Jump to content
Dogomania

TYSKIE MRUCZKI - Potrzebne wsparcie finansowe


Caragh

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Emi coraz gorzej :-(, nie je i nie pije sama , dałam jej conwa przez zakraplacz , boje sie ze ją tracimy :-( Najgorsze jest to że jest taka młoda i nie można niektórych leków ej podać :shake:

Mati jak juz wiecie ma raka :-( od dziś co tydzień dostaje antybiotyk do końca swych dni .... Zjadła 1/2 puszeczki musu z gourmeta .

Ozzi też dziś dostał kolejny co tygodniowy antybiotyk .

Eustachy tez dostał dziś antybiotyk , juz czuje sie lepiej nie kaszle ,choć z opróżnieniem pęcherza jeszcze nie jest całkiem dobrze :shake:

Błagam o pomoc finansową na ich leczenie , utrzymanie ...

A dziś przyszedł mi rachunek ogromny za prąd :-(

Link to comment
Share on other sites

Już jesteśmy po wizycie u weta :

Emi nadal jest w poważnym stanie :-( , dostała kolejne zastrzyki , i jak do poniedziałku nie będzie lepiej to będzie miała pobrana krew do badań i na testy bo Emi jest za mała jak na swój wiek , już ma wymienione wszystkie zęby a wygląda na kociaka 3 - 4 miesięcznego a ma na pewno ponad 6 miesięcy ....

Eustachy znacznie lepiej :lol::lol: , pęcherz mały , nie udało mi się zebrać moczu do badań a u weta też to było nie możliwe bo się wyrywał , do niedzieli jest jeszcze na antybiotyku .

A Ozzi ma uszkodzenie oka :-( , Dostał antybiotyk i steryd i w niedziele też ma dostać antybiotyk .było badanie barwnikiem i jest to spore uszkodzenie , mam recepty do wykupienia kropli i maści . Podejrzewam ze sprawcą może być Maniek , on mi tłucze koty a nie mam nawet za co wykupić mu ogłoszeń Dobrze ze choć ma allegro dzięki Itaka , ale to chyba za mało :shake:

Dług u weta wynosi około 1100 zł , błagam o pomoc w jego spłacie ...

Antybiotyk cotygodniowo dla Ozziego wynosi 17 zł
Antybiotyk cotygodniowo dla Matyldzi wynosi 17 zł i
nie dawno Mati miała podawany jad tarantuli 3 x 25 zł i była tez cytologia 50 zł

Link to comment
Share on other sites

Mam totalnego doła i jestem wkurzona :angryy: Kojarzycie pewnie kotkę Plamkę którą dokarmiam i co chwile rodzi maluchy , niestety tym razem tez urodziła i je wyprowadziła . Planowana łapanka miała być jutro maluchów i Plamki która jest bardzo ciężko złapać ( od 3 lat ja próbuje złapać ) :roll:
No i nawet udało mi sie ustalić w czyjej jest piwnicy i sie ucieszyłam że nie będziemy na dworze jej łapać :)
No ale czar prysł jak weszłyśmy dziś do piwnicy a na korytarzu leżał juz martwy kociak [*] :-( a niedaleko niego dziwna wędlina , podejrzewam że była w niej trucizna a ten drugi ma bardzo chore oczko ...
Teraz jest tam zainstalowana klatka - łapka i może sie tym razem sie złapią :roll:

A druga sprawa to kolejny porzucony domowy około 4 miesięczny kociak :shake: , bardzo podobny do Urwiska , na szczęście wzięła go ode mnie koleżanka na DT , no ale ja jej obiecałam że znajdę dla niego dom , ale nie mam za co wykupić mu ogłoszeń , napisze do Itaki i może zrobi mu allegro Filipek chodzi do kuwety i jest bardzo pro ludzki :)

Link to comment
Share on other sites

dzis Emi miała pobrana krew do badań , morfologie nie najgorzej , miała tez testy na FIV i FELV i na szczęście sa ujemne

Od dziś codziennie będzie dostawać Tolfine , Calo Pet , immunactiv , kroplówki 2 razy dziennie i conwa przez zakraplacz , boje se o nią

Boje sie jaki będzie rachunek , błagam o pomoc ... bo juz teraz jest ogromny

Przed chwilka ja wycisnęłam , teraz sobie spi ale jeszcze czeka nas kkroplówka i podanie conwa przez zakraplacz i podanie immunactiv i pasty Calo Pet a juz padam na twarz ze zmęczenia ...

Link to comment
Share on other sites

Kochani bardzo , bardzo Wam dziękuje za wszystko , za pamięć o Emi , za ciepłe słowa , za pomoc ....
Dom bez Emi jest taki pusty :-(:-(:-( mimo iż jest w nim wiele zwierząt , Urwisek cały czas ją woła , szuka , nie chce za bardo jeść , staram się z go zająć zabawa , dałam mu tunel do zabawy ...

Szczególne podziękowania dla moich wetów , dr Karolinie Włodarczyk , dr Juli i Michałowi Mazur za walkę o życie Emi , robili wszystko co było możliwe ...

oraz

chce bardzo podziękować Przystani Ocalenie za pomoc w kwocie 300 zł na rzecz długu u weta ( dług nadal jest spory i proszę o pomoc w jego spłacie , dziś kolejna wizyta tym razem z Ozzim )
Za 3 tyg zaczyna sie nowy rok rozliczeniowy z 1% podatku , bardzo Was proszę jeśli jeszcze nie wybraliście swej organizacji o wpłatę na Przystań Ocalenie, oni mimo iż maja wiele chorych i wiekowych zwierząt pomagają jeszcze innym , pamiętajmy o Przystani ...

Dziś znów byłam z Ozzim u weta , oczko lepiej , ale źle z buzinka , krwawi i ropieje :-(. mam dla niego kolejny antybiotyk i w środę będzie miał pobrana krew i musi mieć usuwane zęby te co jeszcze zostały .

Mati odpukać jak na dzień dzisiejszy OK , je i nie krwawi z buzinki Jedynie troszkę rzęzi , ale ona już tak ma .

Eustaszek , Maniek , Szłapek S.U.K.owcy tez OK

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iljova']Ja nie inaczej, już na stałe będę przekazywać ten 1% Przystani Ocalenie :-)[/QUOTE]

Bardzo dziekuje :):):)

Za chwile ide karmić bezdomniaczki ....
Plamka jutro będzie wypuszczana z klatki , oj dzika dzicz z niej a jej partner nie do złapania agent jeden , teraz będzie karmiony w klace łapce bez zapadni , może jak nabierze zaufania do niej to da sie złapać :roll:

Jedna z koteczek z ul Efów 22 mocno kuleje :cry: a nie jestem w stanie jej pomóc :cry:

Ozzi jutro jedzie na badanie krwi , nadal jest na antybiotyku .

Pochowałam głęboko do szafki ulubione kocyki Emi , nie moge na nie nawet patrzeć , tak bardzo mi jjej brakuje :cry: :cry: :cry: zostały jeszcze pampersy , może ktoś potrzebuje ( mały rozmiar na kocie około 6 - 8 miesięczne .
Teraz Eustaszek sobie siedzi w jej klatce , często do klatki tez wchodzi Karolek ....

Link to comment
Share on other sites

Byliśmy dziś u weta :
Ozzi miał pobrana krew aby stwierdzić czy można go znieczulic do zabiegu usunięcia reszty zębów , ( są w bardzo złym stanie :( )
Ozzi dostał tez steryd z powodu chorego oczka , no i nadal jest na antybiotyku .

Mati dostała cotygodniowa dawkę antybiotyku .

Eustachy tez dziś dostał co tygodniowa dawkę Cartrophen .

Link to comment
Share on other sites

Mam propozycję w takim razie - na dogo wystawiłam bazarek z przepisami kulinarnymi, taki sam mozna zrobić na miau. Mam od dawna tam konto, ale nie wystawiłam bazarku nigdy i potrzeby jest ktoś, kto to za mnie zrobi :) chętnego proszę o pw.
tak to wyglada

[url]http://www.dogomania.pl/threads/219356-Moje-przepisy-kulinarne-na-Boze-Narodzenie-i-nie-tylko-do-20.12.11-na-Tik%C4%99[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...