Jump to content
Dogomania

Mała suczka Gabi w typie terierka ma domek:):):)


Kinia1984

Recommended Posts

  • Replies 371
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tz mi na gg napisal:
[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]na początku podchodziłem do niej z dystansem i to wszystko robiłem przy niej i dla niej uwazając ze trzeba że tak należy, bez zbytniego uczucia, teraz opiekuje się dlatego bo chcę! a nie ze musze.[/FONT][/COLOR]





[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]cieszy mnie to ze merda ogonem ze myje sobie łapy, ze wariuje na sniegu...ze w nocy sni że "mruczy" ja lezy na łóżku..[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]mam nadzieje ze sprawi komus duzo radosci i da szczęscie[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]tak jak mi...[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinia1984']tz mi na gg napisal:
[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]na początku podchodziłem do niej z dystansem i to wszystko robiłem przy niej i dla niej uwazając ze trzeba że tak należy, bez zbytniego uczucia, teraz opiekuje się dlatego bo chcę! a nie ze musze.[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]cieszy mnie to ze merda ogonem ze myje sobie łapy, ze wariuje na sniegu...ze w nocy sni że "mruczy" ja lezy na łóżku..[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]mam nadzieje ze sprawi komus duzo radosci i da szczęscie[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]tak jak mi...[/FONT][/COLOR][/QUOTE] :crazyeye:

Wujkowie, bierzcie przykład !!!:loveu:

Dobrej nocki Gabi ...

Link to comment
Share on other sites

bylo pare telefonow w sprawie Gabi...Niestety wszedzie Gabi bylaby okolo 10-12 h sama a na poczatek to nie jest dobry pomysl bo ona potrzebuje poznac czlowieka, a jak bedzie z czlowiekiem tylko w nocy to bez sensu bedzie cala adopcja...Wiem wiem...czepiam sie, ale Tz tez ma takie zdanie:)
Jeden kontakt wykorzystalam i wstawilam na przygarne psa:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...