Jump to content
Dogomania

ANTEK - staruszek w hotelu - szukamy stałego domku!!!


Figafiga

Recommended Posts

Dziś jakby nieco lepiej. Wyszedł z budy, zjadł, pomerdał ogonem, poszczekał, przeszedł się kawałem mniej chwiejnie. Może leki pomogą.

Dzięki za dobre wiadomości.

 

A może jak tak szalał to uderzył się w główkę? Kot mojej sąsiadki miał podobne objawy po stuknięciu przez samochód. Teraz wyszedł  z tego i jest prawie " jak nowy" ale chyba miesiąc trwało leczenie...

 

UMilki - jednak, z tego co piszesz,  nie jestem na bieżąco z wpłatami :( . Zaraz puszczę zaległy przelew. Antosiowi kasa teraz potrzebna.

Link to comment
Share on other sites

Jesteśmy po kolejnej wizycie (tak była umówiona z wetem). Dostał kolejne zastrzyki. Jeśli nie będzie poprawy (a na moje oko jest) to widzimy się w poniedziałek. Jeśli wszystko będzie ok to w czwartek.

Poszedł na spacer - spokojnie, ale z merdaniem ogona. Zjadł, napił się. Chłopak jest bardzo dzielny. Jako pacjent -  psi ideał.

 

Koszt wizyty - 40 zł.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Na obecnej dogomani ukazują sie wątki na których było się kilka lat temu. W ten sposób ukazał mi sie wątek Antosia. To niesamowite, że ten piesek prze tyle lat nie znalazł swojego domu. Tak mało osób do niego zagląda. Będę zaglądać.Dajcie numer konta to prześlę parę groszaków. Żal mi biedaka.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Tylko że na wątku trudno się zorientować ile Antoś ma deklaracji, kto  płaci a kto nie. Sama jestem jego deklarowiczką i się w tym gubię. Kikou to może nie, bo on chyba za bardzo ruchliwy do tych staruszków ale może jakiś inny domowy hotelik? Wątek jest od 2009r. - to 7 lat. Antek się na pewno postarzał i buda to nie najlepsze miejsce dla takiego niedużego seniora jako on...

Siedzi mi on w głowie, oj siedzi... 

Link to comment
Share on other sites

U kikou to są bardzo stare staruszki. Hoteliki są drogie a Antoś chyba nie ma za dużo deklaracji. Nie dziwię Ci się, że sprawa zamieszkiwania u budzie siedzi w głowie. Najgorsza jest zima. Takiemu starszemu pieskowi przydałoby się ciepełko.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kurcze, dobrze byłoby znaleźć dla niego jakiś domowy tymczas... Najlepiej by było, żeby miał swojego człowieka, aż trudno uwierzyć, żeby przez tyle lat nikt się nie znalazł :(

Już w zeszłym roku sobie uświadomiłam, że wpłacam na Antosia już 5 lat, teraz w czerwcu albo w lipcu minie 6.

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, Finlora napisał:

Kurcze, dobrze byłoby znaleźć dla niego jakiś domowy tymczas... Najlepiej by było, żeby miał swojego człowieka, aż trudno uwierzyć, żeby przez tyle lat nikt się nie znalazł :(

Już w zeszłym roku sobie uświadomiłam, że wpłacam na Antosia już 5 lat, teraz w czerwcu albo w lipcu minie 6.

To tak jak ja. Od początku...

Trzeba mu coś znaleźć bo on w końcu też zasługuje na chwilę szczęścia...

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, czy nie ma kogoś kto ma domek z ogródkiem i móglby wziąć Antka do siebie. 

Był kiedyś taki wątek  o dwóch pieskach Rysiu i Romusiu. Rysio znalazł dom a Romuś kwitł w hoteliku pod Krakowem. Sama ogłaszałam go bardzo intensywnie. Romuś miał siwą mordkę i  nie było żadnych telefonów pomimo ogromnej oglądalności.

W końcu pewna dogomaniaczka ulitowała się i go adoptowała.

Link to comment
Share on other sites

Dlaczego nikt z Was nie pomyślał o tym jesienią? Teraz jak się ciepło zrobiło to psa, który jest w doskonałej formie chcecie po 6 latach przenosić do innego hotelu.I tu wcale nie chodzi o aspekt finansowy. Rozliczenia były robione i widać jakie są wpływy. Dziś lub jutro uzupełnię wykaz, aby nie było wątpliwości. Myślę o Antku, którego kocham i który kocha mnie i już przyzwyczajony jest do miejsca. Nie miałabym nic przeciwko gdyby to miał być dom. Jego dom, a nie hotelik dla staruszków. To jak oddanie go do domu spokojnej starości.  Zostawiam do przemyślenia. W końcu jestem tylko opiekunem tymczasowym...

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze raz wpłaty w grudniu zaksięgowane na koncie:

02.12 Ranias 10 zł

06.12 Tomka 50 zł

14.12 Alfals 30 zł

RAZEM: 90 zł

Na koncie Antka na koniec listopada było 104.89 zł - 50 zł za leczenie. Daje 54.89

54.89 + 90 = 140.89 zł

STYCZEŃ:

08.01 Finlora 30 zł

08.01 Ranias 10 zł

09.01 Romka 50 zł

28.01 Finlora 30 zł

RAZEM: 120 zł

140.89 + 120= 260.89 zł

260.89 -200 opłata za hotelik 200 zł

Zostaje 60.89

 

LUTY:

01.02 Alfals 30 zl

02.02 Ranias 10 zł

08.02 Romka 50 zł

Razem: 90 zł

90 +60.89=150.89

Zostaje 150.89 zł

MARZEC

01.03 Romka 50 zł

02.03 Ranias 10 zł

04.03 Finlora 30 zł

25.03 Romka 50 zł na kwiecień

Razem: 140 zł

140+150.89 zł=290.89

290.89-200 zł opłata za hotelik =90.89

 

To są Wasze wpłaty.opłatę za hotel biorę co drugi miesiąc. 

 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, UMilki napisał:

Dlaczego nikt z Was nie pomyślał o tym jesienią? Teraz jak się ciepło zrobiło to psa, który jest w doskonałej formie chcecie po 6 latach przenosić do innego hotelu.I tu wcale nie chodzi o aspekt finansowy. Rozliczenia były robione i widać jakie są wpływy. Dziś lub jutro uzupełnię wykaz, aby nie było wątpliwości. Myślę o Antku, którego kocham i który kocha mnie i już przyzwyczajony jest do miejsca. Nie miałabym nic przeciwko gdyby to miał być dom. Jego dom, a nie hotelik dla staruszków. To jak oddanie go do domu spokojnej starości.  Zostawiam do przemyślenia. W końcu jestem tylko opiekunem tymczasowym...

Zgadzam się,  myślę,że jeżeli przenosić Antosia to tylko do domu stałego. Dla niego hotelik z pewnością jest już domem, 6 lat to przecież kawał czasu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...