Jump to content
Dogomania

Mała suczka Gabi w typie terierka ma domek:):):)


Kinia1984

Recommended Posts

  • Replies 371
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rozmawialam z behawiorystka.. Sugeruje że ogromny stres zwiazany ze sterylizacja spowodowal cofniecie psa. Gabi stwierdzila po prostu ze nie ci ludzie jednak sa zli i chca dla niej zle...Przede wszystkim nic na sile, jak siedzi pod lawa to niech siedzi, jak wyjdzie to nie wolac jej i dawac jej robic co chce... Powiedziala ze najlepiej byloby zastosowac srodki farmakologiczne...ale nie moze powiedziec jakie bo to decyduje lekarz(psycholog) psi...No i przede wszystkim czas...duzo czasu... z adopcja tez kazala jeszcze chwile poczekac... ze wzgledu tez na to ze moze rozczarowac wlascicieli tak bierny i wycofany pies...eh...

Link to comment
Share on other sites

No tak....
Ona jeszcze nie nabrała w pełni zaufania do Was, bo przecież jest z Wami króciutko
Ze sterylką jednak nie można było czekać,aż troszkę dłużej z Wami pomieszka bo ryzykowałybyśmy posiadaniem Gabinej rodzinki ;-)

Kiniu - wszystko będzie dobrze. Gabi była już na dobrej drodze i na pewno za kilka dni na nią powróci :-) :-)

Gabi to wrażliwa, delikatna psinka i cuuuuudna. Jak przyjdzie na nią czas - migiem znajdzie dom.

Link to comment
Share on other sites

Drewniany Tz, mówisz... Czy on to czyta?
Ucałuj Gabi w pysiaczka i mów jej, że pomożesz jej przetrwać ten trudny okres, że ją kochasz, że za jakiś czas będzie znowu umiała być z Wami, powiedz jej niech się nie denerwuje i że cierpliwie poczekacie jak się lepiej poczuje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinia1984']wedlug ulotki 1 tabletka na 10 kg , czyli Gabi majac ok 5 kg , pol tabletki przez 3 dni...[/QUOTE]

Kinia tylko później po 10 dniach trzeba powtórzyć. Larwy mają taki cykl wykluwania, więc jeśli są, to po pierwszym razie dalej będą, dopiero drugi raz je dobije - takie z nich paskudztwa :)

Link to comment
Share on other sites

wiem aniu...wetka mnie poinformowala:)
dzis Gabi jedzie na Mazury:)
wczoraj TZ wchodzi do domu a gabi jak nie ona tanczy, skacze do niego:) okazalo sie ze zrobila kupe i rozsmarowala wszystko po dywanie:evil_lol: cwaniara podlizywala sie bo wiedziala ze cos zlego zrobila:)

[COLOR=Red]Życzę lepszego 2010 roku i super zabawy Sylwestrowej[/COLOR]:loveu:

Link to comment
Share on other sites

wrocilismy:) Gabi grzecznie zniosla podroz nie wymiotowala:) jak zajechalismy to oczywiscie pierwsze godziny w kartoniku...pilnie obserwowala mojego Benka jak sie bawi, je i zmiana o 180 stopni:) nagle Gabi wyszla, zaczela obwachiwac nowe miejsce no i najwazniejsze zjadla miche , cala miche , posmakowala jej karma animondy z reniferem(świątecznie;)). Fajerwerki wystraszyly ja i siedziala troche pod stolem:) Na spacerach tarzala sie w sniegu i wywracala Benka:) No i najwazniejsze dzis w nocy kolo 4 slysze jakies chodzenie wokol lozka, Gabi probowala wskoczyc do nas, w koncu ja wciagnelam na wyrko i usnela. Rano czuje jakis jezor na twarzy bylam pewna ze to Benus, ale okazalo sie ze to Gabunia i Benus:) Podsumowujac Gabi jakies postepy zrobila:) pewnie przytyla:) nadal jednak sama z domu nie wyjdzie ani nie wejdzie tyrzeba ja wnosic lub wynosic, boi sie gwaltownych ruchow, trzeba wszystko bardzo powoli robic przy niej...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...