Jump to content
Dogomania

senior Labek z Mysłowic u Mosii - NA ZAWSZE :)))))))))))))))))))))))


HebaNova

Recommended Posts

  • Replies 475
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witaj Iza znowu wśród nas. Byłoby super, tylko wiesz, że mosii moze go tylko jutro do mnie przewieźć, bo akurat jedzie na Śląsk coś załatwić i mogłaby go zabrać, nadłożyć drogi przez Kielce do Cz-wy. Potem nie wiadomo, czy i kto mógłby go przewieźć - no chyba, ze już się Ci Państwo zdecydowali.

Link to comment
Share on other sites

Decyzja zapadnie w ciągu najbliższych 2-3 dni! Para, która jest psem zainteresowana chciałaby go zobaczyć JUTRO o 6.30-7.00 w schronisku. Czy ktoś z was jest z Mysłowic, i mógłby sprawić, żeby o tej godzienie ktoś ze schroniska pokazałby psa? Zapewniam was, że dom jest BOSKI! Gdyby adopcja doszła do skutku, to napiszę w szczegółach. Zdziwice się! Zapewniam!

Link to comment
Share on other sites

Andzia69, ja też się cieszę, że jestem znów z wami:loveu:

Szkoda, że dopiero dziś udalo mi się zalogować (próbowałam ostatnie trzy tygodnie), i dopiero dziś przeczytałam o tym labku. Natychmiast zadzwoniłam do potencjalnych rodizców adopcycjnych labka. Byli wstrząśnięci jego historią. Jadą jutro z rana go zobaczyć, a decyzję podejmą - jak już pisałam - w ciągu 2-3 dni. Wiem, że będize kłopot, jeśli się nie zdecydują, bo przepadnie transport. ja jednak dostrzegam jasną stronę - nawet jeśli mosii by go przetransportowała, to - jak rozumiem - tylko do domu tymczasowego, podczas gdy ten "mój"; byłby docelowym, i NAPRAWDĘ wybitnym. To ludzie kochający psy, a swoją labkę ratowali przed śmiercią wszelkimi środkami. Dziś dziewczynka jest wypasioną przemiłą sunią.

Link to comment
Share on other sites

Mam [U]nowe wiesci o labku[/U] od weta ,który go widział:
- jest niemłody niestety, ok 8 lat
- jest swietny, przemilasty, przekochany, zero agresji, lgnie do ludzi itp., przebywał u kogos w domu, uwielbia lezanko na kanapie, nauczony czystosci
- jest bardzo zaniedbany, dlugo sie błakał
- nie ma choroby skóry, tylko wytarta miejscami siersc
- mmiał zadrapania na pysku, ale nic groznego
- no i najgorsze ma prawdopodobnie poczatek zacmy, ale widzi na oboje oczu, kropelki reguralnie i bedzie dobrze
Kochani mama nadzieje ,ze to was nie znecheci, ten pies musi zostac szybko zabrany, bo on jest nauczony przebywać w domu i w tym schronisku ma mała szanse na adopcje w tym wieku. PROSZE pomózcie.

Link to comment
Share on other sites

O wy glisty, czemu mnie nikt nie usprawiedliwił, hm, że komp mi padł?
Dooobra, wybaczam wam.
Jedziemy we wtorek- Heba Nova tam gdzie zawsze, o tej co zawsze?, wiec jesli państwo z Myslowic nadal są zainteresowani to zapraszamy, będziemy po 9 rano, ale przypuszczam, że jeszcze raz będe końcem tygodnia.
Sprawa wygląda też tak, że jeśli ktoś chcialby go adoptować to byłoby to najwspanialsze dla starszego psiaka, ale jeśli [COLOR=seagreen]mosii [/COLOR][COLOR=black]chcesz go zabrać już dziś w poniedziałek to moge zaproponować wizyte u weta, mniej kosztów który go zna i powie co i jak. Poza tym jesli dziś nie weźmiesz psiaka, a ci Państwo się nie zdecydują on nadal będzie tam tkwił. Dlatego powstaje pytanie czy ci Państwo z Myslowic byliby sklonni przemyśleć sprawę szybciej. [/COLOR]
Dziś już jest pon, więc jaka decyzja?

Link to comment
Share on other sites

czekamy na decyzję panstwa z Myslowic - jesli to taki super domek i bardzo blisko - byloby idealnie
jesli nie oni, to mysle ze kolejny zainteresowany domek (im bliżej i szybciej i STAŁY) jeśli się tylko da - powiniem być zdecydowany i w "pogotowiu" a potem tylko szybki przyjazd po biedaka
:-( a tam dzisiaj -12 stopni

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...