa suche maile od dystrybutora, że ich sklep internetowy już działa. Wypadało by choć z grzeczności podziękować za pochlebną opinię i przeprosić za odpowiedź po 2(!) miesiącach. Takie podejście uważam za haniebne. Jestem poszukująca i wciąż szukam dla Diuny czegoś naj, wkrótce będę chciała spróbować czegoś z wyższej półki cenowej - Orijen, Wolfsblut, ale obok Acany Regal z pewnością zostanie w moim notatniku jako pożądany zakup.

Link to comment
Share on other sites

Moja psica (cierpiąca na zewnątrzydzielniczą niewydolność trzustki) wcina wersję z łososiem i ziemniakami, póki co kończymy 14 kg worek i jestem zadowolona. Na tę chwilę będzie miesiąc jak wcina regala i nie widzę żadnych niepokojących zmian. Kiedy postanowiłam kupić tę karmę to nigdzie nie było o niej opinii, ale postanowiłam zaryzykować gdyż tak na prawdę opinie i tak nie powiedzą mi czy moje psisko będzie ją tolerowało czy nie ... jedyna rzecz którą się kieruję to skład.

Link to comment
Share on other sites

Tak, ja też zwykle składem się kieruję, ale zawsze wolę troche poczytać opini jak psy to jedzą, bo mój pies to niejadek totalny, a małych worków to mi się nie opłaca kupować, bo do 5 kilo to on ze smakiem zje a potem zaczyna wybrzydzanie. Wiec zwykle kupuję już odrazu 15 kg i dlatego tak się jeszcze zastanawiam.... Ale skład jest naprawdę super i cena genialna wprost! Ciekawe czy się taka utrzyma czy podrożeje za jakiś czas. Mam nadzieję że nie !
A ja właśnie tak mysle nad karmą z rybką najbardziej i ta wersja z łososiem jest kuszaca...
Może się właśnie na nia skuszę ;)

Link to comment
Share on other sites

Tak, ja porównanie mam w Acana Adult i Regal Adult - large breed. Efekt był identyczny, ale pragnę od razu ponownie zaznaczyć, że jestem na drugim worku Regala(adult) i kup jest więcej niż na pierwszym(była jedna dziennie, są dwie na pewno). Niech mnie ktoś poprawi, jeśli się mylę, ale porównywałam składy Regal Adult large breed i Regal adult i były według mnie identyczne, a jednak ten pierwszy jakby lepszy dla Diuny. Teraz sama już nie wiem, bo Diuna jest miesiąc po sterylizacji, może przez to metabolizm się jej zmienił? Jednak poprzednie zalety pozostały bez zmian - je ze smakiem, sierść błyszcząca, mnóstwo energii, kupki dobrej konsystencji, żadnych przykrych sensacji. Myślę, że zdecydowanie warto spróbować, szczególnie, że portfel nie zaboli tak mocno, jak przy niektórych karmach serwowanych jako megasuper. Na razie myślę - kupić trzeciego Regala czy przygłodzić się do końca miesiąca, ale porwać na Orijen, Wolfsblut czy coś w tym stylu, i nie wiem..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iss']po ponad miesiącu muszę powiedzieć, że jak na PPP z łososiem sierściucha była idealnie błyszcząca, tak na regalu ten blask znikł.[/QUOTE]

Moje boksery przez 2 miesiące były na regalu z kurczakiem dla dużych ras, granulki faktycznie małe, koopy ok, nie ma problemów z trawieniem, ogólna kondycja psów ok ale sierść nie jest najpiękniejsza. Teraz zamawiamy coś innego, jeszcze myślę co.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 3 weeks later...

Ze względu na Baaja wybrałam: REGAL PETFOOD ADULT LARGE BREED i niestety nasza przygoda z tą karmą skończy się na jednym worku. Nie było tragicznie, ale kupy zdecydowanie duże i luźniejsze. Oba psy jadły, ale bez fajerwerków, sierść po tej karmie nadawała się tylko do podreperowania preparatami. Ja nie polecam, bo cena może i atrakcyjna, ale na dłuższą metę karma moim psom nie służyła, chociaż nie było tragicznie, to do 'dobrze' sporo brakowało.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...