Jump to content
Dogomania

No to się pochwale


swegnerowski

Recommended Posts

Witam

Po bardzo przykrych przeżyciach z moją poprzednią suczką Cobą, którą musiałem uśpić ze względu na zaawansowaną mocznicę (pisałem o tym) oraz Waszych radach, że tylko nowy szczeniak może poprawić nam humor muszę się pochwalić, że od soboty w naszym domu jest nowy lokator - śliczna biała suczka z czarnym binoklem.

Mam teraz psa z jednej z polecanych przez Was hodowli uważanej za jedną z najlepszych i mam nadzieję (ba prawie pewność) że taka tragedia się nie powtórzy.

Dla mnie Kropka ma być psem przede wszystkim zdrowym, a że jest przy okazji świetnie zbudowana ... Może coś z tego będzie :) zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

Co tu więcej można napisać. Jest śliczną białą bullterrierką ze smoliście czarnym noskiem i binoklem na lewym oku. W wieku 9 tygodni waży aż 7 kg i się świetnie zapowiada.

Nie chcę robić krypto reklamy więc o hodowli nie będę pisał. Powiem tylko tyle, że miałem przykład jak można robić dobrze, to co gdzie indziej robi się niestety źle.

Link to comment
Share on other sites

Pewnie ma na myśli rozmnażanie psów przekazujących chorobę nerek.

Witam

To przede wszystkim, ale nie tylko. Z poprzednim psem wyszedłem od hodowcy w ciągu 30 minut i to tylko dlatego, że chciałem się dowiedzieć o jak najwięcej rzeczy. Teraz zobaczyłem szczeniaka po 1,5 h a wyszedłem po 3,5 h tylko dlatego, że miałem jeszcze kawał drogi do domu i nalegałem na wyjście. Dostałem wyprawkę, podpisałem (żona podpisała :) ) umowę, zdobyłem ogromną ilość wiedzy, która pokazała ile błędów robiłem poprzednio.

Link to comment
Share on other sites

Ale taki bulek na kolanach co za widok. Mój pierwszy bulek kochał siedzieć mi na kolanach tj. łapy wisiały z przodu, a z drugiej strony zadek. Najlepiej w parku na ławce. Pieknie to wyglądało. Biała świnia na kolanach z rozanieloną mordą.

Życzę żeby młoda bulinka sie dobrze chowała. Pokaż jakieś fotki.

Link to comment
Share on other sites

Gosiu bez zmartwień waga to rzecz subiektywna :) moja suczka ast tez warzyła o 1,5 kg mniej od braci, a 1kg od sioastry grubaski. ale nadrobiła szybciutko.

ja tez proszę o zdjęcia bulinki, one są moim zdaniem wyjątkowo urocze szczególnie w wieku szczenięcym!

oby się dobrze rozwijała.

pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...