Jump to content
Dogomania

Mała suczka Gabi w typie terierka ma domek:):):)


Kinia1984

Recommended Posts

  • Replies 371
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tz Kini sypia z Gabi, chodzi z nią na spacerki, teraz będzie towarzyszył Gabi w przygotowaniach do zabiegu, potem będzie ją pielęgnował po zabiegu...Jak Gabi znajdzie domek, to będzie mu się z nią trudno rozstać, będą łzy jak groch:-(

Link to comment
Share on other sites

Sluchajcie Gabi biega przez sen i powoduje zatrzymania akcji serca u mojego Tz. Dzis kolo 3 w nocy obudzil go pisk i łomot. A to malutka wybiegla przez sen z kartoniku, wywalila miske z woda i przewrocila wieszak z ubraniami:D Tz na rowne nogi sie zerwal, a Gabi tylko przypalila glupa i patrzyla w sufit:D

Link to comment
Share on other sites

Moja Majka też biega przez sen. Czasami ma koszmary - piszczy i ciężko oddycha. Chyba w tym śnie goni ją stado koni:) Czasami jak bardzo to przeżywa to ją delikatnie budzę i głaszczę żeby się uspokoiła. Ona na mnie patrzy z pytaniem "o co chodzi?" i idzie spać dalej.

Link to comment
Share on other sites

napisze to samo co na watku u pchelki i felka:
wlasnie wracam z mojej lecznicy lecznicy. Pytalam o sterylke naszej Gabi koszt 220 zł +30 zł ubranko+ antybiotyk za nastepne dni 30 zł, zdjecie szwow gratis, przy okazji zapytalam o Felka, sytuacja wyglada tak: koszt zabiegu 150 zł+ leki wyjdzie okolo 200 zł+szwy gratis. Katracje sa zaczynane od ok. 15:30 i wieczorem wetka dzwoni o odbior psiaka. Jesli ktos przywiozlby Felka do wolomina na kastracje ja moge go odwiezc wieczorem do gryzeldy.

Link to comment
Share on other sites

wczoraj w trosce o to zeby Gabi nie dostala odlezyn od tej swojej kryjowki w kartoniku, zabralismy jej lozeczko na godzine zeby dziewczyna troche pochodzila i zaczela zwiedzac pokoj i bawic sie z moim Benkiem:)
[IMG]http://images50.fotosik.pl/238/049eff7cf3890324med.jpg[/IMG]
[IMG]http://images42.fotosik.pl/150/15dbb0adfd6ccbddmed.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...