Jump to content
Dogomania

NUGAT - Seter z zasadami :)


Nugatowa

Recommended Posts

[quote name='Ploter']więcej więcej :) my też już po wakacjach i upominamy się o spacerek![/quote]
Aga widziałam foty, wakacje bajeczne :cool3:z checia wyierzemy sie na spacer, moze do lasu wolskiego ?
[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]jak się nie mylę, to wczoraj(sobota 9.08.08) siedziałem tuż obok Was, tzn Ciebie, Nugata, jakiegoś bigla:eviltong: no i wystawiałaś też jakiegoś gordona? prawda?:razz: nie byłem pewny, czy ty to ty więc nie podchodziłem :diabloti::eviltong:[/B][/COLOR][/quote]
Trzeba było podejść ja nie gryzę, ani nie pluje jadem :cool3:Tak własnie myślałam sobie o Tobie, w niedziele też byłam, to pewnie widziałeś mnie na finałach :lol: Tak a nawet 2 gordony ale to na ringu :evil_lol:Ja Cie niestety nie zauważyłam :-(
[quote name='anetta']Nugatowa, co to za jakieś braki zdjęciowe masz, he? :mad:[/quote]
No mam mam, bo wczoraj wrocilam z wojazy sopockich, tzn bylam u kolezanki :lol:

[quote name='Asiaczek']Ona się po prostu obija... albo gdzieś wyjechała i w pocie czoła robi dla nas fotki...
Zobaczymy...
Pzdr.[/quote]
Beda foty, napewno w tym tygodniu ;) W Sopoie dziewczyny robiły sporo fot


Nawiasem mowiac, wyjazd mi sie bardzoo udał :loveu:w Sopocie byłam 3 dni, potem w Wawie, a nastepnie mieszkałam w lesie heheheh z seterami czego chcieć wiecej :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Nugatowa']

Trzeba było podejść ja nie gryzę, ani nie pluje jadem :cool3:Tak własnie myślałam sobie o Tobie, w niedziele też byłam, to pewnie widziałeś mnie na finałach :lol: Tak a nawet 2 gordony ale to na ringu :evil_lol:Ja Cie niestety nie zauważyłam :-(

[/quote]
[COLOR=Navy][B]

bylem dosłownie jakieś 30 cm od Ciebie :eviltong: kilka razy nawet patrzyłaś się w moja stronę :eviltong: może za rok się uda :diabloti:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]

bylem dosłownie jakieś 30 cm od Ciebie :eviltong: kilka razy nawet patrzyłaś się w moja stronę :eviltong: może za rok się uda :diabloti:[/B][/COLOR][/quote]

Oj za rok to raczej niemożliwe, ale nigdy nie mów nigdy :cool3:
Zabij mnie ale nie pamiętam :oops:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Dawno nas tu nie było, teraz mam mało czasu, masa zajęć, psie spacery i od czasu do czasu zerkne co świszczy w seterkowym w świecie, więc postanowiłam, że odświeżę troszeczkę galerie Nuxika.Ostatnio zmieniliśmy karmę, efekty są bardzo dobre, szatę ma wręcz zimową tzn fakture :loveu:
Generalnie u nas wszystko dobrze, dręczyło mnie tylko uczulenie na nugacich stópkach, ale jak narazie wszystko się zagoiło do wesela ;)A co do szaty jeszcze to teraz to trochę się odpuściłam przyciełam go na jesień, by się nie obsikiwal :angryy:i nie wpakowuje go w olej co 3 dni, teraz jest panem lasu i przynosi wszystkie jesienne zbiory do domu :diabloti:
Na dobranoc
Jesienna melancholia :evil_lol:
[IMG]http://i35.tinypic.com/ndwtpt.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Asiaczek']A dlaczego nie masz czasu? Bo... jesteś źle zorganizowana! Ot, co!!!;)
Witaj po dłuuugiej przerwie.:multi:

Pzdr.[/quote]
Oj Aśku to nie brak zorganizowania a nawał zajęć, dodatkowo jeszcze chodze na fitness co 2 dzień plus masa nauki :roll:No i Nugacie spacery oj wymieniać i wymieniać teraz sie sezon wystawowy skończył to przynajmniej w weekendy jestem po części w domu :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

[quote name='malawaszka']i jaki Nugatek maleńki :lol::loveu:[/quote]

No tyciuteńki :lol:

[quote name='Matusz']miło widzieć Nugata:loveu: i jaki fajny kolega/koleżanka :lol:

pozdr.[/quote]
Kolega Kolega :cool3::cool3::cool3: a raczej ekhm zdobywca nugaciego serca

[IMG]http://i41.tinypic.com/qx0uv4.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...