Jump to content
Dogomania

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Zielonej Górze. Przyjdź, zobacz, adoptuj!


faith35

Recommended Posts

bazarek dla Krisa. U mnie w podpisie LINK . [B]blacky764 [/B]zrobiła, dziękowałam jej za to tyle razy i dalej nie przestaję :) Dziewczyna ma ambicje większe ode mnie, serio, juz zapowiedziała, że po bazarku z motylkami zrobi kwiatkowy.... niesamowita jest! Złota dziewczyna, jakich na dogo mało.

Link to comment
Share on other sites

Kora78 jeżeli już tak chcesz, tak się upierasz :evil_lol:, to proszę o odnowienie ogłoszeń dla Borysa. Tak jak napisałam jest najbardziej "mój" ze wszystkich schroniskowych psów a najmniej się nim zajmuję, nawet nie wyprowadzam na spacery :shake:, bo siedzi w podwójnym kojcu. Sprawdzam tylko, czy ma regularne spacerki. Ostatnio tą częścią wiaty, gdzie jest Borys, zajmuje się para młodych ludzi i dzięki nim psy mają zapewnione długie spacery lub wyprowadzane są na wybieg.
Treść ogłoszenia i zdjęcia : post 359, 362 i 356
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/174329-Zielonog%C3%B3rskie-Schronisko-Dla-Bezdomnych-Zwierz%C4%85t-200-zwierzak%C3%B3w-czeka-na-dom%21%21%21/page15"]http://www.dogomania.pl/threads/174329-Zielonog%C3%B3rskie-Schronisko-Dla-Bezdomnych-Zwierz%C4%85t-200-zwierzak%C3%B3w-czeka-na-dom!!!/page15[/URL]

Na pewno się powtórzę, ale napiszę: kochana jesteś :iloveyou:, dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Borys znow na:


adopcjapsa
adopcje org- znow na 1, bo bbyl na 8str razem ze spajderka, a roy jest na 5
cafeanimal
przygarnijzwierzaka
mammisia
psiamania
psy.pl
psy.elk
petsy
petworld
sprzedasz
pajeczyna
13. doadopcji
morusek
15. kupiepsa.pl
ojej
owi
olx
szerlok
ciwrek
gumtree
kokosy
23.neeon
24. e-zwierzak

na teraz koniec,

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...