Jump to content
Dogomania

Przekochany Weron z nowotworem, prosi o wsparcie finansowe - MA DOM!!


tsu

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uwaga, KONKURS!

Jakiś pies nasikał mi na łóżko. Uwielbiam mieć nalane na łóżko.
Szczególnie o tej porze.

1. to nie był Weron
2. Tanga się wstydzi
3. Łapa wygląda jak zwykle bezmyślnie

Osoba, która zgadnie, który pies nasikał na łóżko, wygrywa możliwość przelania na fundację Pro Equo 30 zł.
Każdy, kto chce wziąć udział w konkursie, wpłaca wpisowe 10 zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Greven']...one marzną już w okolicach zera, łyse brzuszki.[/QUOTE]
Efekt uboczny całowania.
Przybyłem, zobaczyłem ... warto było - śliczne zdjęcia. Te potworki w ruchu nabierają uroku.
W ogóle to śliczny taki świat - Z perspektywy Miękiego fotela, w Ciepłym domku. Za oknem też mam tak "ślicznie" - byle tylko nosa z domu nie wystawiać. Teraz jest już -19 Na wieczorną wycieczkę do stajni opracowałem nowy system. Ponieważ kozuch się nie sprawdza przy gimnastyce z sianem, słomą i skłonach pod ogrodzeniami a trzy swetry, dwie kurtki i dres pod dżinsami było mało już przy popołudniowym karmieniu - nabrałem wody w butelkę po "R20", wstawiłem na 2 minuty do mikrofalówki i takie wspaniałe gorące coś wrzuciłem między swetry a koszulę.
Polecam wszystkim - rewelacja - fakt, trochę "psuje" figurę ale cudowne gorąco na "brzuszku" pozwala się śmiać z tego mrozu. Nie należy jedynie pozwalać na oblizanie ręki przez Damulę, wrzucanie śniegu do butów przez Pontona no i oczywiście z tym śmiechem po jakimś czasie też ostrożnie (mogą zmarszczki pozostać na stałe lub popękać). Ale to jedynie "peryferyjne" dolegliwości w "resztę" jest super cieplusio :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...