Jump to content
Dogomania

Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)


divia_gg

Recommended Posts

  • Replies 477
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Zapraszam na bazarki na kieleckie psotworki.[/B]

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/179200-Psowe-rzeczy-na-kieleckie-psiaki-Do-22-02-2010-Zapraszam-OTWARTE[/URL]

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/179198-PiAE-kne-RA-A-NOA-CI-na-kielecki*****-Do-22-02-2010-ZAPRASZAM-OTWARTE[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Powiem dzis krotko i zwiezle - Luska zostala Krakuska, a niebawem z panstwem przenosic sie bedzie pod Krakow. Ogolnie wydaje sie zbyt idealnie, az boje sie obudzic. Jest jedynym zwierzakiem, nastepczynia po kilkunastoletniej pudelce. Lusia od razu zostala zaproszona do domu, gzie w wchodzila z pewna obawa, ale jak weszla to od razu strzelila drzemke na dywanie. Dziwne bo panstwo od razu jej do gustu przypadli i jadla im z reki i dawala ze soba zrobic wszystko. Nawet mi bylo przykro, bo jak odjezdzalismy to chwile na nas teknie popatrzyla, po czym smailo ruszyla za swoimi nowymi wlascicielami. To narazie tak pokrotce - jutro wstawie fotke z nowego domu.
Ale powiem tylko narazie tyle, ze zapytam jeszcze panstwa czy nie chca Czarnego, bo to co dzis wyczynial jak przyjechalismy to przeszlo moje najsmielsze oczekiwania. Nie moglam sie powstrzymac od placzu. ALe szczegoly opisze jutro...

Link to comment
Share on other sites

Narazie sa w Krakowie, bo koncza dom. A dom w okolicach Brzeska nowego czy jakos tak. Ogolnie w kierunku Tarnowa chyba.
Co do czarbego to zmienie tytul, bo to co on wyczynia to szok.....
Wczoraj jak wrocilismy wital sie ze mna tak jak nigdy popiskujac i merdajac ogonem!!!! jak jeszcze nigdy....Wskakiwal do samochodu nie nie chcial wyjsc - i to nie ten co byla Luska wieziona. Weszlam na chwile do sutereny i stamtad tez nie chcial wyjsc....Weszlam do domu to drapal i piszczal. A nie moge go nauczyc wchodzic bo nie moze u mnie zostac...Wczoraj moj Akaj juz zaczynal mu pokazywac kto tu rzadzi. Czarnu nie jest w ogole agresywny jedynie delikatnie powarkiwal ze starchu...DZis tez lata biedny i szuka....Jak mnie zobaczyl to znow helikopter ogonowy i piszczenie...
Zapytam tych panstwa, a jak nie to trzeba bedzie sie sprezyc i szukac DS...Dlatego zmienie tytul na prosbe o wsparcie na kastracje go, bo bez tego nie ma o czym gadac....
A znacie moze jakies fundacje czy osoby ktore zajmuja sie takimi starszymi psiakami? On ma ok 9 lat....

Link to comment
Share on other sites

Zaktualizowalam temat poswiecajac go prawie tylko Czranemu. Bede tu informowac o Lusce i Rubi, natomiast chcialabym glownie teraz skupic sie na Czarnym...


Co do Luski to zapomnialam napisac, ze wczoraj nowy pan dzwonil podekscytowany bo Luska sama weszla do domu. I ze wyplula kawalek poledwicy wolowej!!ale chyba ze stresu, bo zaraz potem wciagnela.
Dzis ja z kolei dzwonilam z prosba o rozwazenie adopcji rowniez CZarnego. Panstwo maja sie zastanowic, natomiast je nie bede ich namawiac, bo to musi byc ich decyzja. Natomiast Luska spedzila noc w domu, ale w ciagu dnia woli byc na zawnatrz. Narazie jest nieufna i boi sie dzwiekow, np przeszkadzaj jej telewizor. Do domu mimo mozliwosci narazie sie ie garnie. Natomiast pani stwierdzila, ze jak na noc nie bedzie chciala wejsci to chyba bedzie ja musiala wciagnac na sile;) bo przeciez jej bedzie zimno.
Wydaje sie byc wiec wszystkow porzadku...I oby tak zostalo;) Wklejam 3 zdjecia z wczorajszego przekazania psa;) Tylko 3 i to bez rewelacji, ale juz nam sie spieszylo, bo mielismy okreslony czas. A do tego zlapalismy gume, wiec musielismy szukac wulkanizacji i ponad 1,5 h wyjezdzalismy z Krakowa..Wiec wczoraj z Krakowa wracalismy ok 4 h i to nie do samych Kielc, bo bylismy na urodzinach tak mniej wiecej 2/3 drogi do Kielc!!!Wiec wczoraj bylo wesolo...

[CENTER][IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S26xmdIVp9I/AAAAAAAACBw/xRXVVHxrtgs/P1080464.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S26xnUpgtDI/AAAAAAAACB4/y_f5kMz_PV8/P1080467.JPG[/IMG]
[/CENTER]

Czy te oczy moga klamac:)
[CENTER][IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S26xm5yQL-I/AAAAAAAACB0/9zqMavOSuAQ/P1080465.JPG[/IMG]
[/CENTER]


A teraz mniej przyjemna rzecz...

[CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=5][COLOR=DarkRed][B]Zwracam sie z prosba o wsparcie finansowe na kastracje Czarnego, bo bez tego nie ma naet co marzyc o DS... :roll:

[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][LEFT][FONT=Times New Roman][SIZE=5][COLOR=Black][B][SIZE=3]Jesli macie jakies pomysly to prosze o propozycje, bo to moj pierwszy apel o wsparcie...I prosze w miare mozliwosci o reklame watku....[/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT];)
[/LEFT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Ogromnie się cieszę:multi::multi:. Miałam okazję poznać Luśke osobiście, to wspaniała sunia, dlatego nie mogłam sie nadziwić, że tak długo czekała na dom.
Ale widocznie czekała na domek najlepszy dla niej:lol:.

Szkoda tylko Czarnego. I rzeczywiści z nim będzie problem.
Tak, jak z Wafelkiem, który po długim czasie wyczekiwania trafił do domu, niestety tylko na jeden dzien, bo jednak okazał sie za stary.:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Prosze o pomoc w uzbieraniu pieniazkow na kastracje Czarnego. Bo chyba narazie zostaje u nas na DT - sam zdecydowal, a ze nie ma dla niego plotow to sam se tez wchodzi, ale dzis nosa nie wysciubil poza nasza dzialke...Wiec narazie jest u mnie na DT. Aby stan rzeczy utrzymac i miec jakiekolwiek szanse na dom, prosze o wsparcie...

Link to comment
Share on other sites

Basiu nie wiem dokladnie. Co prawda teraz zadzwonilam do Czterech Lap coby sie zorientowac, ale powiedzieli mi 200-220 zł a to chyba duzo. Erka moze wie lepiej, albo ewab bo one dzialaja w tej materii...Bede je nekac, moze napisza.
Mam nadzieje ze w 200 ze wszytkim sie zmieszcze, a nawet licze, ze mniej. Umawialbym go na srode, bo tak mi czasowo by pasowalo...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...