Jump to content
Dogomania

Śliczny basset szuka nowego domu!!!! Ma dom.


Joasika

Recommended Posts

[CENTER][FONT=Verdana][COLOR=Blue]Witam!
Jestem ślicznym, inteligentnym półtorarocznym bassetem, który pilnie potrzebuje odpowiedzialnych, kochających właścicieli:cool3:[/COLOR][/FONT]
[COLOR=Red]Bardzo szybko się uczę, niestety, moi obecni właściciele chcieli uczyć mnie posłuszeństwa kolczatką i przemocą.[/COLOR]:angryy:
[COLOR=DeepSkyBlue] Nie chciałem się im podporządkować, a kiedy mój pijany pan chciał założyć mi szelki na obolałą skórę - broniłem się i go ugryzłem. Niezbyt mocno, ale wystarczyło, żeby chcieli wyrzucić mnie z domu.:shake:[/COLOR]

[COLOR=DarkOrchid]Jeśli ktoś mnie pokocha, to odwdzięczę się mu szczerą, stuprocentową dozgonną miłością!!!!:loveu:[/COLOR]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Joasika']To moje zdjęcia :)

[URL]http://foranimals.czest.pl/www/basset/[/URL][/QUOTE]



[URL="http://img14.imageshack.us/i/img0034thumbnail.jpg/"][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/6339/img0034thumbnail.jpg[/IMG][/URL]


Ładnie sobie odpoczywam :)

Link to comment
Share on other sites

Pies jest naprawde piekny>>>cudny bassecik, i wyglada jak slodki aniolek , a nie jak pies Baskervilow :mrgreen:

Pies znajduje sie pod opieka Fundacji for Animals w Czestochowie, ktora ujawniła go wczoraj na swojej stronie.Piesek ma byc kastrowany we wtorek , czyli jutro

[url]http://foranimals.czest.pl/www/category/adopcja/[/url]


to jest ogloszenie dodane przez wolontariuszke ,

Tutaj jest kontakt do osob z tej fundacji, najlepiej zeby wszyscy zainteresowani bezposrednio kontaktowali sie z fundacja

[url]http://foranimals.czest.pl/www/kontakt/[/url]


Juz poslalam info osobom ktore sa zainteresowane adopcja basseta.

Napisala rowniez do tej fundacji z oferta pomocy- tj DT mozliwy od zaraz, oraz transport

Link to comment
Share on other sites

A wiec nowe informacje o basseciku :-D

Piesek jest pod opieka fundacji "For Animals " oddz, Czestochowa, zostal przez fundacje przejety , i jest umieszczony w hoteliku na okres- powiedzmy "kwarantanny".
tak zadysponowal lek wet, ktory chce go jeszcze poobserwowac a nastepnie bedzie przeprowadzona kastracja psa.
Ten okres trwa 14 dni, w tym czasie psa zobaczy behawiorysta.
Koszty pobytu psa w hoteliku pokrylam juz z "Basseciego Mieszka"
Koszty kastracji pokryja byli wlasciciele psa.

Jezeli przez okres 2 tyg nie zostanie znaleziony nowy domek dla psa,piesek zostanie umieszczony w DT pod Warszawa.

Na razie sa 2 osoby starajace sie adopcje tego psa.

ostateczna decyzje bedzie podjeta przez fundacje"For Animals" ktora jest prawnym opiekunem psa.

Moze jutro bede miala zdjecia psa z hoteliku , to je wkleje.

Link to comment
Share on other sites

Dalsze informacje o psie.

Piesek nazywa sie Orestes, a wolano na niego ze "szwedzka" Ore :mrgreen:

Jest bardzo grzeczny. ładnie chodzi na smyczce,wykonuje kilka komend, wydaje sie spokojny i bezproblemowy.
W hoteliku byl troche smutny i jakby zagubiony :-|
Jego byla Pani dala mu wyprawke, lozeczko i troche karmy.

Mozliwe ,ze w niedziele beda zdjecia tego psiaka.
na razie trzymam kciuki,zeby w miare bezbolesnie sie zaaklimatyzowal....

Link to comment
Share on other sites

Kastracja jest przewidziana na przyszly poniedzialek.
Za 2-3 dni po kastracji bedzie mozna psa przewiezc do ew domku stalego.
na razie jest 4 osoby zainteresowane adopcja psa.
Obecnie mam namiary do 1 domku( do P.Adriana) i tu bedzie w najblizszych dniach wizyta przedadopcyjna :->

Mam nadzieje ze bassecisko szybko znajdzie swoj kochany domek.

I ze bedzie to najlepszy z mozliwych domek ,gdzie bede ludzie kochajacy go madra miloscia i nie pozwola mu na zachowania ,ktorymi sam sobie robi krzywde.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lucySxy']A wiec nowe informacje o basseciku :-D

Piesek jest pod opieka fundacji "For Animals " oddz, Czestochowa, zostal przez fundacje przejety , i jest umieszczony w hoteliku na okres- powiedzmy "kwarantanny".
tak zadysponowal lek wet, ktory chce go jeszcze poobserwowac a nastepnie bedzie przeprowadzona kastracja psa.
Ten okres trwa 14 dni, w tym czasie psa zobaczy behawiorysta.
Koszty pobytu psa w hoteliku pokrylam juz z "Basseciego Mieszka"
Koszty kastracji pokryja byli wlasciciele psa.

Jezeli przez okres 2 tyg nie zostanie znaleziony nowy domek dla psa,piesek zostanie umieszczony w DT pod Warszawa.

Na razie sa 2 osoby starajace sie adopcje tego psa.

ostateczna decyzje bedzie podjeta przez fundacje"For Animals" ktora jest prawnym opiekunem psa.

Moze jutro bede miala zdjecia psa z hoteliku , to je wkleje.[/QUOTE]

Dzień Dobry :)

Jakie dobre wieści po moim powrocie :D

Lucy ile zapłaciłaś z Basseciego? To rozliczę Basseci Mieszek i prześlę Tobie co trzeba.

Buziaki

Link to comment
Share on other sites

Na psa w domu wołano Porto.Niestety nie był to wcale pierwszy atak na Pana.Poza tym próbował również ustawiać córkę Państwa,która po prostu się go bała.Porto poważał tylko Panią.To miły i piękny pies,ale niestety dominant i chyba rozpuszczony.Niestety Państwo poszli z nim na szkolenie do najgorszej możliwej szkoły i po podwieszeniu go na kolczatce piesek po prostu odgryzł się Panu(tutaj akurat mu się nie dziwię też bym się odgryzła)Tyle wiem z relacji od Pani,zresztą psa znam osobiście ze spacerów.Uważam że Porto powinien trafić do doświadczonego i konsekwentnego znawcy rasy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...